Profile cover photo
Profile photo
TipCars - největší auto/moto server
66 followers -
Více než 80 000 ojetých i nových aut nabízených autobazary, autosalony i soukromými osobami.
Více než 80 000 ojetých i nových aut nabízených autobazary, autosalony i soukromými osobami.

66 followers
About
Posts

Post has attachment
Lewis Hamilton vybojoval vítězství v přímém souboji na dráze se Sebastianem Vettelem. Týmové dvojky top týmů nedokončily závod a Fernando Alonso zajel super kvalifikaci.

https://www.tipcars.com/magazin/blog/f1-2017-gp-spanelska-souboj-sezony-vettel-vs-hamilton-pokracuje.html
Add a comment...

Průmyslem zahýbou e-auta

Za osm let bude čtvrtina škodovek na elektřinu, zopakoval minulý týden šéf Škody Auto Bernhard Maier. Zákazníci mohou očekávat minimálně pět elektrických modelů, které do roku 2025 automobilka představí. Pro český automobilový průmysl to ale znamená velkou změnu, na kterou se v dalších letech musí připravit. Výroba aut a jejich dílů je pro českou ekonomiku klíčová. Zatím se ale plně orientuje na spalovací motory.
Add a comment...

Sobotka vyzkoušel vylepšený Superb. Na volant nesáhl, vůz s ním zaparkoval sám

Bohuslav Sobotka si vyzkoušel Superb, který dokáže sám zaparkovat. Svezl se na sedadle spolujezdce. Spolu s ním byl ve voze i ředitel Škody Auto Bernhard Maier.
Add a comment...

Jozef Kabaň byl "nejdéle sloužícím" hlavním designérem společnosti Škoda Auto. Vozy, jejichž karosérie vytvořil, se většinou prodávají lépe než předchozí generace. Jeho rukopis ponesou novinky Škody ještě za tři roky.
Add a comment...

Post has attachment
Prodejci aut to budou mít těžší, lidé nové vozy nakoupí i v e-shopech

Prodejci aut musí splňovat čím dál náročnější požadavky automobilek. Škoda plánuje prodej aut přes internet. Prodejní síť ale obcházet nechce. Marže z prodeje nových aut mohou být v současnosti i záporné. Ustojí to jen ti větší.
Add a comment...

Čeští výrobci tramvají či tříkolek porážejí ve veřejných tendrech i zdatné soupeře

Začíná to tříkolkami, pokračuje koly a vrcholí automobily, autobusy, vlaky či letadly. Neexistuje rodina, která by doma neměla nebo nepoužívala hned několik dopravních prostředků, takže logicky jde o velice výhodný vývozní artikl. Vedoucí roli ve vývozu dopravních prostředků sice hrají tuzemské automobilky, ale najdou se i jiné firmy se zajímavým výrobním programem pro zahraniční trhy.
Add a comment...

Dacia dobývá trh s levnými auty, automobilky ji chtějí napodobit

Značka Dacia byla na západ od železné opony prakticky neznámá. Její pokus uchytit se na britském trhu skončil v 80. letech neslavně. Po rozpadu východního bloku se stáhla i z Česka a mnohými byla považována coby relikt socialistické éry za odsouzenou k zániku. Dnes ovšem patří k nejrychleji rostoucím automobilkám v celé Evropě. ... Třetí opěrný bod má Dacia v závodě Avtovaz, jehož hlavním vlastníkem je aliance Renault-Nissan.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Pražská firma prodala vzácné Ferrari. Jedno ze 30 na světě

Pražská firma Scuderia oznámila, že v lednu prodala unikátní Ferrari 599 GTB Fiorano se šestistupňovou manuální převodovkou. Jde o jeden z pouhých 30 exemplářů tohoto modelu (na ilustračním snímku), který italská automobilka s „manuálem“ vyrobila. Kupcem byl švýcarský sběratel.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded