Profile

Cover photo
684 followers|831,873 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Telegrafi

Shared publicly  - 
 
Kurti: Me Vetëvendosjen, nuk do të ketë imunitet as për pozitën e as opozitën http://ow.ly/2KjCNq
 ·  Translate
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, theksoi se mbrëmë janë marrë vesh dhe sot kanë pritur që në mëngjes do ta nënshkruajnë dokumentin-marrëveshje.
1
1
Latif sejdiu Sejdiu's profile photo
3 comments
 
Aksident
Add a comment...

Telegrafi

Shared publicly  - 
 
Si e “këshillonte” Enver Hoxhaj, Flora Brovinën (Video) - Flora Brovina, gjatë kryesimit të seancës së sotme konstituive të Kuvendit të Kosovës, pati mjaft këshilltarë të cilët e mësonin se si të veprojë në raste të caktuara. http://ow.ly/2KjaXl
 ·  Translate
Flora Brovina, gjatë kryesimit të seancës së sotme konstituive të Kuvendit të Kosovës, pati mjaft këshilltarë të cilët e mësonin se si të veprojë në raste të caktuara.
1
Add a comment...

Telegrafi

Shared publicly  - 
 
Krejt bota e kuptoi se çfarë ndodhi sot në Kuvend: Petrit Selimi postoi në Twitter! http://ow.ly/2Kj21L
 ·  Translate
Zëvendësministri i Jashtëm në detyrë, Petrit Selimi, në një postim në rrjetin Twitter, ka shkruar në anglishte për zgjedhjen e kreut të LDK-së, Isa Mustafa, për kryetar të Kuvendit.
1
Add a comment...

Telegrafi

Shared publicly  - 
 
Inzaghi: Fryma që është në skuadër na bën të lumtur - Rossonerët ka disa ditë që po stërviten rregullisht nën drejtimin e trajnerit të ri, Filippo Inzaghi, i cili e zëvëndësoi në këtë post Clarence Seedorfin. http://ow.ly/2KiQzQ
 ·  Translate
Rossonerët ka disa ditë që po stërviten rregullisht nën drejtimin e trajnerit të ri, Filippo Inzaghi, i cili e zëvëndësoi në këtë post Clarence Seedorfin.
1
Add a comment...

Telegrafi

Shared publicly  - 
 
Është inauguruar parku në lagjen Dardania - Është bërë inaugurimi i parkut në lagjen Dardania nga kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti së bashku me ProCredit Bankë. http://ow.ly/2KiFUK
 ·  Translate
2
Add a comment...

Telegrafi

Shared publicly  - 
 
Kada-Bujupi: Ky është vetëm fillimi, pason edhe zgjedhja e kryeministrit Haradinaj http://ow.ly/2KivuU
 ·  Translate
Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Donika Kada-Bujupi ka thënë se përveç kryetarit të Kuvendit, blloku LDK-AAK-NISMA, do të zgjedh edhe kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj.
1
Add a comment...

Telegrafi

Shared publicly  - 
 
Balotelli reagon ndaj vrasjeve të fëmijëve në Gaza (Foto) - Sulmuesi i Milanit, Mario Balotelli, ka reaguar ndaj sulmit të fundit të forcave izraelite, raketat e të cilëve sot i mbytën 4 fëmijë që ishin duke luajtur futboll në Gaza. http://ow.ly/2KjCLn
 ·  Translate
Sulmuesi i Milanit, Mario Balotelli, ka reaguar ndaj sulmit të fundit të forcave izraelite, raketat e të cilëve sot i mbytën 4 fëmijë që ishin duke luajtur futboll në Gaza.
1
Lawdrim Ibrahimi's profile photo
 
Po pra.
Add a comment...

Telegrafi

Shared publicly  - 
 
Prezantohet Kroos, ja fjalët e tij për Realin (Foto) - Mesfushori i ri i Real Madridit, Toni Kroos, është prezantuar para mijëra adhuruesve në Bernabeu, nga ku më pas edhe foli para gazetarëve me presidentin Florentino Perez. http://ow.ly/2KjaXn
 ·  Translate
Mesfushori i ri i Real Madridit, Toni Kroos, është prezantuar para mijëra adhuruesve në Bernabeu, nga ku më pas edhe foli para gazetarëve me presidentin Florentino Perez.
1
Add a comment...

Telegrafi

Shared publicly  - 
 
Zyrtare: Michu kalon te Napoli - Sulmuesi spanjoll, Michu, ka kaluar te Napoli nga klubi i Ligës Premier, Sëansea. http://ow.ly/2Kj21N
 ·  Translate
Sulmuesi spanjoll, Michu, ka kaluar te Napoli nga klubi i Ligës Premier, Sëansea.
1
Add a comment...

Telegrafi

Shared publicly  - 
 
Gashi, Rakiqit: Mos e politizo çështjen - Ministri në detyrë i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Dardan Gashi, ka reaguar ndaj deklaratave të kryetarit të Mitrovicës së Veriut, Goran Rakiq, duke i bërë të ditur se asnjëherë nuk është thënë se ka ndonjë memorandum. http://ow.ly/2KiQzT
 ·  Translate
Ministri në detyrë i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Dardan Gashi, ka reaguar ndaj deklaratave të kryetarit të Mitrovicës së Veriut, Goran Rakiq, duke i bërë të ditur se asnjëherë nuk është thënë se ka ndonjë memorandum.
1
Add a comment...

Telegrafi

Shared publicly  - 
 
Agger, lojtar i rëndësishëm për Liverpoolin - Daniel Agger është lojtar i rëndësishëm i skuadrës së Liverpoolit – ka thënë trajneri Brendan Rodgers. http://ow.ly/2KiFUL
 ·  Translate
Daniel Agger është lojtar i rëndësishëm i skuadrës së Liverpoolit – ka thënë trajneri Brendan Rodgers.
1
Add a comment...

Telegrafi

Shared publicly  - 
 
“Do t’ua nxij jetën italianëve” - Mbrojtësi shqiptar i kombëtares së Gjermanisë ka lënë një mesazh intrigues opinionit italian tw futbollit. http://ow.ly/2KivuT
 ·  Translate
Mbrojtësi shqiptar i kombëtares së Gjermanisë ka lënë një mesazh intrigues opinionit italian tw futbollit.
1
Add a comment...
Story
Tagline
Portali informativ Telegrafi.com – Lajmet e fundit nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia dhe Bota
Introduction
Ueb-faqja www.telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com gjithmonë duke u rifreskuar me lajme, vizitorëve të vet ju ofron përmbajtje nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji.
Contact Information
Contact info
Phone
+381 38 224093
Email
Address
Bajram Kelmendi #35, Prishtine, Kosove