Profile cover photo
Profile photo
Tablocu.Com
34 followers -
Tablocu.Com ® | Modern Yağlı Boya Tablo Mağazası
Tablocu.Com ® | Modern Yağlı Boya Tablo Mağazası

34 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Sanat Merkezi Paris
Sanat Merkezi Paris
Sanat Merkezi Paris
blog.tablocu.com
Add a comment...

Post has attachment
Tablolarımız
Sokaklar her zaman içten bir of çektirdi. Bu of çekişlerimizi biz www.tablocu.com da tablolarımıza koyduk. Sokak tablolarımızla sizlerin hatta bütün insanlığın iç çekişlerini, sadece insanların değil doğanın iç çekişlerini de doğa parçalı yağlı boyalarımızda gösterdik. Sadece iç çekişlerimizi değil doğadan beklentilerimizi hayallerimizi de bu tablolarda gösterdik. Yaz tatilinin sıcak günlerindeki denize bakışlarımızı ve denizdeki anlarımızı da deniz parçalı yağlı boyalarda gösterdik. Sıcak yaz günlerinin ardından gelen eylül ayının güzel sonbaharını da bulabilirsiniz www.tablocu.com daki tablolarımızda. Kardan adamlı soğuk kış günlerini bulmak için snow flower adlı tablomuza bakmanız yeterli, ilkbaharda açan sapsarı papatyaları da www.tablocu.com ile bulmak hiç de zor değil.

Klasik hayatın bize sunduğu mevsim tablolarının dışında modern hayatın getirdiği insan portrelerine de yer veriyoruz. İnsan portrelerinin dışında Akdeniz iklim kuşağında bulunduğu için ılıman iklim özellik gösteren ülkemiz yağlı boyaları da sitemizde mevcuttur. Karadeniz in hırçın denizinin yanında muhteşem yeşilinin bulunduğu, egenin incisi İzmir Çeşme’nin bulunduğu, Sazın piri Nejat Ertaş’ın memleketi Nevşehir’in peribacalarının bulunduğu, sıcak yaz akşamlarının vazgeçilmez bölgesi Akdeniz akşamlarının bulunduğu, kanımızla kurtardığımız vatan için ay yıldızlı bayrak boyamız ve daha binlerce yağlı boya  www.tablocu.com sitemizde mevcuttur.  
 
Sizlere yardımlarımız sadece bunlarla da sınırlı değil tekdüze hayatınızı renklendirmek adına dekoratif panolarımız, eşinize sürpriz hediye için yılbaşı sürpriz tablolarımız, bayanların vazgeçilmezi çiçeklerle ilgili yağlı boya panolarımız bulunmaktadır. İçinizden geçen mutluluklarınızı, gözünüzden akan yaşın hesabını soran hatta kısacık ömrünüzü zehir eden intikam panolarımız sitemizde eklidir.

İnsanın varoluşundan bu yana geçirdiği değişimin tümü başlangıç ve bitiş arasındaki o müthiş ihtiraslar, yağmurlu havalarda yapılan yürüyüşler, hatta hayatın ikinci baharı ve bu dünyadan gerçek dünyaya çekip gidiş. Bütün bunları  www.tablocu.com daki sitemizde bulabilirsiniz.

 İnsan Adem ile Havva dan bu yana yani dünya var olduğundan bu yana bir gereksinim içindedir. Bazen gereksinimlerini karşılamak çeşmeden su almak kadar kolay iken ihtiyaçlarına çare bulmak bazen de çölde su aramak kadar zordur. İşte bu çaresizliği tek başınalığı www.tablocu.com daki yalnızlık isimli tablomuzda gün yüzüne serdik.
Ömer Hayyam ne güzel söylemiş “Kim demiş Ömer haram nedir helal nedir bilmez diye ben haramı helali karıştırmam sensinle içilen helal sensiz içilen su bile haramdır bana” diye bizde Hayyamın sözünü dinledik seninle içilen şarap helaldir diye tablo ile ölümsüzleştirdik.
Romantik akşam gecelerinin vazgeçilmez içeceği şarabı üzümle birleştirip natürmort yağlı boya çalışması olan romantik akşam da gösterdik.

Kırmızı aşk mıdır yoksa intikamın göstergesi midir? Buna www.tablocu.com daki red blossom tablomuzla siz karar verin.
Siz de mi atın ihtişamından güzelliğinden ve vakurluğundan kendini alıkoyamayanlardansınız işte sizlere işte sizlere black eyes  ve  white storm.  

Peki ya akşam batan güneş artık hiçbir zaman doğmayacak mı, yüzünü bir daha bizlere göstermeyecek mi, giden güneş bir daha geri delmeyecek mi soruların cevabı “Dance with sun” da…
Son olarak geçmiş dünde kaldı, bugün yaşandı ve bitti peki ya gelecek beklenen, merak edilen, hatta umutların hayallerin bağlandığı tek zamanı “The future”  tablomızda göreceksiniz.

Tablolarımıza ulaşmak hiç de zannedildiği kadar zor değil sadece bir internet kadar uzakta yapmanız gereken tek şey bilgisayarınızın başına geçip tercihlerinizi sepete eklemek. Üstelik tablolarımız piyasada ki diğer tablolara göre çok daha uygun fiyatlı olmalarının yanında özel dönem indiriminde olan tablolarımızı takip etmeniz de siz sanatseverlerin takibinde olması gerekecek kadar önemlidir…
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Tablocu.Com Flickr' da !
Add a comment...

Bu güzel #izmir   gününden herkese merhabalar
Add a comment...

Post has attachment
Tablocu.Com ® | Modern Yağlı Boya Tablo Mağazası
Add a comment...

Yağlı boya tablo diyince aklına ne geliyor ?
Klasik bir boğaz, kız kulesi manzarısı mı ?
Yada eski oryantel tablolar ?
İşte bu olguyu Tablocu.com artık değiştiriyor...
Ressamlarımızın günümüz sanat akımları ve objelerini konu alan özgün yağlı boya çalışmalar ile bu fikriniz değişecektir.
10. yaşını kutlayan tablocu.com' da herkesin beğenisine göre yağlı boya tablo bulunmaktadır.
Add a comment...

Yeni yarışmalarımızın ilk duyurusu burdan yapılacaktır, lütfen burdan takip ediniz...
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded