Profile

Scrapbook photo 1
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Synology Polska
232 followers|33,980 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Synology Polska

Shared publicly  - 
 
10 marca 2014- Synology® udostępnia oficjalna wersję DiskStation Manager (DSM) 5.0, najnowszego systemu operacyjnego NAS działającego na DiskStations i RackStations. “Zaprojektowany z zupełnie nowym interfejsem i wyposażony w mnóstwo nowych funkcji, DSM 5.0 na nowo definiuje sposób myślenia użytkowników o rozwiązaniach NAS” powiedział Alex Wang, CEO Synology Inc. Więcej: http://www.synology.com/pl-pl/company/news/article/441
 ·  Translate
1
Add a comment...

Synology Polska

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Synology Polska

Shared publicly  - 
 
Polecamy uwadze recenzję DS214play opublikowaną na Antyweb. Autor nie koncentruje się na osiagach a na codziennej funkcjonalności. Szczegóły: http://antyweb.pl/recenzja-synology-ds214play-co-zyskalem-majac-nas-podlaczony-do-domowej-sieci/
 ·  Translate
1
Add a comment...

Synology Polska

Shared publicly  - 
 
Dziś mija 5 lat od uruchomienia http://pronas.pl/ oficjalnego polskiego forum Synology. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy wszystkich sympatyków Synology o dołączenie do tej rosnącej społeczności :) 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Synology Polska

Shared publicly  - 
 
Interesujący test Synology DS412+ przeprowadzony przez redakcję portalu swiatobrazu.pl Doceniono: wydajność, bezgłośność, funkcjonalność, design, oraz stosunek/jakość/cena.łączna nota - bardzo dobry w skali 1/6. Cała recenzja pod adresem: http://www.swiatobrazu.pl/synology-ds412-recenzja-malego-serwera-nas-30706.html
 ·  Translate
1
Add a comment...
Have them in circles
232 people
Tomek Massalski's profile photo
Marek Skowroński's profile photo
Marek Safr's profile photo
Maciej Kwiecień's profile photo
Sycamor Foto's profile photo
Karol Kobus's profile photo
Adam Telechowski's profile photo
Marcin Mikołajewski's profile photo

Synology Polska

Shared publicly  - 
 
Synology zaprezentuje się na targach Cebit w Hanowerze (stoisko B35, w hala 2) w dniach od 10 do 14 marca 2014. Zaprezentowane zostaną nowe urządzenia oraz oficjalna wersja DiskStation Manager 5.0, najnowszego systemu operacyjnego Synology NAS.
“Rok 2014 będzie decydującym rokiem dla technologii NAS” powiedział Vic Hsu, CEO Synology, “Paradygmaty zmieniają się i klienci bardziej niż kiedykolwiek oczekują zintegrowanych, mobilnych i wydajnych rozwiązań. DSM 5.0 jest naszą odpowiedzią na te potrzeby”. Na targach pokazana zostanie finalna wersja DiskStation Manager 5.0, kolejna aktualizacja systemu operacyjnego Synology, prezentując ulepszenia różnorodnych usług. Dla przedsiębiorstw, DSM 5.0 wprowadza Synology Central Management System (system centralnego zarządzania) zwiększający efektywność zarządzania ogromną liczbą serwerów NAS. Ponadto, system operacyjny NAS oferuje skalowalny klaster 1PB i ulepszenia wydajności, wliczając technologię zapisu pamięci podręcznej SSD. Więcej: http://www.synology.com/pl-pl/company/news/article/436
 ·  Translate
1
Add a comment...

Synology Polska

Shared publicly  - 
 
Benchmark.pl przyznał serwerowi DS213j nagrodę Produkt Roku 2013 - w kategorii wybór czytelników w kategorii NAS. Dziękujemy za wyróżnienie czytelnikom a redakcji benchmark.pl za nominacje. Szczegóły pod adresem: http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/najlepsze-produkty-roku-2013-wybor-czytelnikow/strona/21644.html
 ·  Translate
1
Add a comment...

Synology Polska

Shared publicly  - 
 
Synology udostępniło DSM 5.0 w wersji Beta  Zapraszamy chętnych do pobierania http://pronas.pl/post40870.html#p40870 Zbieżność 5 lecia forum i DSM 5.0 Beta nie jest przypadkowa :)
 ·  Translate
1
Add a comment...

Synology Polska

Shared publicly  - 
 
Synology wprowadza na rynek RS814+ oraz RS814RP+ skalowalne 4- kieszeniowe serwery NAS w obudowie rack 1U. “Potrzeba na potężne moce obliczeniowe rośnie wykładniczo wraz ze wzrostem wykorzystania danych. RS814+/RS814RP+ został zaprojektowany w celu zaspokojenia takich potrzeb, a także zoptymalizowany dla środowisk biznesowych zapewniając wydajność, niezawodność oraz skalowalność w przystępnej cenie” powiedział Michael Wang, Product Manager w Synology Inc.
Wyposażony w dwurdzeniowy procesor Intel Atom 2,13GHz, 2GB DDR3 RAM i 4 gigabitowe porty LAN z obsługą agregacji łączy. RS814+/RS814RP+ oferuje szybkość odczytu ponad 330MB/s i zapisu 196MB/s w konfiguracji RAID 5 w środowisku Windows®. Firmy rozbudować pojemność dyskową do 32TB za pomocą jednostki rozszerzającej RX410.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Synology Polska

Shared publicly  - 
 
Magazyn IT Professional przyznał nagrodę Produkt Roku 2013 (Wybór Redakcji) dla Synology DS1813+ ! Doceniono możliwość dołączenia dwóch opcjonalnych półek dyskowych i możliwość uzyskania nawet 72 TB przestrzeni 
dyskowej RAW. Więcej informacji: http://www.it-professional.pl/archiwum/art,4480,produkt-roku-2013-sprzet-nas.html
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Synology - dysk sieciowy, serwer plików, NAS,
Introduction

Firma Synology, założona w 2000 roku, to młoda i dynamiczna spółka specjalizująca się w rozwoju i produkcji wysokiej jakości, wydajnych, funkcjonalnych oraz przyjaznych dla środowiska urządzeń pamięci masowej (NAS - Network Attached Storage). Firma dostarcza przyjazne dla użytkownika rozwiązania i usługi, sprawdzające się zarówno w zastosowaniach biznesowych, jak i domowych. 

EPA Systemy sp. z o.o.  dystrybutor firmy Synology to doświadczona i działająca na ogólnopolskim rynku firma specjalizująca się w dystrybucji oraz sprzedaży zaawansowanych technologicznie produktów IT. Została wydzielona ze struktur firmy EPA jako spółka zależna w 2005 roku. EPA Systemy dostarcza sprzęt do wszystkich liczących się firm informatycznych w kraju. Systematycznie buduje swoją pozycję sprawdzonego i pewnego partnera biznesowego. Oferta obejmuje produkty z kilku segmentów:

 

  1. Pamięci masowe (macierze dyskowe, dyski sieciowe) firm QNAP, Synology, Ctera, ProWare, Thecus oraz Buffalo których jest oficjalnym dystrybutorem w Polsce. Oferowane macierze pozwalają na gromadzenie i zdalne zarządzanie dużymi ilościami danych.
  2. Systemy monitoringu wideo (rozwiązania analogowe i cyfrowe) wykorzystujące produkty firm ACTi, Etrovision oraz Vivotek. Oferowany sprzęt współpracuje z rejestratorami cyfrowymi takich firm, jak QNAP i Synology. Rejestratory mogą być zdalnie zarządzane i obsługują do 120 kamer sieciowych (lokalnych i zdalnych) prawie wszystkich producentów.
  3. Produkty firmy ATEN - szeroka gama produktów dedykowanych do zarządzania serwerownią (przełączniki KVM, konsole LCD, extendery audio-wideo, rozdzielacze i przełączniki wideo) oraz rozwiązania digital signage,
  4. Inteligentne listwy zasilające firmy DigiPower pozwalające na zdalne zarządzanie zasilaniem w serwerowni (załączanie, pomiary poboru mocy, restartowanie, pomiar temperatury i wilgotności),
  5. Systemy multimedialne pracujące w sieciach komputerowych kierowane do użytkowników indywidualnych, a także uniwersalne odtwarzacze audio-wideo.
  6. Najwyższej jakości produkty sieciowe firmy Buffalo oferujące najszybsze sieci bezprzewodowe w technologii N, gdzie dostępne są prędkości do 300Mbit/sek.

 

Z sukcesem realizowana przez EPA Systemy strategia zakłada pełną satysfakcję Klienta. 
W ofercie znajduje się dokładnie sprawdzony sprzęt, wyróżniający się jakością i dużą niezawodnością. Pracownicy firmy przechodzą regularne szkolenia bezpośrednio u producentów dystrybuowanego sprzętu.

Contact Information
Contact info
Phone
91 431 53 60
Email
Fax
91 486 06 80
Address
EPA Systemy sp. z o.o. Al. Wojska Polskiego 154 71-324 Szczecin