Profile

Cover photo
Skylink - satelitní televize
753 followers|457,405 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
MELANCHOLIA

Uhrančivý příběh dvou sester, z nichž ta mladší se zrovna vdává a stává čerstvou matkou. Svatební veselí se odehrává na starobylém venkovském sídle a všeobecnou sváteční náladu zakalí náhlá hrozba v podobě rudé planety, která vystoupila zpoza slunce a s níž hrozí Zemi bezprostřední srážka.

Dnes ve 22:15 na ČT:D/ČT art HD
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
MEZI VLKY

Skupina ropných vrtařů pracuje v nehostinných podmínkách v aljašské rafinérii a nyní se chystají na zaslouženou dovolenou. Na cestě domů je ovšem zastihne strašlivá bouře a jejich letadlo se zřítí do bohem zapomenuté aljašské tundry. Zahyne téměř celá posádka letadla kromě osmi přeživších, kteří se v čele s mužem jménem Ottway vydávají na nebezpečnou pěší túru domů. Do cesty se jim ovšem postaví nejen krutý mráz, sníh, vítr, nedostatek jídla a postupné fyzické vyčerpání, ale i krvelačné bestie v podobě smečky obrovských vlků, kteří přeživší trosečníky jednoho po druhém likvidují.

Dnes ve 21:50 na JOJ Cinema

 ·  Translate
1
Add a comment...
 
COLOMBIANA (SMRTÍCÍ ORCHIDEJ)

Mladá dívka, která byla jako dítě svědkem vraždy svých rodičů, vyroste v chladnokrevného zabijáka. Ve dne pracuje pro svého strýce jako nájemný vrah a zbytek volného času věnuje pátrání po gangsterovi zodpovědném za smrt svých rodičů.

Dnes ve 20:30 na Televízia Markíza
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
TEMNÉ VZPOMÍNKY

Joe Scott je upadající filmová hvězda, žijící v naprosto prázdné bublině, kterou zaplňuje sexem za peníze a kokainem. Jeho domácí, Ophelia, je zjevně jedinou osobou, na které Joe lpí. Jednoho dne mu zavolá jeho matka z Anglie a Joe se od ní dovídá o smrti svého nejlepšího přítele z dětství, Bootse...následuje jeden velký flashback a my vidíme, jak a kde Joe vyrůstal a co ho přimělo dostat se tam, kde je teď. S poslední špetkou odvahy se Joe vrací domů, aby šel svému příteli na pohřeb, ale jako obvykle přichází pozdě...

Dnes v 18:40 na Film+
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
VZKAZY MRTVÝCH

Vzkazy mrtvých vypráví příběh z malého přímořského městečka Le Tréport v severní Francii. Zde se vyšetřuje záhadná vražda, do které je zapleten bývalý šéf místní policie Paul Maisonneuve. Detektivové Justin a Sandra se snaží případ vyšetřit. Jenže postupem času se začíná případ čím dál více komplikovat!

Premiéra prvního dílu již dnes ve 21:00 na AXN
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
DARJEELING S RUČENÍM OMEZENÝM

Jsme v Indii, kde sledujeme obchodního cestujícího, kterému se ani po ďábelsky rychlé a nebezpečné cestě motorovou tříkolkou nepodaří dohonit vlak společnosti Darjeeling Limited. V něm sedí Jack, jeho starší bratr Peter a nejstarší ze sourozenců Francis. Právě Francis se ale pro ně rozhodl připravit dobrodružné putování s překvapivým cílem. Jejich životy totiž velmi poznamenalo úmrtí otce a následné zmizení jejich matky, takže hledají trochu rozptýlení.

Dnes ve 21:25 na HBO2
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
KOUPILI JSME ZOO

Benjamin Mee je losangeleský autor novinových sloupků a ve víře, že nový začátek a nový start pomůže obnovit pocity rodinné sounáležitosti, se rozhodne opustit svoji práci a koupit starý venkovský dům s ohromnými pozemky a jedním speciálním bonusem – Rosemorskou zoologickou zahradou, kde žijí desítky zvířat, o které se stará chovatelka Kelly Foster a její oddaný tým. S absolutně nulovými zkušenostmi, omezeným časem a minimálními financemi se Mee s podporou své rodiny a místní party vydá na těžkou cestu k znovuotevření zoo.

Dnes ve 20:15 na programu Prima
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
HRDOST

Philadelphia, 1974. Energický Jim Ellis založil plavecké družstvo pro problémové teenagery a přesvědčil je, že následovat své sny se vyplatí, a naději na lepší život si člověk musí vybojovat. Nominacemi ověnčený Terrence Howard jako odvážný trenér, který se nebojí měnit životy svých svěřenců.

Dnes ve 21:00 na FilmBox Premium 
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
AŽ VYJDE MĚSÍC

Samovi a Suzy je dvanáct let. Oba spojuje stejný problém: se svým okolím si nerozumí, ale myslí si, že o světě dospělých vědí vše. Na první pohled se do sebe zamilují. Uzavřou tajnou dohodu a připravují velkolepý plán. Po roce od jejich prvního setkání společně utečou do divočiny. Jejich zmizení obrátí život poklidného městečka vzhůru nohama. Pod vedením místního šerifa zahajují obyvatelé rozsáhlé pátrání po dvojici malých uprchlíků. Kromě rodičů mladé dívky, se po jejich stopách vydávají i místní skautský vedoucí s celým oddílem nadšených skautů, sociální pracovnice a další výstřední dobrovolníci…

Dnes ve 20:15 na JOJ Cinema
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
MICHAEL CLAYTON

Michael Clayton je "vyjednavačem" jedné z největších právnických firem v New Yorku. Tento bývalý státní zástupce má na starosti tu nejšpinavější práci ve firmě Kenner, Bach & Ledeen. Ačkoliv se již několikrát spálil a se svojí prací není spokojen, rozvod, špatná obchodní spekulace a narůstající dluh ho pevně drží připoutaného k firmě. Mezitím ve společnosti U/North závisí kariéra advokátky Karen Crowderové na urovnání multimilionového návrhu žaloby, kterou Claytonova firma vede proti nim do zdánlivě úspěšného konce. Když však prvotřídní advokát firmy Kenner Bach, Arthur Edens, sabotuje případ U/North, čelí Clayton největší výzvě své kariéry i svého života.

Dnes ve 22:40 na FilmBox Extra HD
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
PŘÍBĚH MÉHO SYNA

Svobodná matka Gemma přijíždí se svým dospívajícím synem Pietrem do Sarajeva, aby poznal zemi, ve které se narodil. Před 16 lety ji museli kvůli bosensko-srbské válce opustit. Gemma se tak vrací do míst, která v ní probouzejí dávné vzpomínky.Před lety se tu zamilovala do Diega, Pietrova otce. Tehdy zoufale toužili po dítěti, Gemmě se však nedařilo otěhotnět. Společně našli řešení, kterého Gemma poté trpce litovala. Když prchala z obléhaného města, Diego se rozhodl zůstat…Nyní na Gemmu čeká minulost, která ji postaví tváří v tvář ztrátě milovaného manžela, ale také poznání síly lásky.

Dnes ve 22:25 na Film+
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
PAPÍROVÁ MĚSTA

Sledujte příběh dospívajícího Quentina a jeho tajemné sousedky Margo, která si záhady oblíbila natolik, že se stala jednou z nich. Poté, co s sebou vezme Quentina na dobrodružnou noční výpravu po jejich rodném městě, Margo nečekaně zmizí - zanechá za sebou jen tajuplné šifry, které musí Quentin rozluštit. Pátrání po Margo se pro chlapce a partu jeho bystrých kamarádů stane vzrušujícím dobrodružstvím, které je veselé i dojemné zároveň. Aby se mu Margo podařilo najít, musí Quentin pochopit hlubší význam opravdového přátelství a skutečné lásky.

Dnes ve 21:05 na HBO2
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Česko - Slovenská satelitní platforma poskytující placené i neplacené HD a SD TV stanice
Introduction
Skylink je největším poskytovatelem satelitní televize v České a Slovenské republice. Zákaznici Skylinku si mohou vybírat z největší nabídky placených televizních kanálů přenášených ve špičkové kvalitě. Skylink rovněž nabízí nejširší portfolio HD kanálů, nejširší síť dealerů a 100% pokrytí signálem. Stačí si jen objednat některý z nadupaných balíčků a začít se dívat.

Značku Skylink původně vlastnila česká společnost TradeTec, s.r.o., která na trhu satelitního televizního připojení působila vedle značky CS Link, vlastněnou Media Vision, s.r.o. V roce 2009 media Vision, a tím i CS Link, koupila lucemburská společnost M77 Group. V roce 2011 společnost M77 Group koupila i značku Skylink. Nyní dochází k modernizaci a neustálému rozšiřování programové nabídky Skylink, a zároveň k útlumu a postupnému omezování nabídky CS Link.

Produkty

Balíček Digital, který obsahuje všechny základní české a slovenské stanice, ale také řadu stanic rozhlasových. K využívání tohoto balíčku je potřeba mít zaplacen Servisní poplatek.  

Základní programové balíčky, které obsahují placenou programovou nabídku

- balíček Mini (obsahuje 19 tématických programů) 
- balíček Flexi 7 (vyberte si svých 7 oblíbených programů)
- balíček Multi (obsahuje 37 tématických programů, z toho 3 v HD rozlišení)
- balíček Kombi (obsahuje 60 tématických programů z toho 15 v HD rozlišení)
- balíček HD Plus (obsahuje 19 programů z toho 18 je v HD rozlišení a jeden program ve formátu MPEG-4)
- balíček Multi HD (obsahuje 64 tématických programů z toho 18 v HD rozlišení)
- balíček Komplet (obsahuje všech 131 programů, čili všechny placené, neplacené i prémiové stanice Skylink)


Prémiové programové balíčky, které obsahují placenou programovou nabídku 

HBO Standard (obsahuje 3 programy z rodiny HBO)
HBO MaxPack (obsahuje 5 programů z rodiny HBO)
Mixbox (obsahuje 9 prémiových programů) 
CSTV (obsahuje 3 programy pro fanoušky české a slovenské filmové, dokumentární a hudební tvorby)¨
CS Film + CS Mini (obsahuje 3 programy nabízející zábavu pro velké i malé diváky)
Film Europe + CS TV (obsahuje 4 programy nabízející to nejlepší z evropské a česko-slovenské filmové tvorby)
Film Europe (obsahuje 1 program zaměřený výhradně na evropskou tvorbu) 
Hustler (obsahuje 1 program nabízející pikantní erotickou podívanou) 
Man-X (obsahuje 1 erotický program určený pouze mužům, kterým se líbí muži)

Kompletní přehled balíčků a programů Skylink naleznete zde!

Contact Information
Contact info
Phone
+420 595 694 310, +421 02/20 250 241
Address
Sídlo: M7 Group S.A. 2,Rue Albert Borschette L-1246 Luxembourg Velko-vévodství lucemburské Skylink® a CS Link® jsou obchodní značky používané pod licencí M7 Group S.A.; se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolení k podnikání č. 00143760/1