Profile cover photo
Profile photo
‫شرکت تبلیغاتی و بازاریابی دیجیتال سی سرو‬‎
35 followers -
آژانس بازاریابی دیجیتال
آژانس بازاریابی دیجیتال

35 followers
About
Posts

Post has attachment
چگونه بازاریابی به دونالد ترامپ کمک کرد تا در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیروز شود؟

پس زمینه کاری دونالد ترامپ به عنوان یک فعال اقتصادی و صاحب کسب‌و‌کار باعث شد که دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ نسبت به رقبایش برتری بیابد و در نهایت پیروز این رقابت شود.
بر اساس نظر سه کارشناس خبره بازاریابی، مدیریت تغییر و همچنین وجود استراتژی‌های بازاریابی یکپارچه از دلایل عمده پیروزی ترامپ هستند. در این مطلب نشان می‌دهیم چگونه ترامپ از تاکتیک‌های بازاریابی برای موفقیت کمپین انتخاباتی خود استفاده کرد.

http://sisarv.com/how-marketing-helped-trump/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
اهمیت تحقیقات بازار در موفقیت کسب‌وکار شما

تحقیق به عنوان یک مفهوم عمومی به جمع‌آوری اطلاعات جهت شناختن یک پدیده ناشناخته اطلاق می‌شود. برای بازاریابان تحقیق فقط به منظور یادگیری انجام نمی‌پذیرد بلکه هدف اصلی آن کمک به گرفتن تصمیمات بهتر است. تحقیقات بازار به بازاریابان نسبت به اتفاقات بازار آگاهی می‌دهد،‌ زمان دقیق این اتفاقات را مشخص می‌کند و همچنین کمک می‌کند تا سایر انتخاب‌های جایگزین را نیز شناسایی کنند.

به طور مثال تحقیق بازار، بهترین گزینه‌های استراتژیک برای معرفی محصول جدید و ورود به بازار جدید را به بازاریابان خواهد داد. اینکار باعث می‌شود بازاریابان انتخاب‌های بیشتری داشته باشند و ریسک را کاهش دهند.
Add a comment...

Post has attachment
مروری بر انواع آژانس‌های بازاریابی دیجیتال به همراه معرفی چند آژانس ایرانی

امروزه بازاریابی دیجیتال به یکی از مهمترین روش‌های بازاریابی در دنیا تبدیل شده‌است. کمتر شرکت موفقی را می‌توان نام برد که از مزایای بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ) بهره ‌نبرده باشد. با افزایش تعداد کاربران اینترنت در ایران که حدود ۲۵ میلیون نفر اعلام شده‌است و با توجه به رشد ۲۹ درصدی سالانه ، شرکت ها بیش از پیش به داشتن یک برنامه بازاریابی دیجیتال یکپارچه نیاز پیدا می‌کنند.
Add a comment...

Post has attachment
۶ ابزار پیاده سازی بازاریابی دیجیتالB2B به همراه معرفی کسب‌وکارهای با پتانسیل ایران در این حوزه …

در مطلب قبلی آمارهایی دال بر اهمیت بازاریابی دیجیتال در کسب‌و‌کارهای B2B به شما داده شد و مشخص شد که موفقیت یک کسب‌و‌کار B2B با موفقیت بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)‌ گره خورده است. پس با توجه به روند رو به رشد و سریع دیجیتالی شدن اقتصاد شما به عنوان یک مدیر بازاریابی B2B که در سازمان‌های SMB: small- to midsize-sized business فعالیت می‌کنید، باید استراتژی‌های بازاریابی خود را با این روند هماهنگ کنید. بدین منظور در این مطلب ۶ ابزار که می‌تواند در این راه به شما کمک کنند، آورده شده است:
ادامه مطلب در سایت سی‌سرو
Add a comment...

Post has attachment
چرا بازاریابی دیجیتال در کسب‌و‌کارهای B2B پر اهمیت است؟

بازاریابی در کسب و‌کارهای B2B:Business To Business نسبت به کسب‌و‌کارهای B2C: Business To Customer متفاوت است زیرا تصمیمات مشتری بیشتر مبتنی بر منطق است تا احساسات، هزینه‌های فروش بیشتر است، زمانی که برای فروختن صرف می‌شود زیاد است و افراد زیادی در فرآیند خرید و فروش مشارکت دارند. پس شما به عنوان یک بازاریاب کار سخت‌تری پیش رو خواهید داشت.
Add a comment...

Post has attachment
کاربرد بازاریابی دیجیتال در پزشکی

امروزه کاربرد اینترنت و شبکه های مجازی نه تنها محدود به اشتراک‌گذاشتن علائق و زندگی خصوصی نیست، بلکه به طور روز افزون برکاربرد آن در صنعت و ‌کسب وکار به‌ویژه حوزه سلامت و درمان افزوده می‌شود. کاربرد بازاریابی دیجیتال به‌طور حیرت‌ انگیزی در دو سال اخیر افزایش یافته ‌است.
ادامه مطلب در سایت سی‌سرو
Add a comment...

Post has attachment
11 نکته جهت افزایش موفقیت کسب‌و‌کار شما با استفاده از راه اندازی و توسعه بازاریابی موبایلی

تعداد گوشی های هوشمند در ایران به مرز 90 میلیون رسیده ‌است. آیا این آمار فقط نشان دهنده این است که آینده ارتباطات در ایران و جهان دگرگون خواهد شد؟ خیر. نه تنها آینده ارتباطات بلکه آینده تجارت و کسب‌و‌کار هم در معرض دگرگونی است.
امروزه کسب و‌کارهای متنوع و بسیاری به این حوزه از بازاریابی دیجیتال روی آورده اند و با همکاری با یک شرکت تبلیغاتی ، بازاریابی موبایلی را به عنوان یکی از مهمترین روش‌های بازاریابی دیجیتال مدنظر قرار می دهند.
در زیر 11 راه برای ایجاد و استفاده بهتر از بازاریابی موبایلی ذکر شده‌است:
1. وبسایت خود را مناسب موبایل طراحی کنید.
با توجه به اینکه حدود ده درصد ترافیک وبسایت‌ها ناشی از دستگاه های تلفن همراه است، بسیار مهم است که وبسایت شما متناسب با گوشی‌های موبایل باشد. در غیر اینصورت شما متحمل شکست در جهت فروش محصول یا خدمت خود خواهید شد.
2. محتوای مناسب برای تلفن‌های همراه تولید کنید.
به دلیل اینکه صفحه نمایش تلفن‌های همراه کوچک است، برای تولید محتواهای خود، هدلاین ها و دکمه های شروع و قابل کلیک کردن را طوری نمایش دهید که ترافیک را دقیقا به سمت محصول یا خدمت شما منتقل کنند.
ادامه در سایت سی‌سرو
Add a comment...

Post has attachment
چگونه از اعتبار آنلاین برندتان محافظت کنید؟

ما در دنیای جستجوهای اینترنتی زندگی می کنیم. بسیاری از مشتریان قبل از خرید کالا و خدمات و یا تعامل با یک سازمان،‌ ابتدا به جستجو در اینترنت (در گوگل) می پردازند. بنابراین ضروری است که برندتان، حضوری قوی در فضای آنلاین داشته باشد، به عبارتی به برندینگ دیجیتال توجه ویژه نشان دهید. محتوای معتبر، قابل اشتراک گذاری و قابل جستجو بهترین روش مقابله با نظرات منفی است که در ارتباط با سازمان شما در نتایج موتورهای جستجو می آیند.
در زیر 5 روش مدیریت اعتبار آنلاین برند سازمان را آورده ایم که به شما کمک می کند که نتایج موتورهای جستجو را درباره سازمانتان آنگونه که خود می خواهید شکل دهید.


۱- وب سایت سازمان خود را همواره به روز کنید.
زمانی که مشتریان سازمان شما را جستجو می کنند، اولین جایی که به دنبال آن می گردند،‌ وب سایت شماست، ‌بنابراین اطمینان حاصل نمایید که تاثیر اولیه خوبی بر آن ها می گذارید. در ابتدا مواردی نظیر صفحه فرود، اطلاعات تماس و پیشنهادهای محصول یا خدمت باید کاملا درست و جذاب باشد.
ادامه در سایت سی‌سرو
Add a comment...

Post has attachment
دلایل اهمیت محتوای تصویری در سال 2016

امروزه اکثر کسب و کارها به گونه ای در فضای مجازی حضور دارند و یکی از مهمترین پیشنهادهایی که شرکت‌های تبلیغاتی به کسب‌و‌کارها می‌کنند حضور در فضای مجازی و استفاده از تکنیک‌های بازاریابی دیجیتال است. تقریبا با اطمینان می‌توان گفت که همه کسب‌و‌کارهای امروزی وب‌سایت دارند و بسیاری نیز در شبکه های اجتماعی نظیر توئیتر،‌ فیسبوک، اینستاگرام و لینکدین فعالیت می کنند. شبکه های اجتماعی به کسب‌و‌کارها کمک می کنند تا با مخاطبان خود ارتباط نزدیک و غیررسمی برقرار کنند، ولی با توجه به حضور گسترده برندها در این فضا، این شبکه‌ها بسیار شلوغ‌تر از گذشته شده‌اند و رساندن پیام به مشتریان در میان انبوه پیام‌ها بسیار دشوارتر شده است، به عبارت دیگر جلب توجه مخاطبان بسیار مشکل‌تر از گذشته شده‌است.

اما با توجه به این اوضاع، ‌سازمان‌ها چگونه می‌توانند به جلب توجه مخاطبانشان امیدوار باشند. پاسخ به این سوال در تصاویر نهفته است. روند کلی در رسانه‌های اجتماعی و بازاریابی دیجیتال، ‌استفاده هرچه بیشتر از تصاویر و ویدئوها است. در حقیقت،‌ در حال حاضر 66% مطالب شبکه‌های اجتماعی، بصری هستند. اما چرا تصاویر و ویدئوها در موفقیت استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال(كه در اصطلاح عام تبليغات اينترنتی و يا بازار يابی اينترنتی شناخته می شود ) و شبکه‌های اجتماعی سازمان‌ها تا این اندازه ضروری و مهم هستند و چگونه برندها و شرکت‌های تبلیغاتی می توانند از آن‌ها نهایت بهره‌برداری را داشته باشند.


بسیاری از مردم از طریق تصاویر بهتر یاد می گیرند.
90% اطلاعاتی که به وسیله مغر پردازش می‌شوند بصری هستند، به‌علاوه انسان‌ها تصاویر را 60000 بار سریعتر از متن پردازش می‌کنند. بنابراین به طور کلی،‌ تصاویر بسیار راحت‌تر از متون پردازش شده و به خاطر سپرده می‌شوند. بنابراین این ویژگی‌ها منجر به این امر می‌شود که با احتمال بیشتری افراد با تصاویر ارتباط برقرار کرده و آن را به اشتراک بگذارند.
ادامه مطلب در سایت سی‌سرو
Add a comment...

Post has attachment
نکات حیاتی بازاریابی در شبکه های اجتماعی

ما در عصری زندگی می‌کنیم که دیگر کمتر کمپانی یا کسب و کاری را پیدا می‌کنید که در شبکه های اجتماعی از جمله لینکدین، فیسبوک، ایسنتاگرام و … فعالیت نداشته و با بازاریابی دیجیتال (كه در اصطلاح عام تبليغات اينترنتی و يا بازار يابی اينترنتی شناخته مي شود ) آشنا نباشد. درست است که تقریبا همه از شبکه های اجتماعی استفاده می‌کنند و روزانه ترافیک زیادی وارد این شبکه ها می‌شود، اما صرفا حضور در این فضا ضامن موفقیت نخواهد بود. در حقیقت با وارد شدن به این فضا بدون داشتن استراتژی هوشمندانه، وقت و هزینه زیادی هدر رفته و در نهایت بازخوردی منفی خواهید گرفت. در زیر به چند نکته کلیدی اشاره شده که با رعایت کردن این موارد کسب و کار شما ، بهبود قابل توجهی خواهد یافت.


با یکی شروع کنید
حضور فعال و موثر در شبکه های اجتماعی زمان و هزینه قابل توجهی نیاز دارد. جمع کردن مخاطبین هدف و پاسخ‌دهی به تمامی آنها فقط در یک شبکه اجتماعی بسیار وقت گیر خواهد بود چه برسد به دو یا سه شبکه اجتماعی. کسب و کارهای کوچک وهوشمند این حقیقت را می‌دانند که منابع محدودی در اختیار دارند و به طور متمرکز فعالیت خود را روی یکی از شبکه های اجتماعی آغاز می‌کنند.
ادامه مطلب در سایت سی‌سرو
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded