Profile cover photo
Profile photo
seo rooz
143 followers -
سئو- سئو سایت
سئو- سئو سایت

143 followers
About
Posts

Post has attachment
خیلی از کاربران و دوستان عزیز ایمیل میزدند و درخواست این آموزش را کرده بودند و شاکی بودند که چرا فقط برای #سئو_وردپرس و یا سئو_جوملا مطلب مینویسید .(خوب برای #اپن_کارت هم نوشتیم)

Post has attachment
بسیاری از کاربران بارها و بارها از ما سوالاتی درباره ابزارهایی که می توانند در عرصه #بازاریابی دیجیتال به آنها کمک کنند پرسیده اند. از آنجایی که #بازاریابی_دیجیتال زمینه ها و اشکال مختلفی دارد و تنها به یک شکل خاص از بازاریابی محدود نمی شود، ابزارهایی که برای بازاریابی دیجیتال وجود دارند نیز بسیار متنوع می باشند و هریک می توانند تنها یک جنبه از بازاریابی دیجیتال را پوشش دهند و اگر شما به دنبال ابزارهایی برای بهبود بازاریابی دیجیتال خود باشید باید بتوانید برای هر شاخه از بازاریابی دیجیتال خود ابزار مناسبی بیابید. ما در این مقاله قصد داریم تعدادی از ابزار های رایگان و مفید در هر یک از زمینه های بازاریابی دیجیتال را به شما معرفی کنیم. پس اگر شما به دنبال یافتن مطلبی جامع برای معرفی ابزارهای مناسب برای تمامی زمینه های #دیجیتال_مارکتینگ هستید، تا انتهای این مطلب ذر سئو روز با ما همراه باشید.

Post has attachment
آموزش سئو و بهینه سازی فروشگاه اینترنتی ایجاد شده با #پرستاشاپ #PrestaShop را کامل و رایگان مطالعه کنید

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
#آموزش_برنامه_نویسی https://goo.gl/WZ6UyY
سفارش ساخت #اپلیکیشن #اندروید آموزش برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید ساخت اپلیکیشن #موبایل آموزش طراحی اپلیکیشن اندروید اپلیکیشن ساز اندروید ساخت اپلیکیشن اندروید رایگان اپلیکیشن ساز انلاین

Post has attachment
#انجمن تخصصی #سئوروز راه اندازی شد
مکانی برای کسب و انتشار علم برای وب مستران و دوستان عزیز
#سئو #بهینه_سازی_سایت #طراحی_سایت

Post has attachment
آموزش ایمیل مارکتینگ
#ایمیل_مارکتینگ یکی از روش های بازاریابی اینترنتی برای تجارت های مختلف است که اگر به درستی و با رعایت اصول انجام گیرد می تواند موفقیت بسیاری برای یک تجارت به همراه داشته باشد. اخیرا مطالب مختلفی درباره ایمیل مارکتینگ در وب سایت های مختلف منتشر شده است که اغلب بسیار پراکنده و جسته گریخته هستند و نمی توانند پاسخگوی تمامی سوالات کاربران باشند. از این رو ما بر آن شدیم که یک مطلب جامع و غنی درباره ایمیل مارکتینگ برای شما عزیزان منتشر نماییم که تمامی آنچه را که شما نیاز دارید در رابطه با ایمیل مارکتینگ بدانید در برداشته باشد.

پس اگر شما به این روش بازاریابی اینترنتی علاقه مند هستید و می خواهید با استفاده از این روش برای تجارت خود مشتریانی جذب نمایید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
Wait while more posts are being loaded