Profile cover photo
Profile photo
irem Sen
146 followers -
Sokak modası, trendleri inceleyen moda blogu: www.modaviki.com
Sokak modası, trendleri inceleyen moda blogu: www.modaviki.com

146 followers
About
irem's posts

Post has attachment
Tek parça rahatlığına, ince ceketlerle geçiştirilmiş kombin ferahlığına hazır mısınız? O zaman başlayalım!

Post has attachment
bir kabus misali önümüze serilen ve asla gerçek olmayacak kadar emin gibi gözüken jean pantolonlar önümüzü kesiyor. Göz yakıyor.

İşte uzak durulması ve göründüğü anda arkaya bakmadan kaçılması gereken yeni sezon jean modelleri:


Post has attachment
Moda haftaları büyülü ve gelecekten haber veren sihrini her yıl bizlere yaşatıyor. Her sokağın köşesinde çıkan o merak ettiğimiz moda ikonlarının fotoğrafları boy boy dört bir yana savruluyor. En ünlü markaların defileleri göz doldururken bazı sokak stilleri insanı adeta ağlatıyor. Oturup ağlamasak bile bu eylemin hakkını verebilecek kadar göz yakıyor.


Post has attachment
İlkbahar trendleri etrafımızı sarmaya ve çemberi oluşturmaya başladı. Sıkışmak, teslim olmak ve kaçmak serbest.

Post has attachment
14 Şubat'a karşı ne hissediyorsun?


Post has attachment

Her güne ayrı kombin meselesi akılları her zamanki gibi karıştırıyor. Bir yandan sokak modası, diğer yandan sezon trendleri ve bir taraftan da gardırop önü beklemeleri her gün hiç olmadığı kadar kararsız bırakıyor. Kışın ayazı, yağmurun zamansızlığı, sabahın erken saati derken bir koşuşturma çoğu zaman birkaç kıyafet arasında kalmayı tetikliyor. Tüm günün programı aslında kıyafetlerimize de şekil veriyor. Tüm karmaşıklığı, katlanan kombinlerin uyumunu geride bırakın. Artık rahatınıza bakmanın zamanı!

Post has attachment

Kışın sert yüzü sokak modası için farklı, renkli, şık ama kullanışlı parçalara dikkat çekiyor. Fırfır detayların ön plana çıktığı kazaklar, kolların geniş ve kabarık kesimleri 2017 trendler listesinde başı çekiyor. Tabii bir de zamansız modanın hakimi jean pantolonun ofis için biçilmiş hallerinin ilk göze çarptığı, pastel tonların aslında kışın kasvetine iyi geldiği, etek ve elbisenin popülerliğinin hava şartlarına rağmen yitirmediği gerçeği de değişmiyor. Sokağın modası dile geliyor ve kafamıza bir adet soru işareti asıyor: Sahi, bugün ne giysem?

Post has attachment
2017 sokak modası kombinleri vinil kumaşla cilalıyor. Koltuk kaplamak yerine kombinleri saran parlak, iddialı ve bir o kadar çabasız şıklığa davetiye çıkaran vinil kumaşa teslim olmaya hazırlanın!

Post has attachment
Planlar, programlar, aniden değişen olaylar derken yılbaşında ne giysem konusuna gelince durup düşünüyor musunuz hala? İşte yepyeni yıla girmeye günler kala blog adresim modaviki.com okuyucularım için hazırladığım yılbaşı kombin önerileri:

Post has attachment
İster kesin, ister kıvırın ama mutlaka 2017 Kış sokak modası furyasına katılın...
Wait while more posts are being loaded