Profile cover photo
Profile photo
Samet Kaşık
137 followers -
www.sametkasik.com.tr
www.sametkasik.com.tr

137 followers
About
Posts

Post has attachment

Hepsiburada.com üzerinden cep telefonu satın alırken #idealcep adıyla satış yapan şirkete dikkat edin. Stoğunda olmayan ürünleri listeliyor. Buna karşı @hepsiburada herhangi bir yaptırım sağlıyor mu bilemiyorum. Ve zamanında konuyla ilgili uyarı yapsanız bile sıkıntı yaşamadan kimse sizi ciddiye almıyor.
#hepsiburada #eticaret

Post has attachment

Post has attachment
Eğer indirimli personel biletiyle uçuyorsanız her şey harikadır. Çok ucuza dünyayı geziyorsunuzdur. Hatta bazen şansınız yaver giderse business sınıfta bile uçuyorsunuzdur. Dışarıdan bakanlar durumu yalnızca bu yönleriyle görerek “işiniz iş, bedavadan dünyayı geziyorsunuz” diyorlar genellikle ancak kazın ayağı her zaman öyle değil.
https://www.sametkasik.com.tr/neee-bedavaya-dunyayi-mi-geziyorlarmis.html

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Aktarmalı uçak seyahatinizdeki bir uçuşu kaçırdınız. Peki n'oldu biliyor musunuz? Biletinizin kalanı da iptal oldu! Nasıl? Peki şimdi n'olacak? Cevabı bu yazıda:
https://www.sametkasik.com.tr/bu-sirali-ucus-kurali-da-neymis.html

Post has attachment

Post has attachment

Yeni Zelanda dünyanın öbür ucu olsa da, Özgün’le birlikte hep gitmek istediğimiz bir yerdi. Bu ülkede beni cezbeden uzak ve ulaşılması zor oluşu; Özgün’ü heyecanlandıran ise eşsiz doğası ve Yüzüklerin Efendisi üçlemesindeki Hobbit Köyünün çekildiği Hobbiton Fim Setine ev sahipliği yapıyor olmasıydı. https://www.sametkasik.com.tr/yeni-zelandada-karavanla-7-gun.html

Post has attachment
Dump station, holiday park ve otopark ararken bizi çok uğraştırsan bile seni çok özleyeceğiz dostum. Bir hafta yuvamız oldun. Çok güzel anılarımız oldu. #karavan ile bir #seyahat planlayın. Bizim tercihimiz #yenizelanda oldu. Yeni Zelanda’ya gitmeyi planlıyorsanız eğer ortalama 30 gün ayırın. Ormanların büyük çoğunluğu son 750 yılda tahrip edilmiş olsa bile hala yemyeşil. Etkinlikten etkinliğe koşacağınız çılgınlar gibi eğlenecek harika bir ada ülkesi Yeni Zelanda!
.
.
.
#newzealand #motorhome #relocation #lake #natural #gezi #gezgin #traveller #seyyah
Photo
Wait while more posts are being loaded