Profile cover photo
Profile photo
Rīgas Stradiņa universitāte
88 followers -
Rīgas Stradiņa universitātes Google+ mājas lapa
Rīgas Stradiņa universitātes Google+ mājas lapa

88 followers
About
Rīgas Stradiņa universitāte's posts

Post has attachment
"Kā es spēju visu apvienot? Ja man būtu pašai sava mājaslapa, tas būtu tajā biežāk uzdotais jautājums," tiekoties brīdi pēc Latvijas Studentu apvienības Gada studenta titula saņemšanas, smejas Rīgas Stradiņa universitātes maģistra studiju programmas "Stratēģiskā un sabiedrisko attiecību vadība" 1. kursa studente Zane Skujiņa.

Lasiet interviju ar Zani RSU mājaslapā: http://www.rsu.lv/studentiem/10950-lsa-gada-studentei-zanei-skujinai-patik-rsu-studiju-modulu-sistema
Photo

Post has attachment
Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūtā 22. februārī atklāja paplašināto RSU Zobārstniecības fakultātes Studentu klīniku, kā arī institūta Terapeitiskās stomatoloģijas klīnikas Bērnu nodaļu, ieguldot pārbūves darbos teju 600 000 eiro. Jaunajās telpās ir uzstādītas papildu zobārstniecības darba vietas un paplašināts pieejamo pakalpojumu klāsts, kā arī modernizēta infrastruktūra.

Atklāšanas pasākumā piedalījās veselības ministre Anda Čakša, RSU rektors prof. Jānis Gardovskis un RSU Stomatoloģijas institūta valdes priekšsēdētāja prof. Ilga Urtāne.

Plašāk lasiet RSU mājaslapā: http://www.rsu.lv/studentiem/10941-rsu-stomatologijas-instituta-atklaj-modernu-studentu-kliniku-un-bernu-nodalu
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
22.02.17
9 Photos - View album

Post has attachment
Pēdējos gados arī Latvijā vairākas organizācijas darba ikdienā ir ieviesušas LEAN sistēmu, lai padarītu savu biznesu pēc iespējas efektīvāku un produktīvāku. Rīgas Stradiņa universitātes asoc. profesors Henrijs Kaļķis video komentārā stāsta par to, kas ir LEAN.

Nesen izdota pirmā grāmata latviešu valodā "LEAN risinājumi efektīvākam biznesam", kurā minēti būtiskākie ieguvumi, ieviešot LEAN, un populārākās metodes, kā arī sniegti praktiski piemēri no Latvijas uzņēmumu pieredzes.

VIDEO un teksts pieejams RSU mājaslapā: http://www.rsu.lv/studentiem/10938-video-atrak-ertak-un-letak-lean-metodes-dara-biznesu-efektivaku
Photo

Post has attachment
6. martā pulksten 18.00 Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) aulā notiks Baltijā lielāko digitālo ērģeļu atklāšana.

Kopā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri diriģenta Andra Pogas vadībā RSU jaunieguvumu ieskandinās pasaulslavenā ērģelniece Iveta Apkalna, programmā iekļaujot gan J. S. Baha un F. Pulenka, gan latviešu komponistu L. Garūtas, A. Kalēja un Ē. Ešenvalda skaņdarbus.

Plašāk lasiet RSU mājaslapā: http://www.rsu.lv/studentiem/10930-rsu-aula-atklas-lielakas-digitalas-ergeles-baltija
Photo

Post has attachment
Kļuvuši zināmi pirmie 39 Rīgas Stradiņa universitātes medicīnas studenti, kuriem piešķirta mecenāta Egila Gulbja sociālā stipendija. Semestra laikā ikviens no jauniešiem saņems 500 eiro.

Stipendija izveidota, lai atbalstītu sociāli mazāk aizsargāto jauniešu centienus kļūt par ārstu. Lai izvērtētu esošo atbalstu un spriestu par sociālās stipendijas attīstību nākotnē, 16. februārī notika mecenāta Egila Gulbja tikšanās ar RSU vadību.

Plašāk lasiet RSU mājaslapā: http://www.rsu.lv/studentiem/390-medicinas-fakultate/10926-pirmie-39-medicinas-studenti-sanem-socialo-stipendiju
Photo

Post has attachment
1. martā plkst. 14.30 Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas promocijas padomes atklātajā sēdē Rīgā, Dzirciema ielā 16, Hipokrāta auditorijā, Jūlija Kalniņa aizstāvēs promocijas darbu "Ozona pielietošana kariesa profilaksē un ārstēšanā pastāvīgiem zobiem".

Plašāk par pētījumu lasiet RSU mājaslapā: http://www.rsu.lv/dazadi/zinas-un-notikumi/aktualitates/366-petnieciba/promocijas-darbi/10924-petijums-par-ozona-izmantosanu-kariesa-profilakse-un-arstesana-berniem
Photo

Post has attachment
Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvaldes 2016. gada vadītājs Artūrs Šilovs pašpārvaldes vadīšanu uzskatīja par studiju laika piespēlēto iespēju, kas ļaus daudz iemācīties, un pagājušais gads patiesi viņam esot devis daudz labu un nenovērtējamu mācību.

Par asins donoru, kā bija apņēmies, Artūrs pagājušā gada laikā gan nav kļuvis. Tas neesot sanācis aizņemtības un biežā noguruma dēļ. "Režīms Studējošo pašpārvaldes vadītāja amatā ir skarbs, jo paralēli tam arī studēju, veicu brīvprātīgo darbu slimnīcā, darbojos Senātā un pētniecībā. Bija grūti!"

Interviju ar Artūru Šilovu lasiet RSU mājaslapā: http://www.rsu.lv/studentiem/10923-bijusajam-rsu-studejoso-pasparvaldes-vaditajam-arturam-silovam-tuksas-runas-nepatik
Photo

Post has attachment
Lai skolēniem, kas ir savas nākamās profesijas meklējumos, piedāvātu pēc iespējas izsmeļošāku priekšstatu par dažādām specialitātēm, Rīgas Stradiņa universitāte uz starptautisko izglītības izstādi "Skola 2017" dosies labi bruņota, līdzi vedot gan medicīnisko manipulāciju mācību iekārtas un zobārstniecības mulāžas, gan studentu pašu veidoto pētniecisko žurnālu "Inquisitio", gan prāta un intuīcijas spēles tiem, kurus interesē bizness, politoloģija vai jurisprudence.

Izstāde "Skola" notiks no 24. līdz 26. februārim Ķīpsalā.

Plašāk lasiet RSU mājaslapā: http://www.rsu.lv/studentiem/10920-izstade-skola-bus-iespeja-iejusties-veselibas-aprupes-un-socialo-zinatnu-studenta-ada
Photo

Post has attachment
Šogad Ēnu dienā Rīgas Stradiņa universitātes docētājus un administratīvos darbiniekus "ēnot" no visas Latvijas bija ieradušies 80 skolēni, kas ir divreiz vairāk nekā pērn. Kā katru gadu, vislielāko interesi skolēnos raisīja zobārsta un ķirurga profesija. "Ēnošanai" kopumā tika pieteiktas 37 vakances, uz kurām tika saņemti vairāki simti skolēnu pieteikumu.

Plašāk lasiet RSU mājaslapā: http://www.rsu.lv/studentiem/10918-enu-diena-profesijas-rsu-sogad-iepazina-divreiz-vairak-skolenu-neka-pern
Photo

Post has attachment
Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības fakultātes 3.kursa studente Natālija Šilova kopš 1.janvāra sākusi vadīt Studējošo pašpārvaldi.

Natālija domā, ka vislabāk viņai padodas strādāt komandā un vadīt to. "Jau skolas laikā manī parādījās līdera dotības. Ja es pati saprotu, kas ir jādara, tad arī pārējiem varu pastāstīt, kāds ir mērķis un kas jādara, un mēs kopā strādāsim, lai paveiktu to darbu."

Plašāk lasiet RSU mājaslapā: http://www.rsu.lv/studentiem/10915-natalija-silova-es-gribu-sevi-pilnveidot-tapec-ari-esmu-studejoso-pasparvalde
Photo
Photo
14.02.17
2 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded