Profile cover photo
Profile photo
Rīgas Stradiņa universitāte
96 followers -
Rīgas Stradiņa universitāte
Rīgas Stradiņa universitāte

96 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
On Wednesday 20 September, Rīga Stradiņš University (RSU) and Azienda Sanitaria di Bolzano hospital in Bolzano, located in Northern Italy, signed a cooperation agreement on the establishment of a RSU branch that will operate as a RSU clinical training centre. This is the second clinical training centre abroad to be established by RSU. The first branch was opened almost two years ago in the academic Lukas Hospital (Lukaskrankenhaus) in the city of Neuss, Germany.

Add a comment...

Post has attachment
RSU docente un Otorinolaringoloģijas katedras vadītāja Gunta Sumeraga saņēmusi balvu "Zelta kāpslītis".
Add a comment...

Post has attachment
Lai veicinātu jauniešu iesaisti pētniecībā, Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) šajā akadēmiskajā gadā īstenos jaunu projektu – lekciju un praktisko semināru ciklu "Pētnieku akadēmija", kas aptvers tādus jautājumus kā pētniecības pamatprincipi, zinātnes komunikācija, ievads statistikā un publiskā runa. "Pētnieku akadēmija", kurā dalība ir bez maksas, ir paredzēta gan RSU studentiem, gan citiem interesentiem.
Add a comment...

Post has attachment
Par to, ka industrijas sadarbība ar universitāti kalpo kā tramplīns inovācijām, iespējams pārliecināties vērienīgajā pārtikas izstādē "Riga Food 2018", kas saved vienkopus biznesa un zinātnes pārstāvjus, kā arī patērētājus.

Šogad Rīgas Stradiņa universitātes stendā, kas iekārtots pārtikas jomas inovatoru sekcijā, redzamas ne vien augstskolas uzturzinātnieku komercializētās idejas, bet arī sadarbībā ar farmaceitiem attīstītie produkti, kuros izmantotas ārstniecības augu vērtīgās īpašības.
Add a comment...

Post has attachment
Pasaules Veselības organizācija ziņo, ka 1,4 miljardu pieaugušo veselību apdraud fizisku vingrinājumu trūkums. Tas attiecas uz teju visiem biroja darbiniekiem Latvijā. Sēžot ilgas stundas, ķermenī netiek nodrošināta pilnvērtīga asinscirkulācija u. c., ar laiku radot neatgriezeniskus veselības traucējumus.

Rīgas Stradiņa universitātes Rehabilitācijas fakultātes asistente un fizioterapeite Daiga Pulmane iesaka ikvienam sēdoša darba darītājam vismaz reizi stundā piecas minūtes pavingrot.
Add a comment...

Post has attachment
3. oktobrī plkst. 18.30 Rīgas Stradiņa universitātes aulā (Dzirciema ielā 16) jeb Pārdaugavas koncertzālē notiks ērģelnieces Ivetas Apkalnas un mūziķa Renāra Kaupera muzikālais uzvedums "Viens prāts ar otru", kurā piedalīsies arī Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolas bērnu koris un Eināra Lipska instrumentālā grupa. Muzikālā uzveduma pamatā ir Renāra Kaupera dziesmas jaunā aranžējumā. Tas būs lielisks pasākums ģimenēm ar bērniem, kā arī ikvienam mūzikas mīļotājam.
Add a comment...

Post has attachment
Vasarā parasti dodamies peldēt, makšķerēt, ogot un sēņot, taču jāatceras, ka mūsu valstī nav bezsaimnieka upju, ezeru un mežu. Rīgas Stradiņa universitātes Juridiskās fakultātes docente Inga Kudeikina atgādina, ko drīkst un ko nedrīkst darīt valsts, pašvaldības un privātajā īpašumā.
Add a comment...

Post has attachment
Jaunais studiju gads jaunā vietā var kļūt par izaicinājumu ikvienam, tāpēc, pirmkursniek, piesakies un saņem savu mentoru! Pārvarēt grūtības, šķēršļus un stereotipus tev palīdzēs vecāko kursu studenti, kas labprāt dalīsies pieredzē, motivēs un sniegs palīdzīgu roku.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded