Profile

Cover photo
robin koomen
Worked at Bitmove
Attended horizon college
Lives in Sint Pancras
852 followers|205,769 views
AboutPostsPhotosYouTubeReviews

Stream

robin koomen

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

robin koomen

Shared publicly  - 
 
Google neemt Apple 'in de zeik' op Google Maps http://nu.nl/internet/4037308/google-neemt-apple-in-zeik-google-maps.html (via @NUnl)
 ·  Translate
Er zit een brutale grap verborgen in Google Maps. Wie er inzoomt op een locatie in Pakistan ziet een Android-poppetje urineren over een appeltje. 
1
Add a comment...

robin koomen

Shared publicly  - 
 
Zo zit je met iemand te praten over een verkoop op Marktplaats. Ging volgens mij over een bedrag van 30 euro. Dus ik vertelde waarom ik het weg deed en dat ik het geld ging gebruiken voor Duchenne Heroes. Hij vroeg daarna of...
1
Add a comment...

robin koomen

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

robin koomen

Discussion  - 
 
After resetting my bridge I can't connect any more. Unexpected bridge error. Beta 2.0.2
1
Pat Weaver's profile photoBenjamin Chevoor's profile photo
7 comments
 
+Pat Weaver, good information! Thanks for posting this. Give me some time and I'll try to reproduce this issue, and I'll get back to you as soon as I can.
Add a comment...

robin koomen
owner

Discussion  - 
 
Google neemt Apple 'in de zeik' op Google Maps http://nu.nl/internet/4037308/google-neemt-apple-in-zeik-google-maps.html (via @NUnl)
 ·  Translate
Er zit een brutale grap verborgen in Google Maps. Wie er inzoomt op een locatie in Pakistan ziet een Android-poppetje urineren over een appeltje. 
1
Add a comment...

robin koomen

Shared publicly  - 
 
Lekker eten 
 ·  Translate
1
Add a comment...

robin koomen

Shared publicly  - 
 
Aangeboden mijn zelfgemaakte paracord survival armbanden en sleutelhangers. Ze zijn voorzien van een Duchenne spierdystrofie awareness ribbon. Verkrijgbaar in diverse maten. Ik hoef uiteraard niet uit te leggen waar de opbren...
1
Add a comment...

robin koomen

Shared publicly  - 
 
Nog ongeveer €1500 En ik heb mijn doel bereikt voor Duchenne Heroes



#duchenne #duchenneheroes #duchennemusculardystrophy #duchenneparentproject #duchenneheroes2015  
 ·  Translate
Nog ongeveer €1500 Voor Duchenne Heroes 2015 En ik heb mijn doel bereikt. Een kleine breakdown Nog 2 mensen die €750 doneren Nog 10 mensen die €150 doneren Nog 20 mensen die €75 doneren Nog 30 mensen die €50 doneren Nog 50 ...
1
Add a comment...

robin koomen

Shared publicly  - 
 
 ·  Translate
Het is al weer een tijdje terug dat ik wat geschreven heb over mijn vorderingen. Ik heb niet helemaal stil gezeten uiteraard. Wel (onbedoeld)  te lang dan goed was. Nu worden de trainingen toch wat meer gerichter en wil ik zo...
1
Add a comment...
Story
Introduction
√ Android OS
√ Gadgets
√ Google
√ Social Media
HDR photo's
√ Internet
√ Design
Bragging rights
survived primary school :) , 1 son and 1 daughter
Education
  • horizon college
Basic Information
Gender
Male
Looking for
Friends, Networking
Birthday
May 20, 1978
Relationship
Married
Other names
Robin, Grassie, Grassiekuik
Work
Occupation
Looking for a new opportunity. Available from november 2013 Please see http://nl.linkedin.com/in/robinkoomen/
Employment
  • Bitmove
    Technical support, 2011 - 2013
  • Sogeti
    infrastructure Engineer, 2008 - 2011
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Sint Pancras
Previously
nieuwe niedorp - Schagen - Heerhugowaard - 't Veld, Netherlands - Hensbroek
Prima vermaak voor een wat minder mooie dag. Binnen en buiten vermaak. Echter voor onze jongste dochter was er niets te eten te krijgen, want probeer het personeel maar eens wijs te maken wat glutenvrij betekent. Ook was de patat om 15.30 al op en het restaurant met bediening ging om die tijd dicht. Uit pure armoede maar een zak chips uit de automaat gehaald. Verder is de locatie heel mooi en valt er genoeg te zien en te beleven. Een locatie voor de hele familie.
Public - a month ago
reviewed a month ago
Een heerlijke camping. Echter in de buurt is er niet veel te doen. Dicht bij een riviertje om lekker in te zwemmen, vissen of kanoën. Camping heeft mooie ruime plaatsen. Ook de huurtenten zijn prima voor elkaar. Een klein nadeel is dat de bedden in de huurtenten niet van bijster goede kwaliteit zijn.
Public - a month ago
reviewed a month ago
The park was closed without reason. It should have been open. But only men with chainsaws were there doing maintainence.
Public - a month ago
reviewed a month ago
Service en catering waren prima voor elkaar tijdens een zakelijk evenement.
Public - 4 months ago
reviewed 4 months ago
74 reviews
Map
Map
Map
Great store but lacks English speaking personell and gluten free products.
Public - a month ago
reviewed a month ago
Waren er alleen voor een snelle hap. Het duurde ons net wat te lang voor ons eten er was. Verder was het eten prima in orde. Goed van smaak en prima garnering. Verse salade er bij is voor mij al een groot pluspunt. Prijs was ook acceptabel. Verder weinig gezien van faciliteiten, omdat het voor ons echt even een snelle hap was. Om daarna weer snel door naar huis te gaan.
Public - 6 months ago
reviewed 6 months ago