Profile cover photo
Profile photo
Regulus spol. s r.o.
26 followers
26 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Regulus má svou jurtu
Jurta je tradiční obydlí kočovných kmenů z oblasti centrální Asie a Středního východu. Jedná se o kruhovou stavbu sestávající z dřevěné konstrukce s kopulovitou střechou a plsti z ovčí vlny, která je bohatě zdobená vzory typickými pro danou oblast. Jednu takovou dostal Regulus k 25. výročí založení firmy od svých kyrgyzských partnerů a nyní se s jejich pomocí podařilo ji sestavit. Uznejte sami, není nádherná? ;-)

#regulus #jurta #Kyrgyzstán #komořany #vyroci #stavba #25let
www.regulus.cz
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
24.08.17
11 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Před 25 lety byla Československá republika připojena k internetu. Před 25 lety bylo centrum Prahy zapsáno na seznam UNESCO a před 25 lety byl založen REGULUS. Všem našim stálým i občasným zákazníkům velice děkujeme za podporu.
Photo

Post has attachment
Pokud jste si nestihli zajistit volnou vstupenku na MOVY v předprodeji, na tomto odkaze http://www.modernivytapeni.cz/vstupenky ji stále můžete získat zdarma po zadání hesla TERINVEST.

Post has attachment
Srdečně Vás zveme na veletrh Infotherma 2017 a těšíme se na Vaši návštěvu v naší expozici v pavilonu NA2 stánek č.204. Zároveň jsme pro Vás připravili čestnou vstupenku, kterou můžete stáhnout na našem webu viz odkaz: http://www.regulus.cz/cz/154.infotherma-2017
Animated Photo

Post has attachment
Inventura skladu
Od čtvrtka 19. do neděle 22. ledna 2017 bude probíhat inventura skladů. V tomto období nebude možné vydávat ani přijímat žádné zboží.
www.regulus.cz
Photo

Post has attachment
Termíny zkoušek profesní kvalifikace

Vypsali jsme nové termíny pro získání kvalifikace Instalatér solárních termických soustav, Instalatér soustav s tepelnými čerpadly a Topenář – montér kotlů na biomasu. Vzhledem ke klesajícímu zájmu o zkoušky žádný další termín neplánujeme.

http://www.regulus.cz/cz/prihlaseni-na-zkousky-profesni-kvalifikace
Photo

Post has attachment
Demo ukázka rozhraní Regulátoru IR
Připravili jsme pro Vás funkční ukázku rozhraní vzdáleného přístupu pro ovládání inteligentního regulátoru IR 12 a to ve variantě s krbem a variantě s Tepelným čerpadlem. Přijďte si vyzkoušet, jak snadno si můžete nastavit systém vytápění u Vás doma, odkudkoliv na světě, online a interaktivně.

http://www.regulus.cz/cz/ukazka-menu-inteligentniho-regulatoru-ir12 #tepelnacerpadla #heatpumps #regulus #regulace
Photo
Wait while more posts are being loaded