Profile cover photo
Profile photo
Regulus spol. s r.o.
26 followers
26 followers
About
Regulus spol. s r.o.'s interests
Regulus spol. s r.o.'s posts

Post has attachment

Post has attachment
Před 25 lety byla Československá republika připojena k internetu. Před 25 lety bylo centrum Prahy zapsáno na seznam UNESCO a před 25 lety byl založen REGULUS. Všem našim stálým i občasným zákazníkům velice děkujeme za podporu.
Photo

Post has attachment
Pokud jste si nestihli zajistit volnou vstupenku na MOVY v předprodeji, na tomto odkaze http://www.modernivytapeni.cz/vstupenky ji stále můžete získat zdarma po zadání hesla TERINVEST.

Post has attachment
Srdečně Vás zveme na veletrh Infotherma 2017 a těšíme se na Vaši návštěvu v naší expozici v pavilonu NA2 stánek č.204. Zároveň jsme pro Vás připravili čestnou vstupenku, kterou můžete stáhnout na našem webu viz odkaz: http://www.regulus.cz/cz/154.infotherma-2017
Animated Photo

Post has attachment
Inventura skladu
Od čtvrtka 19. do neděle 22. ledna 2017 bude probíhat inventura skladů. V tomto období nebude možné vydávat ani přijímat žádné zboží.
www.regulus.cz
Photo

Post has attachment
Termíny zkoušek profesní kvalifikace

Vypsali jsme nové termíny pro získání kvalifikace Instalatér solárních termických soustav, Instalatér soustav s tepelnými čerpadly a Topenář – montér kotlů na biomasu. Vzhledem ke klesajícímu zájmu o zkoušky žádný další termín neplánujeme.

http://www.regulus.cz/cz/prihlaseni-na-zkousky-profesni-kvalifikace
Photo

Post has attachment
Demo ukázka rozhraní Regulátoru IR
Připravili jsme pro Vás funkční ukázku rozhraní vzdáleného přístupu pro ovládání inteligentního regulátoru IR 12 a to ve variantě s krbem a variantě s Tepelným čerpadlem. Přijďte si vyzkoušet, jak snadno si můžete nastavit systém vytápění u Vás doma, odkudkoliv na světě, online a interaktivně.

http://www.regulus.cz/cz/ukazka-menu-inteligentniho-regulatoru-ir12 #tepelnacerpadla #heatpumps #regulus #regulace
Photo

Post has attachment
I takové výhledy se nám nabízí při instalaci našich tepelných čerpadel.

http://www.regulus.cz/cz/lengdorf

#tepelnacerpadla #heatpumps #regulus
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Přijďte na výstavu Moderní dům a byt Plzeň

Naši specialisté poradí nejenom s technickým řešením přizpůsobeným konkrétním podmínkám, ale i s dotacemi, aby vám neunikla příležitost pořídit si vhodné a úsporné řešení pro vaše topení za rozumnou cenu.

http://www.regulus.cz/cz/143.moderni-dum-a-byt-plzen
Photo
Photo
14.10.16
2 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded