Profile cover photo
Profile photo
Grand Real City
10 followers
10 followers
About
Posts

Post has attachment
Chorvatsko opět letošní léto podle statistik zvítězilo u Čechů v počtu návštěv o dovolených. Trendem posledních let je i koupě zdejších nemovitostí. I v tomto směru je pro řadu Čechů Chorvatsko destinací číslo jedna. Klienti z České republiky kupují nejčastěji apartmány určené pro rekreaci nebo jako investice do letních bytů nebo domů. Co byste měli vědět, pokud toužíte po takové nemovitosti?

http://www.realcity.cz/zahranicni-nemovitosti#/home 👈

#GRANDREALCITY

Post has attachment
Jemnost a útulnost – to jsou základní charakteristiky pastelových barev. Nejprve se začaly objevovat v dětských pokojích, a pak už to šlo velmi rychle. Dnes kralují i ložnicím, obývacím pokojům nebo koupelnám, Proč a jak s nimi pracovat, aby se z domova nestal spíš domeček pro panenky?

Více k této tématice a spoustu dalšího se dozvíte v našem magazínu :)))
http://www.realcity.cz/magazin/11122/pastelove-barvy-v-interieru-zamilujete/
Photo
Photo
13.09.17
2 Photos - View album

Post has attachment
Přemýšlíte o změně interiéru za poměrně přijatelné peníze? Tak zkuste nově vytapetovat. Tapety jsou totiž jedním z mála interiérových prvků, se kterými můžete za málo peněz nadělat mnoho muziky. Jaké jsou nejnovější trendy objasnil nedávný veletrh Heimtextil ve Frankfurtu nad Mohanem. Co všechno bylo k vidění?

#GRANDREALCITY #interier #bydleni

Post has attachment
V současné době začínají i u běžných uživatelů stále více zdomácňovat standardy okolních evropských zemí. V případě vytápění je tedy dnes takřka běžnou záležitostí vytápění podlahové. K nejvýraznějším nákladovým položkám, které doprovázejí bydlení, patří určitě výdaje za spotřebovanou energii

#GRANDREALCITY

Post has attachment
Klasická sedací souprava nebo křesla, která zabírají půlku místnosti? Tak už obývací pokoj 21. století dávno nemusí vypadat! Nadčasový design a nádech jedinečnosti mu totiž může dodat designové sezení. Fantazii návrhářů se meze nekladnou, a tak sedět dnes můžete na nejrůznějších tvarech i materiálech – od ovce či slona až po kovové větve.

#GRANDREALCITY #design #interier

Post has attachment
Nevíte, zda koupit byt v družstevním nebo osobním vlastnictví? Porovnejte si výhody a nevýhody jednotlivých variant. Třeba vám to pomůže ve výsledném rozhodování.

#GRANDREALCITY

Post has attachment
Zdravím v roce 2017.

Mám obrovskou radost, že po půl roce působení v REALCITY, se nám společně s Karel Vagner , Barbara Podlahová a ostatními zaměstnanci podařilo dostat www.realcity.cz z jedenáctého nejnavštěvovanějšího serveru, dle netmonitor na pozici 6.

Vytyčili jsme si cíl, do roka pětka a do dvou trojka na trhu. Zatím to vypadá, že pod mým vedením se plány jako obvykle překonávají :-)

Proto děkuji všem našim klientům a zaměstnancům z časopisu Grand Real City i webu www.realcity.cz a grandreality.cz za spolupráci v roce 2016 a přeji mnoho úspěchů v roce 2017!

Milan Zavadil
majitel společnosti Grand Real City
Photo

Post has attachment
Asi málokomu uniklo, že se v posledních letech v našich interiérech zabydlely přírodní materiály, tlumenější barvy a věřte nebo ne, tyhle trendy budou pokračovat i v roce následujícím. Designéři nás samozřejmě překvapí nějakými novinkami nebo oprášenou novotou, ale podstata zůstane. Velmi to souvisí i s životní filozofií, i tady je návrat k přírodě a opravdovosti jednoznačně markantní.

#GRANDREALCITY #bydleniinterierdesign

Post has attachment
Vlastníte byt, dům, místnost a chtěli byste vydělat nějakou tu korunu navíc ke svému měsíčnímu příjmu? Jak těžké je stanovit správné nájemné? Určitě nedávejte jen na svůj úsudek. Kritérií, které musíte posoudit, je mnohem více, než by se mohlo zdát.

#GRANDREALCITY #najemne

Post has attachment
Přijměte pozvání na 14. ročník odborné konference na téma: „Očekávaný vývoj realitního trhu a developerských projektů“, která se koná dne 7. 12. 2016 v Brně, v kongresovém centru hotelu Holiday Inn Brno.
Wait while more posts are being loaded