Profile cover photo
Profile photo
Grand Real City
10 followers
10 followers
About
Posts

Post has attachment
Technologie jdou ruku v ruce s kvalitním designem. O tom svědčí mnoho vychytávek, které designéři navrhují a které stále častěji zajímají i nás zákazníky. Víte, že existuje např. pračka, která vypere bílé i černé prádlo dohromady, aniž by se cokoli s jedním z nich stalo?
Add a comment...

Post has attachment
I mladá generace začne jednoho dne toužit po vlastním bydlení a po čase vymění bydlení u rodičů nebo nájem za svůj byt či dům. K tomu jim nejčastěji pomůže hypotéka. Nejdříve mají jasno mladí z Pardubicka a Západních Čech. Naopak v Praze si berou mladí klienti hypotéku později. Nemovitosti jsou zde dražší a mladí, kteří se do Prahy přistěhují odjinud, musí nejdříve dojít k rozhodnutí, že opravdu zde chtějí bydlet. Klienti do 30 let tvoří přibližně čtvrtinu všech žadatelů o hypotéku.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Chorvatsko opět letošní léto podle statistik zvítězilo u Čechů v počtu návštěv o dovolených. Trendem posledních let je i koupě zdejších nemovitostí. I v tomto směru je pro řadu Čechů Chorvatsko destinací číslo jedna. Klienti z České republiky kupují nejčastěji apartmány určené pro rekreaci nebo jako investice do letních bytů nebo domů. Co byste měli vědět, pokud toužíte po takové nemovitosti?

http://www.realcity.cz/zahranicni-nemovitosti#/home 👈

#GRANDREALCITY
Add a comment...

Post has attachment
Jemnost a útulnost – to jsou základní charakteristiky pastelových barev. Nejprve se začaly objevovat v dětských pokojích, a pak už to šlo velmi rychle. Dnes kralují i ložnicím, obývacím pokojům nebo koupelnám, Proč a jak s nimi pracovat, aby se z domova nestal spíš domeček pro panenky?

Více k této tématice a spoustu dalšího se dozvíte v našem magazínu :)))
http://www.realcity.cz/magazin/11122/pastelove-barvy-v-interieru-zamilujete/
Photo
Photo
13.09.17
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Přemýšlíte o změně interiéru za poměrně přijatelné peníze? Tak zkuste nově vytapetovat. Tapety jsou totiž jedním z mála interiérových prvků, se kterými můžete za málo peněz nadělat mnoho muziky. Jaké jsou nejnovější trendy objasnil nedávný veletrh Heimtextil ve Frankfurtu nad Mohanem. Co všechno bylo k vidění?

#GRANDREALCITY #interier #bydleni
Add a comment...

Post has attachment
V současné době začínají i u běžných uživatelů stále více zdomácňovat standardy okolních evropských zemí. V případě vytápění je tedy dnes takřka běžnou záležitostí vytápění podlahové. K nejvýraznějším nákladovým položkám, které doprovázejí bydlení, patří určitě výdaje za spotřebovanou energii

#GRANDREALCITY
Add a comment...

Post has attachment
Klasická sedací souprava nebo křesla, která zabírají půlku místnosti? Tak už obývací pokoj 21. století dávno nemusí vypadat! Nadčasový design a nádech jedinečnosti mu totiž může dodat designové sezení. Fantazii návrhářů se meze nekladnou, a tak sedět dnes můžete na nejrůznějších tvarech i materiálech – od ovce či slona až po kovové větve.

#GRANDREALCITY #design #interier
Add a comment...

Post has attachment
Nevíte, zda koupit byt v družstevním nebo osobním vlastnictví? Porovnejte si výhody a nevýhody jednotlivých variant. Třeba vám to pomůže ve výsledném rozhodování.

#GRANDREALCITY
Add a comment...

Post has attachment
Zdravím v roce 2017.

Mám obrovskou radost, že po půl roce působení v REALCITY, se nám společně s Karel Vagner , Barbara Podlahová a ostatními zaměstnanci podařilo dostat www.realcity.cz z jedenáctého nejnavštěvovanějšího serveru, dle netmonitor na pozici 6.

Vytyčili jsme si cíl, do roka pětka a do dvou trojka na trhu. Zatím to vypadá, že pod mým vedením se plány jako obvykle překonávají :-)

Proto děkuji všem našim klientům a zaměstnancům z časopisu Grand Real City i webu www.realcity.cz a grandreality.cz za spolupráci v roce 2016 a přeji mnoho úspěchů v roce 2017!

Milan Zavadil
majitel společnosti Grand Real City
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded