Profile

Cover photo
Portal randkowy Randki24.pl
103 followers|33,765 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Najpierw randki, potem związek. Związek z kimś wolnym lub z kimś, kto ma dzieci. Bywa i tak i właśnie o tym pisze nasza ekspertka w najnowszym artykule. Polecamy lekturę tekstu poświęconego roli przybranego rodzica. W artykule przeczytacie o tym, jak przygotować się do tej roli i jak ją realizować, by życie w nowej rodzinie zadowalało jej członków. Tekst polecamy głównie tym, którzy zamierzają stworzyć rodziny patchworkowe!
------------------------------
#zwiazek   #dzieci   #przybranyrodzic  
 ·  Translate
Bycie przybranym rodzicem to wyzwanie, zwłaszcza gdy chodzi o dzieci partnera lub partnerki z poprzedniego związku. Jak do tego podejść?
1
Add a comment...
 
Twarz mężczyzny ma to do siebie, że porastają ją włoski. Można zostawić je i pielęgnować lub eliminować każdego dnia. Utrzymanie zadbanego zarostu jest trudniejsze niż codzienne golenie. Moda na zarost zmienia się co kilkadziesiąt lat. A jak jest obecnie? Jakie męskie twarze przykuwają kobiecy wzrok? W najnowszym quizie dla pań, spytaliśmy czy lubią jak mężczyzna ma zarost na twarzy. Polecamy lekturę tekstu, w którym publikujemy wyniki quizu!
-------------------------
#zarost   #broda   #męskizarost  
 ·  Translate
Czy kobietom podobają się mężczyźni z brodą lub chociaż kilkudniowym zarostem, czy raczej preferują gładko ogolonych facetów?
1
1
Add a comment...
 
Wyniki naszych ankiet często nas zaskakują. Tym razem jesteśmy w szoku! Zszokowali nas panowie, którzy wzięli udział w ankiecie dotyczącej preferencji kobiet malujących się i nie robiących makijażu. Zapraszamy do lektury tekstu, w którym zamieszczamy wyniki quizu.
--------------------------
#makijaż  
 ·  Translate
Kobiety lubią się upiększać np. poprzez makijaż. Co na to mężczyźni? Czy mężczyźni wolą gdy kobiety się malują, czy gdy nie mają na sobie makijażu?
1
Add a comment...
 
Ludzie są różni. Różne rzeczy ich pociągają i odpychają. O tym co odpycha kogoś w naszym sposobie bycia możemy boleśnie przekonać się na pierwszej randce. Tak właśnie stało się w przypadku Adama, który umówił się z Magdaleną poznaną w sieci. Co zraziło dziewczynę? Jak wpłynęło to na przebieg randki? Czy ta para jeszcze się spotkała? Zajrzyjcie do wpisu Adama, a dowiecie się wszystkiego!
----------------------
#randka   #żuciegumy  
 ·  Translate
Czy żucie gumy na randce, to zły pomysł? Okazuje się, że są osoby, dla których, to wręcz przestępstwo, więc zastanów się dwa razy...
1
Add a comment...
 
Nie każdy facet to świnia, zdarzają się też osły i barany...
------
https://www.randki24.pl/czytelnia/grafiki-i-cytaty,faceci-to-swinie-osly-i-barany,251/
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Pierwsza randka, to spore przeżycie. I nie ważne ile ma się lat i ile randek za sobą. O przeżycia i nerwy przed pierwszą randką spytaliśmy kobiety w naszej najnowszej ankiecie. Wyniki quizu, słownie i graficznie prezentujemy w artykule na stronie. Są ciekawe i zaskakujące!
-------------------------------------
#pierwszarandka   #randka   #stres  
 ·  Translate
Nowa sytuacja związana z pierwszą randką może wywoływać stres. A jak jest naprawdę? Czy kobiety często się denerwują przed pierwszą randką?
1
Add a comment...
 
Czytelników naszego portalu informujemy, że pojawił się nowy artykuł ekspercki. Tym razem, nasza psycholożka opisuje typy kobiet, z którymi nie żyje się łatwo. W tekście znajdziecie opisy poszczególnych typów i wskazówki jak je rozpoznać. Być może staną się one odpowiedzią na pytania, które zadajecie sobie odnośnie własnych związków. Polecamy lekturę!
---------------------------------
#typykobiet   #trudnekobiety   #życiezkobietą  
 ·  Translate
Mężatka z zasadami, cierpiętnica, kopciuszek czy księżniczka, to tylko część z listy typów kobiet, z którymi trudno się życie. Poznaj je wszystkie.
1
Add a comment...
 
Czytelników naszych randkowych wpisów informujemy, że dotarła do nas kolejna relacja z niezwykłej randki. Niezwykłej, bo luksusowej. Taką randkę wymyślili sobie Laura i Paweł. Pawłowi jednak zdarzyła się chwila nieuwagi, po której sprawy potoczyły się nieco dziwnie. W każdym razie, chłopak znalazł się w niezłych opałach. Całej reszty dowiecie się po lekturze wpisu Pawła.
--------------------------
#walentynki   #randkawhotelu  
 ·  Translate
Paweł opowiada nam swoją historię z hotelu, do którego wybrał się z dziewczyną na Walentynki. Gdy wstał z łóżka, okazało się, że trafił nie tam gdzie chciał.
1
Add a comment...
 
W naszym portalu pojawił się kolejny tekst ekspercki. Tym razem, nasza psycholożka zajęła się prozaiczną sprawą, jaką jest płacenie na randce. Niby nic prostszego, a jednak… Z płaceniem na randce łączy się wiele pytań i wątpliwości. Wątpliwości te rozwiewa i na pytania odpowiada nasza ekspertka. Zachęcamy do przeczytania tekstu!
#randka  
 ·  Translate
Kto powinien zapłacić za herbatę, obiad, bilet i inne przyjemności na randce? W klasycznym ujęciu robił to mężczyzna. Obecnie sprawa już nie jest taka prosta i wymaga objaśnienia.
1
Add a comment...
 
Relacje między kobietami i mężczyznami są bardzo różne. Mamy więc sympatie, miłości i układy przyjacielskie. Na temat tych ostatnich zdania są podzielone. A co na ten temat sądzi męska połowa zainteresowanych? Sprawdziliśmy to w naszym najnowszym quizie. Wyniki quizu wraz z ich omówieniem zamieszczamy w artykule na stronie. Polecamy lekturę!
--------------------------------
#przyjaźńdamskomęska   #przyjaźń  
 ·  Translate
Co mężczyźni sądzą o przyjaźni między kobietami a mężczyznami? Czy według facetów przyjaźń damsko-męska jest możliwa? Wyniki ankiety odpowiadają na te pytania.
1
Add a comment...
 
Poznanie kogoś w internecie nie zawsze skutkuje długą i intensywną znajomością, nie wspominając już o związku. Nasza najnowsza ankieta dotyczy utraty męskiego zainteresowania kobietami poznanymi drogą internetową. Panowie w różnym wieku zdradzili nam, dlaczego tracą zainteresowanie takimi kobietami. Wyniki quizu, jak zawsze zamieszczamy w artykule na stronie, Polecamy lekturę!
 ·  Translate
Dlaczego mężczyzna traci zainteresowanie kobietą poznaną na portalu randkowym? Czy chodzi o wygląd, poglądy, sposób bycia, a może zniechęca go poziom dyskusji?
1
Add a comment...
 
Czy przeżyliście kiedyś randkę z bólem, który chcieliście ukryć za wszelką cenę. Jeśli tak, to nie zazdrościmy. Nie zazdrościmy też Sylwii, która znalazła się dokładnie w takiej sytuacji. Co bolało Sylwię? Jak wpłynęło to na przebieg randki? Co było przyczyną bólu? Wszystko stanie się jasne po lekturze wpisu dziewczyny!
-
https://www.randki24.pl/czytelnia/opis,nowe-buciki-na-randce-bywaja-problemem,245/
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Portal randkowy łączący polskich singli od 2005 roku.
Introduction

Randki24.pl, to polski serwis randkowy, który działa od 2005 roku. Od tego czasu przewinęło się przez nasz portal setki tysięcy użytkowników. Dołącz do nas i Ty www.randki24.pl