Profile cover photo
Profile photo
rahva ir
18 followers -
پایگاه گوگل پلاس رهوا را دنبال کنید
پایگاه گوگل پلاس رهوا را دنبال کنید

18 followers
About
Posts

Post has attachment
Public
شبکه‌های اجتماعی از مؤثرترین ابزارهای دست‌کاری افکار عمومی در دنیای امروز محسوب می‌شوند. میلیاردها کاربر از سراسر جهان به هر یک از این شبکه‌ها دست‌رسی دارند و انتشار اخبار و اطلاعات در آن‌ها به معنای ارتباط هم‌زمان با صدها میلیون نفر در آن واحد است. در حالی که تا چند سال پیش، فیس‌بوک به عنوان رایج‌ترین شبکه اجتماعی محسوب می‌شد، اکنون توئیتر توانسته است بخش عمده‌ای از کاربران فیس‌بوک را به سوی خود جذب کند.

#آمدنیوز #آمریکا #استراتژیبراندازی #اپوزیسیون #برانداز #براندازان #براندازینظامایران #ترامپ #تغییرحکومت #تغییررژیم #تلگرام #توییتر #جنگسایبری #جنگنرم #ربات #رباتتوئیتری #صداوسیما #مایکپمپئو #نشستلهستان #نشستورشو #پیامتوئیتری
Add a comment...

Post has attachment
Public
سه کشور اروپایی آلمان، فرانسه و انگلیس سرانجام و پس از ماه‌ها گمانه‌زنی روز پنج‌شنبه آغاز به کار کانال ویژه تجارت اروپا و ایران را رسماً اعلام کردند. متن کامل بیانیه وزرای خارجه این سه کشور اروپایی به شرح زیر گزارش شده است:

فرانسه، آلمان و انگلیس، در راستای تعهد راسخ و تلاش‌های ادامه‌دار خود برای حفظ برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) که به تأیید قطعنامه شماره ۲۲۳۱ شورای امنیت رسیده، ایجاد «ابزار پشتیبان مبادلات تجاری» را اعلام می‌کنند.

#spv #اروپا #ایران #تحریم
Add a comment...

Post has attachment
Public
در این جلسه از دادگاه که وکلای تعیینی متهمان نیز در آن حضور داشتند، نماینده دادستان تهران بخشی از کیفرخواست پرونده را قرائت کرد.

عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضع پرونده موسوم به فعالان محیط زیست، گفت:

#انقلاب #جاسوسی #دادگاه #نظامی
Add a comment...

Post has attachment
Public
خبرگزاری «رویترز» روز چهار شنبه در دو گزارش جداگانه از یک پروژه اطلاعاتی امارات عربی متحده پرده برداشته که در قالب آن افسران اطلاعاتی بازنشسته امریکایی برای جاسوسی از کشور‌های دیگر از جمله ایران و قطر به کار گرفته شده‌اند.

بر اساس این گزارش، در این پروژه که «کلاغ سیاه» نام دارد، امارات با همکاری تیمی متشکل از بیش از ۱۰ نفر از عوامل سابق سرویس‌های اطلاعاتی امریکا از دولت‌های رقیب، گروه‌های شبه‌نظامی و فعالان حقوق بشر و روزنامه‌نگاران منتقد حکومت امارات، جاسوسی می‌کنند.

#آمریکا #افشایجزئیات #امارات #ایران #جاسوسی #قطر
Add a comment...

Post has attachment
Public
محسن پور سید آقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران با اشاره به پیشنهادات این معاونت در مورد ضوابط تردد در محدوده زوج یا فرد برای سال آینده اظهار کرد: در حال حاضر در مورد ضوابط تردد در محدوده زوج یا فرد برای سال آینده دو گزینه مطرح است که رسانه‌ها باید آن را به مردم اعلام کنند تا ببینیم مردم کدام پیشنهاد را ترجیح می‌دهند.

وی افزود: گزینه اول این است که هر خودرو تنها دو روز در هفته مجاز به تردد در محدوده طرح ترافیک باشد و اگر بیشتر از آن تردد کرد، عوارض پرداخت کند.

#شهرداریتهران #طرحزوجوفرد #محدودهطرحترافیک #مدیربازنشسته
Add a comment...

Post has attachment
Public
علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی امشب (چهارشنبه) در برنامه گفت وگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما مستقیم از کارخانه کیک زرد اردکان (مجتمع شهید رضایی نژاد) به تشریح آخرین دستاوردها در عرصه هسته ای کشور پرداخت و به سوالات مطرح شده پاسخ داد.

*مشابه کارخانه کیک زرد را در آینده در چند جای استان یزد خواهیم داشت

رئیس سازمان انرژی اتمی در ابتدا دهه فجر را تبریک گفت.

#رئیسسازمانانرژیاتمی #سانتریفیوژهایIR4وIR2M #صالحی #کارخانهکیکزرد
Add a comment...

Post has attachment
Public
به گزارش«رهوا». پایگاه حلقه وصل به مناسبت ۹بهمن ماه سالروز درگذشت عالم بزرگوار حاج محمد اسماعیل دولابی نوشت: حاج محمّداسماعیل دولابی در سال ۱۲۸۲ شمسی برابر با ۱۳۲۱ هجری قمری در یکی از محلات جنوب‌ شرق تهران به نام دولاب به دنیا آمد. خانواده ایشان اهل معرفت، کرم و دلدادۀ اهل بیت(علیهم‌السلام) و همواره مورد احترام، اعتماد و رجوع مردم بودند. پدر بزرگوارشان نیز، بزرگتر و معتمد محل و منزلشان مأمن مردم و پذیرای اهل علم و معرفت بوده ‌است.

#9بهمنماه #آیتاللهخامنهای #بهمناسبت #حاجمحمداسماعيلدولابی #درگذشت #سالروز #عالمبزرگوار
Add a comment...

Post has attachment
Public
به گزارش«رهوا».تیم ملی فوتبال قطر در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا در حالی به مصاف تیم امارات رفته است که یکی از گل های این بازی توسط المعز علی مهاجم قطر به ثمر رسید. المعز علی با این گل تعداد گل هایش در جام ملت ها را به عدد هشت رساند و به علی دایی رسید. دایی در جام جهانی ۱۹۹۶ موفق شده بود هشت گل بزند و سالها برترین گلزن جام ملت های آسیا باشد.

دایی که امروز با تیم سایپا در جام حذفی به مصاف داماش گیلانیان رفته بود، در نشست خبری به سئوالی در این خصوص پاسخ داد.

#آقایگلجهان #بهترینگلزن #علیدایی #فوتبال #مشترک
Add a comment...

Post has attachment
Public
به گزارش«رهوا».«دنیل کوتس» مدیر اطلاعات ملی آمریکا امروز سه شنبه در جریان نشست کمیته اطلاعاتی مجلس سنای این کشور به اظهار نظر درباره ایران پرداخت.

مدیر اطلاعات ملی آمریکا در این خصوص گفت: همچنان ارزیابی ما این است که ایران در حال حاضر هیچ فعالیت کلیدی مرتبط با توسعه تسلیحات هسته ای که به تولید یک ابزار اتمی منتهی شد، ندارد.

«دانیل کوتس» در نشست مذکور ادامه داد: ایران به تعهدات خود در توافق هسته‌ ای عمل کرده است.

#اذعانکرد:ایران #تسلیحاتهسته‌ای #توسعه #مدیراطلاعاتملیآمریکا #مرتبط #هیچفعالیت #واشنگتن
Add a comment...

Post has attachment
Public
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded