Profile cover photo
Profile photo
rahim ghorani
12 followers
12 followers
About
Posts

Post has attachment
زندگی خوب ارزوی هر کسی است. اگر دوست دارید با راز چنین زندگی ای اشنا شوید، ویدئو زیر را تماشا کنید
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
یکی از بهترین سخنرانی های TED که فکر میکنم ارزش وقتتون برای دیدنش را داشته باشه.
Add a comment...

Post has attachment

راستش را بخواهید، حسام آرمندهی یکی از قهرمانان نسل من است و من مدت­ها است که فعالیت­های وی را در کلاس های کار آفرینی برای دانشجویانم تدریس می کنم. وی کسی است که همانند بسیاری از کارآفرینان حوزه IT از هیچ شروع کرده و با تلاش و پشت کار یک امپراتوری تجاری را برای خود خلق نموده است. او در سال 89 که بسیاری از نخبگان کشور در حال مهاجرت بوده و تمامی متغیرهای اقتصادی و فضای کسب و کار رو به افول بود شروع به کار کرده و فعالیت خود را در سال­های دشوار 89 تا 92 به اوج رساند تا به ما ثابت نماید که با سخت کوشی، تیزهوشی و آینده نگری می توان حتی در بدترین شرایط نیز موفق بود.
روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396فرصتی دست داد تا برای اولین بار، حسام میرآرمندهی عزیز را برای اولین بار از نزدیک ملاقات کنم. در برخورد اول، شخصیت وی بسیار برایم جالب بود.

برای مشاهده شرح این دیدار لطفا به وبسایت شخصی من مراجعه نمایید.

http://dr-ghorani.ir/index.php?page=blog-post&article-id=4
Add a comment...

Post has attachment
پروژه طراحی و پیاده سازی پایلوت یک میکروگرید در استان یزد به عنوان اولین نمونه در سطح کشور آغاز گردید. در همین راستا، پس از ماه ها فعالیت و رایزنی فشرده با شرکت توزیع نیروی برق استان یزد، فرصتی دست داد تا با حضور در محل شرکت قرارداد پروژه مزبور امضا گردد. این پروژه به عنوان اولین نمونه در کشور تلاش دارد تا در فاز اول الزامات طراحی یک میکروگرید را پی ریزی کرده و در فاز دوم زمینه پیاده سازی آن بر یکی از فیدرهای تحت مدیریت شرکت توزیع نیروی برق استان یزد را فراهم آورد.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با پروژه به وبسایت شخصی من مراجعه نمایید.

http://dr-ghorani.ir/index.php?page=blog-post&article-id=3
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
16/05/2017
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
10/05/2017
18 Photos - View album
Add a comment...

شرکت صنایع تولیدی کروز با بیش از 12000 نفر پرسنل بزرگترین تولید کننده قطعات خودرو در کشور است. این شرکت با فروش سالانه 2000 میلیارد تومانی در رتبه 62 در میان 100 شرکت برتر کشور قرار گرفته است. این غول صنعت کشور در سال 1361 توسط تعدادی از فارغ­التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف بنیان نهاده شده و امروز تولید کننده انحصاری بسیاری از قطعات خودرو برای تمامی خودروساز­های بزرگ کشور می­باشد. این قطعه ساز بزرگ سرمایه گذاری عظیمی در صنعت خودرو کشور انجام داده است به طوری که در حال حاضر 16 درصد از سهام بزرگترین خودرو ساز کشور (ایران خودرو) و 60 درصد از سهام بهمن موتور را در مالکیت این شرکت قرار دارد. به علاوه، تلاش­هایی به منظور گرفتن کرسی مدیریتی در شرکت سایپا در جریان است.
با هماهنگی صورت گرفته امکان بازدید از کارخانه شماره یک کروز که محل تولید قطعات پیشرفته ECU است برای روز چهارشنبه 6-2-1396 مهیا گردید. با این حال، متاسفانه، در 24 فروردین ماه انبار 5000 متر مربعی این شرکت طعمه حریق گردید و خسارتی بالغ بر 400 میلیارد تومان به این مجموعه وارد شد. وقوع این حادثه سبب گردید که برنامه بازدید ما از کارخانه یک به کارخانه شماره سه منتقل شود.


برای مشاهده گزارش کامل بازدید از شرکت کروز، به وبساست شخصی من مراجعه نمایید.

dr-ghorani.ir
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded