Profile cover photo
Profile photo
Programosy
245 followers -
Programy dla systemu Windows i Android posegregowane według tematycznych kategorii.
Programy dla systemu Windows i Android posegregowane według tematycznych kategorii.

245 followers
About
Posts

Post has attachment
http://www.programosy.pl/program,android-pokemon-go.html

Pokemon Go to nowatorska aplikacja od Niantic studio, które wraz z The Pokemon Company stworzyło grę, która może wiele zmienić w postrzeganiu gier na urządzenia mobilne. Stawia więc ona na oryginalność i chociaż na razie nie jest dość mocno rozwinięta, cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Chociaż swoją premierę w Europie ma 30 lipca 2016, gracze dużo wcześniej grali już w nią, zwyczajnie oszukując lokalizację. Pokemon Go to oryginalna produkcja, która łączy mobilne możliwości urządzenia wraz z technologią rzeczywistości rozszerzonej. Jest to więc bardzo złożony projekt, który przez kolejne aktualizacje mocno wprowadza coraz to kolejne postępy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
http://www.programosy.pl/program,pdfmachine-white.html

pdfMachine white to wirtualna drukarka PDF. Program przechwytuje polecenia drukowania dokumentów albo obrazów i pozwala na „wydrukowanie” ich w postaci plików PDF. Polecenia są przejmowane zarówno z poziomu Eksploratora Windows, jak i z różnych aplikacji – np. pakietów biurowych, przeglądarek WWW czy edytorów graficznych. Formatowanie źródłowych dokumentów jest w pełni zachowywane w wyjściowych PDF.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
http://www.programosy.pl/program,koplayer.html

KOPLAYER to darmowy emulator urządzenia mobilnego z systemem Android, który pozwala na łatwe korzystanie z aplikacji oraz gier przeznaczonych dla tego systemu operacyjnego. Program, w przeciwieństwie do wielu innych emulatorów Androida, pozwala na wydajne i stabilne działanie aplikacji i gier, obsługując właściwie wszystkie pozycje z Google Play, a także oprogramowanie ze źródeł zewnętrznych.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
http://www.programosy.pl/program,adobe-indesign.html

Adobe InDesign CC (skrót od Creative Cloud) to czołowy, profesjonalny program DTP (desktop publishing), przeznaczony do tworzenia publikacji w formie poligraficznej oraz elektronicznej. InDesign pozwala w zaawansowany sposób projektować różnorodne publikacje, łamać i składać ich tekst, a także przygotowywać je do wydruku czy udostępnienia w sieci. 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
http://www.programosy.pl/program,potplayer.html

PotPlayer - jeden z najlepszych odtwarzaczy do filmów. PotPlayer w polskiej wersji językowej to bezpłatny, solidny odtwarzacz multimedialny. Aplikacja została stworzona na bazie popularnych rozwiązań Open Source, dzięki czemu jest dosyć regularnie rozwijana i wzbogacana o nowe funkcje. Program radzi sobie z obsługą najpopularniejszych formatów audio/wideo, odczytywaniem płyt CD/DVD/Blu-ray, wyświetlaniem obrazu z kamer internetowych oraz odtwarzaniem mediów strumieniowych. Daum PotPlayer współpracuje także z kartami telewizji cyfrowej i analogowej. Pozwala również na wyświetlanie napisów o zadanych parametrach oraz synchronizowanie ich względem wyświetlanego obrazu. Warto dodać, że PotPlayer posiada opcje pobierania i wczytywania dopasowanych napisów z bazy OpenSubtitles do odtwarzanego filmu. Wszystkie te cechy sprawiają, że narzędzie będzie bardzo dobrym wyborem dla wymagających użytkowników.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
http://www.programosy.pl/program,vivaldi.html

Vivaldi to przeglądarka internetowa, której inicjatorem był współzałożyciel i były szef zespołu tworzącego Operę. Jest propozycją nowoczesną, która już w obecnej edycji (Technical Preview) oferuje wiele funkcji, by pokazać jaki kryje potencjał. Dostępna jest dla wszystkich platform stacjonarnych, jednak jej design, choć czytelny w każdym przypadku, nawiązuje przede wszystkich do systemów UNIXowych, dzięki czemu świetnie wpasuje się przede wszystkim w upodobania na przykład użytkowników Linuxa.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
FORCEdraft - edytor tekstu, który zmusi Cię do pisania?
http://www.programosy.pl/program,forcedraft.html

FORCEdraft to prosty edytor tekstu, w którym zastosowano nietypowy sposób "zmuszania" użytkownika do efektywnego pisania tekstów. Aplikacja pozwala bowiem wybrać cel (np. konkretną ilość wprowadzonych słów), który, dopóki nie zostanie osiągnięty nie pozwoli nam zamknąć pełnoekranowego okna programu. W ten sposób producenci chcieli stworzyć program, którego specyfika nie zezwoli na rozpraszanie się podczas pracy przeglądaniem Internetu czy innych programów, które starają się odciągnąć uwagę użytkownika.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
http://www.programosy.pl/program,launchbar-commander.html

LaunchBar Commander to prosty widżet pulpitu, pozwalający jest szybszy dostęp do ulubionych aplikacji. Dzięki niemu będziemy mogli efektywniej zarządzać najczęściej używanymi programami, dzieląc je na wygodne grupy. Pozwoli to przy okazji zwiększyć praktyczną ilość skrótów dostępnych z poziomu pulpitu, co może okazać się bardzo przydatne, jeśli korzystamy z wielu programów, do których chcemy mieć możliwie najszybszy dostęp, bez konieczności przeglądania często skomplikowanej struktury menu Start.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
http://www.programosy.pl/program,spacesniffer.html

SpaceSniffer - mały program, który w wizualnej formie przedstawi strukturę folderów i plików na dysku twardym. Za pomocą układu wizualizacji Treemap jednym rzutem oka możemy ocenić, gdzie znajdują się największe pliki i foldery i co zajmuje najwięcej miejsca na twardym dysku. Możemy skoncentrować się na konkretnych typach plików, np. po wpisaniu w filtrze typu pliku (np. *.jpg lub *.mp3) program wyszuka tylko wybrane formaty plików.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
http://www.programosy.pl/program,smart-dns-changer-mac-address-changer.html

Smart DNS Changer & MAC Address Changer to darmowy program pozwalający na łatwe ustawienie dowolnych serwerów DNS dla naszego połączenia sieciowego, ominięcie w ten sposób blokady albo zablokowanie dostępu do „zakazanych” czy niebezpiecznych serwisów internetowych (również filtrowanie witryn w celu kontroli rodzicielskiej), zmianę adresu MAC interfejsu sieciowego, a także łączenie się z Internetem poprzez serwer proxy.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded