Profile

Scrapbook photo 1
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
230 followers|207,971 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Programosy

Shared publicly  - 
 
http://www.programosy.pl/program,android-pokemon-go.html

Pokemon Go to nowatorska aplikacja od Niantic studio, które wraz z The Pokemon Company stworzyło grę, która może wiele zmienić w postrzeganiu gier na urządzenia mobilne. Stawia więc ona na oryginalność i chociaż na razie nie jest dość mocno rozwinięta, cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Chociaż swoją premierę w Europie ma 30 lipca 2016, gracze dużo wcześniej grali już w nią, zwyczajnie oszukując lokalizację. Pokemon Go to oryginalna produkcja, która łączy mobilne możliwości urządzenia wraz z technologią rzeczywistości rozszerzonej. Jest to więc bardzo złożony projekt, który przez kolejne aktualizacje mocno wprowadza coraz to kolejne postępy.
 ·  Translate
1
1
Kajol Puspo's profile photo
 
PUSPO STUDIO RANA
Add a comment...

Programosy

Shared publicly  - 
 
http://www.programosy.pl/program,koplayer.html

KOPLAYER to darmowy emulator urządzenia mobilnego z systemem Android, który pozwala na łatwe korzystanie z aplikacji oraz gier przeznaczonych dla tego systemu operacyjnego. Program, w przeciwieństwie do wielu innych emulatorów Androida, pozwala na wydajne i stabilne działanie aplikacji i gier, obsługując właściwie wszystkie pozycje z Google Play, a także oprogramowanie ze źródeł zewnętrznych.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Programosy

Shared publicly  - 
 
http://www.programosy.pl/program,potplayer.html

PotPlayer - jeden z najlepszych odtwarzaczy do filmów. PotPlayer w polskiej wersji językowej to bezpłatny, solidny odtwarzacz multimedialny. Aplikacja została stworzona na bazie popularnych rozwiązań Open Source, dzięki czemu jest dosyć regularnie rozwijana i wzbogacana o nowe funkcje. Program radzi sobie z obsługą najpopularniejszych formatów audio/wideo, odczytywaniem płyt CD/DVD/Blu-ray, wyświetlaniem obrazu z kamer internetowych oraz odtwarzaniem mediów strumieniowych. Daum PotPlayer współpracuje także z kartami telewizji cyfrowej i analogowej. Pozwala również na wyświetlanie napisów o zadanych parametrach oraz synchronizowanie ich względem wyświetlanego obrazu. Warto dodać, że PotPlayer posiada opcje pobierania i wczytywania dopasowanych napisów z bazy OpenSubtitles do odtwarzanego filmu. Wszystkie te cechy sprawiają, że narzędzie będzie bardzo dobrym wyborem dla wymagających użytkowników.
 ·  Translate
2
2
Hubert “SKIBA” Skibiński's profile photojaroslaw mikos's profile photo
2 comments
 
Sklep pley
 ·  Translate
Add a comment...

Programosy

Shared publicly  - 
 
FORCEdraft - edytor tekstu, który zmusi Cię do pisania?
http://www.programosy.pl/program,forcedraft.html

FORCEdraft to prosty edytor tekstu, w którym zastosowano nietypowy sposób "zmuszania" użytkownika do efektywnego pisania tekstów. Aplikacja pozwala bowiem wybrać cel (np. konkretną ilość wprowadzonych słów), który, dopóki nie zostanie osiągnięty nie pozwoli nam zamknąć pełnoekranowego okna programu. W ten sposób producenci chcieli stworzyć program, którego specyfika nie zezwoli na rozpraszanie się podczas pracy przeglądaniem Internetu czy innych programów, które starają się odciągnąć uwagę użytkownika.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Programosy

Shared publicly  - 
 
http://www.programosy.pl/program,spacesniffer.html

SpaceSniffer - mały program, który w wizualnej formie przedstawi strukturę folderów i plików na dysku twardym. Za pomocą układu wizualizacji Treemap jednym rzutem oka możemy ocenić, gdzie znajdują się największe pliki i foldery i co zajmuje najwięcej miejsca na twardym dysku. Możemy skoncentrować się na konkretnych typach plików, np. po wpisaniu w filtrze typu pliku (np. *.jpg lub *.mp3) program wyszuka tylko wybrane formaty plików.
 ·  Translate
2
Add a comment...

Programosy

Shared publicly  - 
 
http://www.programosy.pl/program,clean-master.html

Clean Master to program pozwalający usunąć z komputera zbędne pliki systemowe, wpisy rejestru oraz śmieci pozostawione przez aplikacje. Kusi przede wszystkim wyjątkowo prostą obsługą, nowoczesnym interfejsem oraz statystykami producenta, według których program jest na tyle skuteczny, iż przy każdym użyciu usuwa średnio 2GB danych, co jest kilkukrotnym przebiciem możliwości oprogramowania konkurencyjnego.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Programosy

Shared publicly  - 
 
http://www.programosy.pl/program,pdfmachine-white.html

pdfMachine white to wirtualna drukarka PDF. Program przechwytuje polecenia drukowania dokumentów albo obrazów i pozwala na „wydrukowanie” ich w postaci plików PDF. Polecenia są przejmowane zarówno z poziomu Eksploratora Windows, jak i z różnych aplikacji – np. pakietów biurowych, przeglądarek WWW czy edytorów graficznych. Formatowanie źródłowych dokumentów jest w pełni zachowywane w wyjściowych PDF.
 ·  Translate
1
Moosad Rched's profile photo
 
سلام
Add a comment...

Programosy

Shared publicly  - 
 
http://www.programosy.pl/program,adobe-indesign.html

Adobe InDesign CC (skrót od Creative Cloud) to czołowy, profesjonalny program DTP (desktop publishing), przeznaczony do tworzenia publikacji w formie poligraficznej oraz elektronicznej. InDesign pozwala w zaawansowany sposób projektować różnorodne publikacje, łamać i składać ich tekst, a także przygotowywać je do wydruku czy udostępnienia w sieci. 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Programosy

Shared publicly  - 
 
http://www.programosy.pl/program,vivaldi.html

Vivaldi to przeglądarka internetowa, której inicjatorem był współzałożyciel i były szef zespołu tworzącego Operę. Jest propozycją nowoczesną, która już w obecnej edycji (Technical Preview) oferuje wiele funkcji, by pokazać jaki kryje potencjał. Dostępna jest dla wszystkich platform stacjonarnych, jednak jej design, choć czytelny w każdym przypadku, nawiązuje przede wszystkich do systemów UNIXowych, dzięki czemu świetnie wpasuje się przede wszystkim w upodobania na przykład użytkowników Linuxa.
 ·  Translate
2
Add a comment...

Programosy

Shared publicly  - 
 
http://www.programosy.pl/program,launchbar-commander.html

LaunchBar Commander to prosty widżet pulpitu, pozwalający jest szybszy dostęp do ulubionych aplikacji. Dzięki niemu będziemy mogli efektywniej zarządzać najczęściej używanymi programami, dzieląc je na wygodne grupy. Pozwoli to przy okazji zwiększyć praktyczną ilość skrótów dostępnych z poziomu pulpitu, co może okazać się bardzo przydatne, jeśli korzystamy z wielu programów, do których chcemy mieć możliwie najszybszy dostęp, bez konieczności przeglądania często skomplikowanej struktury menu Start.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Programosy

Shared publicly  - 
 
http://www.programosy.pl/program,smart-dns-changer-mac-address-changer.html

Smart DNS Changer & MAC Address Changer to darmowy program pozwalający na łatwe ustawienie dowolnych serwerów DNS dla naszego połączenia sieciowego, ominięcie w ten sposób blokady albo zablokowanie dostępu do „zakazanych” czy niebezpiecznych serwisów internetowych (również filtrowanie witryn w celu kontroli rodzicielskiej), zmianę adresu MAC interfejsu sieciowego, a także łączenie się z Internetem poprzez serwer proxy.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Programosy

Shared publicly  - 
 
http://www.programosy.pl/program,ultrastar-deluxe.html

UltraStar Deluxe to program do karaoke, który stanowić może niezbędny element imprez i spotkań przyjaciół będących fanami śpiewu i muzyki. Program jest bardzo przyjazny w obsłudze i pozwala sprawdzić swoje umiejętności wokalne również z wykorzystaniem mikrofonu, który analizować będzie nasze postępy. UltraStar Deluxe obsługuje maksymalnie 12 graczy, z których 6 może korzystać z aplikacji jednocześnie (dostępne są także rozgrywki drużynowe w trybie imprezy). Wraz z pobieranym instalatorem mamy możliwość zainstalowania kilkudziesięciu nagrań muzycznych, jak również dostępną opcję importu dodatkowych piosenek i tworzenia własnych. Aplikacja jest podobna do popularnej Sony SingStar.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Programy dla systemu Windows i Android posegregowane według tematycznych kategorii.
Introduction
Programosy.pl - Codzienna Dawka Programów.
Links
Contact Information
Contact info
Email