Profile cover photo
Profile photo
Piráti
Každá doba měla své piráty
Každá doba měla své piráty
About
Piráti's posts

Post has attachment
Public
Pusťte nás na ně a my to zařídíme.

"Ve svém programu počítáme s tím, že firmu musí jít založit on-line, s poplatkem do 500 korun a tento poplatek musí jít zaplatit kartou," uvedl předseda Pirátů Ivan Bartoš. V současnosti minimální povinné náklady na založení firmy včetně soudních a notářských poplatků činí 10 113 korun...

Post has attachment
Public
👉 Živnostníkem jedním klikem
👉 Založení firmy za jeden den
👉 Doklady bez čekání
👉 Občanský komfort

...na to všechno se můžete těšit, pokud se Piráti dostanou do sněmovny! Představujeme projekt NA ÚŘAD Z DOMOVA...

Post has attachment
Public
Šéf zastupitelského klubu Pirátů si koupil jednu akcii firmy za 11 tisíc korun a díky tomu se může účastnit valné hromady. Předem při tom avizoval, co bude po ostatních akcionářích požadovat: menší odměny pro členy dozorčí rady ve prospěch navýšení dividend a vyřazení zastupitelky Moniky Krobové Hášové (ČSSD, ex TOP 09) z jejích řad.

„Jako zastupitel nemám přístup k žádným informacím v Pražské energetice, ačkoliv ji Praha ovládá a dosazuje polovinu lidí v dozorčí radě a představenstvu," tak opoziční politik zdůvodnil své rozhodnutí ke koupi akcie.

Post has attachment
Public
Svět kolem nás je opět o něco bezpečnější!

"Třiadvacetiletý muž v pronajatém bytě v Novém Jičíně od počátku měsíce dubna letošního roku pěstoval v květináčích za oknem šest rostlin konopí. Podle zjištěných skutečností měl v úmyslu tyto rostliny sklidit, usušit a dále zpracovat na cílovou drogu marihuanu. Za výše uvedené jednání hrozí muži až pět let za mřížemi."

Post has attachment
Public
Točit a točit a točit...kolik toho natočíme, než si uvědomíme, že to nemá výsledek?

Pusťte nás na ně! cernenabilem2017.cz
Photo

Post has attachment
Public
Jaké mají Piráti plány s resortem financí?

Chceme hlavně spravedlivé a rovné daně + jednodušší systém jejich výpočtu. Tak, aby si je dokázal bez problému spočítat každý sám.

Podívejte se na náš programový bod FINANCE pro následující 4 roky ve sněmovně

Post has attachment
Public
„Alarmující je podle mě především přístup ANO a ČSSD, protože jsou v Radě a řada jejich zastupitelů má dobře placená místa v dozorčích radách městských firem. Primátorka Krnáčová jde sice ve vlastním úsilí o transparentnější městskou politiku příkladem její příjmy na webu jsou. Většina jejích kolegů ji ale nenásleduje," upozornil šéf klubu Pirátů Jakub Michálek.

Public
Sympatizuješ s Piráty? Můžeš se k nám přidat!
www.pirati.cz/pripoj-se

Buď jako ODBĚRATEL a šiřitel našich novinek a akcí, PŘÍZNIVEC s možností vnitřní diskuze a kandidatury, nebo jako plnohodnotný ČLEN, který má k tomu všemu navíc ještě hlasovací právo.

Post has attachment
Public
Piráti na Votvíráku!

Super akce. Bavili jsme sebe, bavili jsme ostatní a při traverze mezi ultra vzdáleným parkovistěm a areálem jsme poslali do světa i pár balíků Pirátských listů pro zkráceni dlouhé chvíle mezi kapelama, ale i kdyby třeba na TOIkách došla hygiena.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
18.06.17
7 Photos - View album

Post has attachment
Public
Chtěli bychom, aby se politická kultura v České republice změnila a aby původní strany předvedly nějakou sebereflexi. K tomu vede naše úsilí...
Photo
Wait while more posts are being loaded