Profile cover photo
Profile photo
David Surovec - Fotograf
1 follower
1 follower
About
David Surovec - Fotograf's interests
View all
David Surovec - Fotograf's posts

Post has attachment

Post has attachment
Recept na proměnu?
Ingredience:
1x odvážná slečna
1x vizážistka
1x kadeřnice
1x ateliér (a když nemáme ateliér, dáme do toho exteriér)
1x fotograf
1x asistentka (v mém případě drahá polovička, která do všeho kecá)

Realizace:
Slečnu necháte nalíčit a načesat, vymyslíte svícení.. zkusíte pózy.. nafotíte a za mírného varu vyretušujete.

Vizážistka: Jana Souralova
Kadeřnice: Michaela Holešovská
Modelka: Peťa Luňáčková
Foto & postprodukce: pasikphoto.cz
Photo

Post has attachment
Celá galerie z letošního Songfest.cz. Vítali jsme Rok Kohouta. Toto znamení je v čínském horoskopu označováno jako dobrosrdečné a nekonfliktní, tak doufejme, že takový bude celý rok 2017. Vystupující Feng-yun Song, Trio PUO, Divadlo Sacra Circus, Jaroslav Dušek, Jan Budař se sešli v brněnském BURANTEATR. Celé brněnské vystoupení doprovázely workshopy a přednášky: Nature Food, Dobrá čajovna Praha VN, Česká mincovna.

Post has attachment
Piknik Box je kavárna, která Björnsonovu sadu vdechla život. Pamatuji si to místo z dob, kdy tam byl jen prázdný průchod, kde si občas někdo sedl na lavičku. Dnes si tam můžete zajít na kafe, pivo nebo nějakou sladkost. Několikrát do roka se tam také koná Restaurant day a z něj jsou i tyto fotografie. Další Restaurant day v Piknik boxu proběhne v srpnu. Doporučuji všem požitkářům.
Photo

Post has attachment

+Malignant Tumour, Hejtman, Konfront, Kelwin 

Post has attachment
Minulé sobotní dopoledne mi tahle sympatická dáma dělala společnost. Její první věty zněly: ale já nejsem modelka ani fotogenická. Vždycky mě to pobaví, protože si to o sobě myslí skoro každý.
Photo

Post has attachment
Díky neziskové organizaci Acaballado, která se dlouhodobě zabývá propagací historie, se v sobotu přenesl Státní hrad Veveří v čase do dob napoleonských válek. V rámci Veveří – Eichhorn 1805 - Vojáci napoleonských válek bylo možné shlédnout několik bitev, válečné umění aktérů, dát si slavkovské pivo a omrknout, jak se tenkrát žilo. Pokud jste tuhle akci nikdy nenavštívili, tak si ji příští rok určitě nenechte ujít. 
Wait while more posts are being loaded