Profile cover photo
Profile photo
Ostravská univerzita
191 followers -
Ostravská univerzita v Ostravě byla založena 28. září 1991. V současné době ji tvoří 6 fakult.
Ostravská univerzita v Ostravě byla založena 28. září 1991. V současné době ji tvoří 6 fakult.

191 followers
About
Ostravská univerzita's posts

Post has attachment
Přijďte si říct své „ano“ s džobem snů. 10. ročník projektu Kariéra PLUS, ostravského veletrhu pracovních nabídek a stáží, pro vás opět má stovky neodolatelných možností.

#kariera #prace #pracesnu #karieraplus #career #jobs #dreamjob #ostrava #veletrh #pracovniprilezitost

Post has attachment
Jak Ostravu vidí ti, co v ní žijí? Podívejte se na krátká videa, která natočila Ostravská univerzita v rámci své kampaně Black is Full of Colours. Videa zde budou postupně přibývat, tak nás sledujte.

#blackisfullofcolours #Ostrava #OU #osu #studium #vysokeskoly #university #campaign

Post has attachment
Zveme na debatu o jedné temné kapitole v historii Ostravy, lágru Hanke, která se uskuteční v úterý 21. 2. v 17 hod. v Centru Pant a jedním z hostů bude historička prof. Nina Pavelčíková z Katedry historie FF OU.

#2WW #czech #history #Ostrava #lager #Hanke #Germans #Germanexpulsion #Czechoslovakia #odsun #odsunNěmců #persekuce #persecution #represálie #reprisal #ffou

Post has attachment
Katedra studií lidského pohybu Ostravské univerzity zve všechny studenty na souboj s vodním živlem, který můžete svést letos v červnu. Čeká vás windsurfing, jachting i kiteboarding!

#windsurfing #jachting #kitedboarding #humanmovementstudies #kinesiology #czech #czechrepublic #ostrava #pdfou

Post has attachment
Absolventi VŠ studia učitelství na ZŠ a SŠ a jiných oborů pedagogického zaměření, zbystřete! Pokud si chcete rozšířit své vědomosti, dovednosti i kvalifikaci v oblasti informačních a komunikačních technologií, katedra informatiky a počítačů PřF OU vám s tímto od března 2017 pomůže.

#ICT #informačnítechnologie #vzdělávání #pedagogika #CŽV #celoživotnívzdělávání #profesnírůst #prfou #Ostrava

Post has attachment
Rozhovor s autorem Velkého anglicko-českého a česko-anglického slovníku: anglistou, lexikografem a emeritním profesorem katedry anglistiky FF OU Josefem Fronkem.

#English #EnglishLanguage #EnglishStudies #FFOU #languagestudies #lexicology #linguistics #lexicography #dictionary #Czech #Ostrava

Post has attachment
14. a 15. února 2017 se budou prodávat vstupenky na Ostravské hokejové derby v menze OU na ulici Reální v centru města. Kromě vstupenek zde pořídíte i fanouškovské mikiny, trička, kšiltovky a šály.

#ostravskehokejovederby #ostravskederby #hokej #ostrava #czech #icehockey #czechicehockey #derby #universityderby #universityicehockey

Post has attachment
V úterý 14. února 2017 v 19:00 hodin zazní ve Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava první koncert nového cyklu koncertů „Hudební večery Ostravské univerzity v Českém rozhlase“.

#Valentýn #valentýnskýkoncert #Ostrava #StValentines #concert #PhilippePortejoie #FrédériqueLagarde #NicolaProksch #fuou

Post has attachment
V rámci spolupráce mezi Filozofickou fakultou Ostravské univerzity a Národním divadlem moravskoslezským proběhne na půdě FF OU beseda a scénické čtení k inscenaci Car samozvanec.

#divadlo #ostrava #ndmostrava #czech #moravia #silesia #theatre #ffou

Post has attachment
Semana de aulas abiertas!

Ve dnech 20. – 24. února 2017 mají zájemci z řad středoškolských studentů a veřejnosti možnost navštívit vybrané přednášky a semináře vyučované na katedře romanistiky FF OU.

#hispanicstudies #hispanística #hispanistika #ostrava #španělština #spanish #spanishculture
Wait while more posts are being loaded