Profile cover photo
Profile photo
ostad salam
127 followers -
سایت استاد سلام! برای ثبت آگهی تدریس خصوصی در هر کجای ایران
سایت استاد سلام! برای ثبت آگهی تدریس خصوصی در هر کجای ایران

127 followers
About
ostad's posts

Post has attachment
چهار قدم پایدار برای تبلیغ تدریس خصوصی به عنوان شغل دوم مان!
برای سال جدید، شاید بعضی از شما تصمیم گرفته اید شغل  تدریس خصوصی را به عنوان شغل دوم انتخاب کنید و علاوه بر افزایش در آمد ماهیانه خود، زندگی را طعم دیگر ببخشید، برای اینکه چرخ شغل جدید برای شما به گردش بیافتد شما باید بتوانید به خوبی تبلیغ کنید، در این جستار کوتاه سعی می کنیم که راههای تبلیغ پایدار برای تدریس خصوصی را با شما در میانن بگذاریم.

شروع داستان تبلیغ برای شغل تدریس خصوصی

فکر کنید سوده دانشجوی ارشد فیزیک دانشگاه الزهرا (س)  و از قدرت تدریس خوبی برخوردار است و امسال تصمیم گرفته که تدریس خصوصی فیزیک را جدی بگیرد و آن را وارد چرخه زندگی خود کند. او سالش را با مرور فیزیک های پایه های مختلف دانشگاهی،  شروع کرد و اکنون  می خواهد وارد پروسه تبلیغ برای خود شده است. اولین قدم این است که سوده یکک کاغذ و قلم بگذارد جلوی خودش و تعیین کند با توجه به توانایی و مهارت هایی که در زمینه فیزیک دارد و نرخ هزینه تدریس خصوصی،  دقیقا می خواهد در کدام زمینه و کدام سطح وارد پروسه آموزش شود، بعد از بررسی شرایط و توانایی های خود، مثلا سه سطح فیزیک کنکور، فیزیک چهار می گیرد.قدم اول : یک تصمیم رسمی

سوده اگر میخواهد برای تدریس خصوصی فیزیک خود تبلیغ کند باید اول برای خود یک شناسنامه دست و پا کند تا اول در این کار رسمیت پیدا کند، چه شناسنامه ای بهتر از داشتن پروفایل در استاد سلام! در استاد سلام، سوده می تواند به طور رسمی خود را تعریف کنید، و بگوید می تواند تدریس خصوصی فیزیک را با چه ویژگی ها  چه امکاناتی دارد ، در مورد سابقهه آموزشی اش مطلب بنویسد و همچنین نرخ آموزش خود را تعریف کند، با این تصمیم سوده یک شناسنامه برای شغل تدریس خصوصی دریافت می کند.
#تدریس_خصوصی
#تدریس_خصوصی_فیزیک
#هزینه_تدریس_خصوصی

Post has attachment
هزینه تدریس خصوصی هر درسی چقدر است؟ از چه قیمتی شروع کنیم؟ #هزینه_تدریس_خصوصی

Post has attachment
آیا می دانید هزینه واقعی تدریس خصوصی هر درسی چقدر است ؟
تدریس خصوصی به عنوان یکی از شغل های پاره وقت یا تمام وقت بسیار پر طرفدار است، زیرا هر کسی می تواند علم خود را در هر زمینه که هست به دیگران منتقل کند و راهی برای درآمد بیش تر بسازد.

 و البته اساتیدی که سال ها در این زمینه فعالیت داشته اند و حرفه شان  تدریس خصوصی است. تجربه ای طولانی دارند و می توانند این کوله باری از تجربه را هم در اختیار جوان تر ها بگذارند.

استاد سلام به عنوان سایتی که زمینه اصلی فعالیتش تدریس خصوصی است از سوالات متداول شاگردان و گاهی خود اساتید در راستای تدریس خصوصی خبر دارد و تصمیم دارد که به این سوالات پاسخ دهد تا در حد امکان ابهامات را بر طرف کند.

خب اولین سوال این است هزینه تدریس خصوصی این درس چقدر است ؟
ادامه مطلب در سایت است
#هزینه_تدریس_خصوصی

Post has attachment
جلوگیری از خواب در شب امتحان
چرا شب امتحان خوابمان می آید؟ اگر فصل بهار هم باشد که طبیعت به شما فشار خواب را دوچندان می کند، حالا این سوالی است که بسیاری از دانشجو ها و دانش آموزان از خود حتما یک بار از خود و یا از معلم خصوصی خود پرسیده اند، جلوگیری از خواب در شب امتحان، جلوگیری از خواب هنگام درس خواندن، جلوگیری از خواب هنگام مطالعه، این دسته متعجبب از شب های امتحان و به خصوصی هجوم خواب در آن شبها هستند، برای پاسخ به اینکه چرا شب امتحان  دانش آموزان و دانشجو ها خواب شان می گیرد و راههای جلوگیری از خوابب در شب امتحان به خواندن این مقاله در استاد سلام شما را دعوت می کنیم.
#تدریس_خصوصی_فیزیک
#تدریس_خصوصی_شیمی
#تدریس_خصوصی_زبان

Post has attachment
چگونه حافظه خود را تقویت کنیم!!! (بخش دوم)
در بخش قبل گفته شده برای اینکه بتوانیم حافظه خود را تقویت کنیم می‌توانیم سبک زندگی خود را تغییر دهیم، در گام اول روش‌های کاهش استرس را بیان کردیم و در این بخش تغذیه مناسب را برای اینکه بتوانیم حافظه‌ی خوبی داشته باشیم را بازگو میکنیم.

#تدریس_خصوصی_فیزیک
#تدریس_خصوصی_شیمی

Post has attachment
چگونه حافظه خود را تقویت کنیم!!! (بخش اول)
امروزه  ما در عصر دیجیتال زندگی می‌کنیم که دیگر برای کوچکترین موضوعاتی که فراموش کرده ایم یا به دنبال آن میگردیم در گوگل جست‌وجو می‌کنیم و یا حتی دیگر شماره کسی را به خاطر نمی‌سپاریم و همه را در گوشی خود ذخیره می‌کنیم، اما شما باید برای تمرکز بر روی اهداف خود و کشف روش‌های جدید در کار و زندگی باید حافظه خود را تقویت کنید، برای این کار باید استرس خود را کاهش دهید همچنین از رژیم غذایی مناسب استفاده کنید  و راه های فکر کردن خود را تغییر دهید. در ابتدا در این بخش روش های کاهش استرس را برایتان بیان میکنیم.
ادامه مطلب در لینک زیر
#تدریس_خصوصی_فیزیک
#تدریس_خصوصی_شیمیPost has attachment

Post has attachment
امتحانات نهایی شهریور ماه ویژه دانش‌آموزان دوره پیش دانشگاهی، سال سوم متوسطه نظری و سال سوم متوسطه فنی و حرفه‌ای است.
استاد سلام برای تمامی بچه ها در مقاطع مختلف که این روز ها درگیر امتحانات هستند آرزوی موفقیت دارد و می خواهد بگوید دوستان گلم اگر در هر درسی کمی مشکل دارید پشت گوش نندازید و برای رفع مشکل چاره ای پیدا کنید، زیرا با اندکی تلاش و پشتکار خودتان و کمک گرفتن و تدریس خصوصی در هر درسی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی حتما نمرات بهتری کسب خواهید کرد.
#تدریس_خصوصی   #تدریس_خصوصی_ریاضی   #تدریس_خصوصی_فیزیک   #تدریس_خصوصی_شیمی  

زمان انتخاب رشته هم فرا رسید
بچه کنکوری ها فراموش نکنید زمان انتخاب رشته است و با انتخاب درست آینده خود را به بهترین شکل رقم بزنید.استاد سلام نیز مانند همیشه در کنار شما است.
#تدریس_خصوصیPost has attachment
در یک تحقیق انجام شده 95% از کودکان در فاصله 3 تا 5 سالگی مورد مطالعه قرار گرفته اند از خلاقیت فراوان بهره مند بودند، وقتی همین بچه ها در نوجوانی مورد ارزیابی قرار گرفته اند، تنها 5% آنها به شدت خلاق ارزیابی شده اند.چه اتفاقی برای این بچه ها می افتد!؟
در مدرسه و خانه به آنها می گویند اگر می خواهید برایتان مشکلی پیش نیاید با والدین و معلمین خود بحث نکنید و با سوالات زیاد خود حوصله دیگران را سر نبرید. آیا دیده ایم که بسیار خانواده ها به فرزندان خود می گویند تو خیلی کم سن هستی تو را چه به این حرف ها!؟و یا توانایی های بسیار کوچکی که در بچه ها دیده اند و آن را نادیده گرفته اند!؟
در حالی که همین کودکان استعداد تبدیل شدن به برجسته ترین نوابغ را داشته اند.همان کودکانی که در دو سال اول زندگی هزاران نکته را یادگرفته و با نگاهی جستجوگر در پی یافتن قوانینی در جهان اطراف خود بوده اند.همان کودکانی که در مدت دو سال یک زبان زنده دنیا را بدون هیچ کلاس آموزشی و امکانات سمعی و بصری فراگرفته اند.
به هر حال شاید من و شما هم در پاره ای از مواقع و در گوشه هایی از صحنه ی زندگی خود، با این حرف ها و نگاه ها مواجه بوده یا هستیم، اما اکنون و در این لحظه می توانیم روند این نگرش ها و باور های دروغین که در ذهن ما و پدر و مادر ها شکل گرفته را تغییر دهیم و بدانیم که تمام انسان ها از کودکی بسیار خلاق بوده اند اما عوامل مختلف باعث بروز و یا عدم بروز آن در سال ها آینده زندگیشان شده است و با توجه به خلاقیت کودکان و روش های مختلف آن ها را تبدیل به انسان های فوق العاده کنیم، و دست از بهانه جویی برداریم تا بر روی استعداد ها و امکانات فرزندانمان تمرکز کنیم، شاید در همین زمینه ما به تدریس خصوصی و مشاوره خانواده نیاز داشته باشیم!
"بلوغ نتیجه 99% فعالیت و 1% استعداد است"
ادیسون

#تدریس_خصوصی #استاد_خصوصی #خلاقیت_کودکان

Wait while more posts are being loaded