Profile

Cover photo
Основа, Видавнича група
90 followers|130,090 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Story
Tagline
научно-методические журналы и книги для учителей, детей и родителей
Introduction

Вас вітає Видавнича група «Основа» — загальновизнаний лідер на ринку науково-методичної літератури й педагогічної преси, досвідчений експерт з питань педагогіки, психології й виховання. Нам довіряють понад 120 тисяч освітян, які рік у рік передплачують наші журнали. 

Ми розпочали працювати 2002 року, 26 червня було зареєстровано перші шість журналів. Минали роки, довкола все змінювалось, ми росли та розвивалися, наша віра у свій успіх та любов до нашого читача сприяли висуненню нових ідей та надихали робити свою справу ще краще.

Отже, 2013 року ми випускаємо:

-  31 науково-методичний журнал для всіх категорій працівників школи;

-  2 пізнавально-розважальних журналів для учнів;

-  2 журнали для батьків.

З 2010 р. Видавнича група «Основа» почала випускати журнали на території Російської федерації.

Основа професійного зростання — гасло, під яким ми працюємо вже 10 років. Ми надаємо комплексну інформаційно-методичну підтримку педагогам. Одним із найважливіших напрямів нашої роботи є випуск науково-методичної літератури для працівників шкіл, дитячих садків, для всіх категорій — від учителів до директора, від логопеда до музичного керівника; усі теми, усі види книг — від робочої документації до конспектів занять. Усі видання містять завжди актуальні теми, є інформативними, практичними. Ми переконані, що література для вчителів повинна бути цікавою та захопливою.

Саме тому ми створили спеціалізований Інтернет-магазин, у якому зібрали найкращі зразки методичної книги, зошитів для учнів, розвивальних дисків тощо.

В «Основі» щомісяця виходять друком 83 номери журналів, або понад 700 статей. Щоб передплачувати і користуватися нашими виданнями було зручно та комфортно, ми створили Передплатну агенцію. Окрему популярність завоювала електронна передплата ― можливість читати статті в електронному вигляді.

«Основа» — це простір свободи, творчості та підприємництва. Ми навчаємо та розвиваємо своїх працівників, даємо можливість кожному спробувати себе в ролі керівника проекту. Ми заохочуємо тих, хто хоче зростати та докладає зусиль для досягнення нової мети.

Так з’явилися проекти, без яких зараз важко уявити Видавничу групу «Основа»:

Дистанційна академія — навчання вдома за комп’ютером;

Учительський журнал on-line — публікація авторських робіт без редакційного відбору;

Електронні книги — весь асортимент літератури Видавничої групи «Основа» в електронному вигляді;

Консалтинговий центр «Перспектива» — очні курси, що викладають найкращі педагоги України.

«Основа» цінує та поважає своїх клієнтів. У своїй роботі ми дотримуємося принципів професіоналізму, відповідальності перед партнерами та клієнтами; шукаємо нові, ефективні форми роботи і завжди відкриті до співпраці та спілкування. З «Основою» приємно працювати: усі наші клієнти, замовники та передплатники перебувають у зоні нашої постійної уваги. Ми пропонуємо такі привілеї та програми лояльності: «120 балів» ― програма лояльності для постійних передплатників; програма «Консультанти» для замовників поштою; інформаційні та привітальні розсилання, акції та конкурси з призами — усе це створено для того, щоб вам завжди було приємно працювати з нами!

Залишайтеся з нами!

Contact Information
Contact info
Phone
+38(057)731-96-33, +38(057)731-96-35
Email
Fax
+38(057)731-96-34
Address
Плехановская, 66, г. Харьков, 61001 Украина