Profile cover photo
Profile photo
Okazje.info
176 followers -
Porównywarka cen
Porównywarka cen

176 followers
About
Okazje.info's posts

Post has attachment
Z roku na rok rosną koszty wyprawki szkolnej. Mimo darmowych podręczników i dofinansowania rodzice wydadzą do września minimum 400 zł dla uczniów podstawówki. Co kupują? Co jest dla nich najważniejsze?

http://grupa.okazje.info.pl/o-firmie/aktualnosci/364-wyprawka-szkolna-co-i-za-ile-w-2014-raport.html

Post has attachment
Minisiłownia w domu to rozwiązanie, po które sięga coraz więcej osób. Najnowszy raport Okazje.info zdradza, w jaki sprzęt inwestują Polacy, by wyposażyć własny kąt do ćwiczeń.

Post has attachment
Znawcy rynku technologii coraz częściej na zdobywców tytułu najpopularniejszego urządzenia mobilnego typują tablety oraz smartfony, Jednak decyzja o dyskwalifikacji laptopów w tym pasjonującym wyścigu nie została jeszcze przesądzona. Dowodzi tego nasz najnowszy raport, o którym napisał między innymi serwis Money.pl. Zapraszamy do lektury.

http://tech.money.pl/biznes-it/artykul/okazje-info-najbardziej-poszukiwane-laptopy-w-2013-r-,250,0,1470970.html

Post has attachment
Elektronika, Dom i Ogród, a może Odzież i Obuwie - w której z tych kategorii powstało w 2013 roku najwięcej nowych sklepów internetowych? Odpowiedzi na to i wiele innych pytań udzieli, przygotowana przez nas i platformę Shoper - 3 edycja infografiki "E-commerce w Polsce". 

Post has attachment
Początek roku to nie tylko dobry moment na dokonywanie bilansów, ale także właściwa pora na prognozowanie. Opinię Piotra Broniarczyka - CEO Okazje.info, dotyczącą tego, co wydarzy się w rodzimej branży e-commerce na przestrzeni najbliższych miesięcy, przeczytać można w serwisie Interaktywnie.com. 

http://interaktywnie.com/biznes/artykuly/e-commerce/prognoza-e-commerce-2014-w-internecie-wydamy-ponad-30-miliardow-247589?page=2

Post has attachment
Kolejnym przygotowanym przez nas podsumowaniem ostatnich 12 miesięcy jest infografika "Najpopularniejsze premiery technologiczne 2013". O naszej publikacji napisał między innymi serwis Media2.pl 

http://media2.pl/technologie/108583-Najpopularniejsze-technologiczne-premiery-2013-raport-Okazje.info.html

Post has attachment
Ostatnie dni roku to najlepszy moment na dokonanie wszelkiego rodzaju podsumowań - o tym, jak rok 2013 zapisał się w historii Porównywarki Cen Okazje.info przeczytacie w serwisie eKomercyjnie.pl. Zapraszamy do lektury.

http://www.ekomercyjnie.pl/podsumowanie-2013-roku-w-branzy-ecommerce-porownywarka-cen-okazje-info/

Post has attachment
Trudno wyobrazić sobie lepszą świąteczną niespodziankę - 24 grudnia opublikowane zostały najnowsze wyniki badania MEGAPANEL,  zgodnie z którymi Grupa Okazje.info jest drugim pod względem zasięgu serwisem e-commerce w Polsce.

Wyniki dostępne na stronie -  http://www.pbi.org.pl/pl/aktualnosci/194/wyniki-megapanel-pbi-gemius-za-pazdziernik-2013

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Kilka dni temu, w Łodzi odbyło się jubileuszowe, 20. spotkanie ShopCamp, podczas którego Piotr Broniarczyk - CEO Okazje.info zaprezentował temat 'Podejmowanie decyzji strategicznych - od opracowania do wdrożenia'. Wszyscy, którzy nie mogli stawić się na łódzkim ShopCampie osobiście, znajdą wspomnianą prezentację (oraz wiele innych ciekawych materiałów) na stronie http://fp20.org/shopcamp-lodz-prezentacje,757
Wait while more posts are being loaded