Profile cover photo
Profile photo
Oferteo - Otrzymaj Oferty Firm
255 followers -
Kupuj i Zlecaj z Oferteo - Oszczędź 80% i Nawet 30% Pieniędzy!
Kupuj i Zlecaj z Oferteo - Oszczędź 80% i Nawet 30% Pieniędzy!

255 followers
About
Posts

Post has attachment
Wrześniowa edycja konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" zakończona! iPad wędruje do Pani Krystyny Klinert, która poszukiwała najlepszej oferty na ekogroszek.

Pani Krystynie zależało na zakupie opału jako prezentu dla chorej przyjaciółki. Mimo kilku przeszkód, realizacja przewyższyła jej oczekiwania. Wybrana firma przykłada wielką wagę do wykonania każdego zlecenia, nawet tego najmniejszego.

Gratulujemy świetnego wyboru!
W przyszłym miesiącu również jest szansa na wygranie nowego iPada - złóż zapytanie i podziel się z nami opinią o firmie (➡️https://www.oferteo.pl/konkurs/wybierz-firme-z-oferteo)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W rozstrzygnięciu nowej edycji konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" nowego iPada otrzymuje Pan Maciej Witkowski.

Pan Maciej ceni sobie bardzo szybki przebieg wstępnych rozmów i wyceny. Mimo złych warunków atmosferycznych, montaż odbył się terminowo. Zapowiedział również, że chętnie będzie polecał wybraną firmę rodzinie i znajomym.

Gratulujemy świętnego wyboru!

Jeśli również chcesz otrzymać iPada złóż zapytanie na Oferteo.pl i krótko opisz współpracę z wybraną firmą. (szczegóły ➡️ https://www.oferteo.pl/konkurs/wybierz-firme-z-oferteo)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Według raportu Oferteo.pl na temat rynku usług transportowych w Polsce znacząco wzrosła popularność najlżejszych ładunków. Z kolei trendy dotyczące wyboru pojazdu do transportu trzymają się mocno. Badani przez Oferteo po raz kolejny najchętniej wybierali samochody typu plandeka/firanka/mega.

Czytaj więcej o raporcie na Etransport.pl (https://etransport.pl/wiadomosc,55848,szybki_podglad.html).
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pana Artura Limanowskiego wpisujemy do grona zwycięzców naszego comiesięcznego konkursu "Wybierz Firmą z Oferteo", w którym nagrodą jest nowy iPad.

Dzięki naszej pomocy, Pan Artur bardzo szybko znalazł idealnego nauczyciela języka niemieckiego. Ceni sobie podejście lektorki oraz prosty dostęp do materiałów przydatnych w zajęciach. Największy atut to zdalna forma prowadzenia zajęć przez Skype'a, która daje mu dużo wolności i wygody.

Gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów w nauce!

Chcesz wygrać iPada? Złóż zapytanie i opisz współpracę z firmą. (szczegóły ➡️ https://www.oferteo.pl/konkurs/wybierz-firme-z-oferteo)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firmy w Polsce najczęściej dochodzą należności nieprzekraczających 10 tysięcy złotych, sprzedając dług wyspecjalizowanej firmie – takie wnioski płyną z najnowszego raportu serwisu Oferteo.pl. W aż 79% przypadków przedsiębiorcy oczekują jak najszybszego odzyskania środków, a jedynie 4% wskazało, że może zaczekać trzy miesiące lub dłużej.

Czytaj więcej o badaniu w serwisie Pulsbiznesu.pl - https://www.pb.pl/firmy-chetnie-sprzedaja-dlugi-934966
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W tym miesiącu iPad trafia do rąk Pana Roberta Pietrzaka.

Pan Robert z pomocą firmy znalezionej w naszym serwisie szybko i sprawnie poradził sobie ze wszystkimi wyzwaniami w jego biznesie, które wynikały z obowiązku wdrożenie wymagań z zakresu ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Gratulujemy!

Kolejny iPad czeka na zwycięzcę! (szczegóły ➡️ https://www.oferteo.pl/konkurs/wybierz-firme-z-oferteo)

1️⃣ ️Opisz nam czego potrzebujesz.
2️⃣️ Wybierz odpowiadającą Ci ofertę i zrealizuj zlecenie.
3️⃣️ Pochwal się jak przebiegała współpraca.

Życzymy powodzenia!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebujesz inspiracji na remont mieszkania, budowę wymarzonego domu czy aranżacje ogrodu?

Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź na tegorocznych Tragach MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród (szczegóły na http://www.targimdo.pl/pl/).

Telewizyjna gwiazda Darek Stolarz pokaże, że w stolarstwie nie ma rzeczy niemożliwych, a Wojciech Wardecki wprowadzi nas w świat niezwykłych ogrodów zamkniętych w szkle.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Systemy Smart Home wciąż jeszcze nie są popularne w Polsce.

Z badania Oferteo, wynika, że na ich wdrożenie zdecydował się mniej niż co czwarty inwestor, który budował w 2017 roku dom.

Jednocześnie wzrasta świadomość istnienia tego typu systemów. Nie słyszało o nich jedynie 15% ankietowanych.

Czytaj więcej o badaniu w serwisie Telepolis.pl
Add a comment...

Post has attachment
Pani Urszula Miłosz dołącza do ciągle rosnącej listy zwycięzców naszego comiesięcznego konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" i staje się szczęśliwą posiadaczką nowego iPada.

Pani Urszula pilnie poszukiwała specjalisty do wykonania ekspertyzy stanu technicznego drewnianego domu z 1937 roku. Mimo sobotniego poranku, natychmiast otrzymała idealną ofertę i w kilku minut uzgodniła szczegóły zlecenia.

Gratulujemy udanego wyboru!

Zachęcamy również do wzięcia udziału w czerwcowej edycji konkursu przez zgłoszenie zlecenia w Oferteo i opisanie przebiegu współpracy z wybraną firmą.

Rozdajemy kolejnego iPada!

https://www.oferteo.pl/konkurs/wybierz-firme-z-oferteo
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przeciętny koszt budowy domu w Polsce zamyka się w przedziale od 300 tys. do pół miliona złotych. Polacy budują się przed 40 rokiem życia, wybierają tradycyjne materiały, a ich domy są postawione według gotowego projektu oraz mają zazwyczaj parter i poddasze użytkowe – wynika z najnowszego „Raportu o budowie domów w Polsce” serwisu Oferteo.pl.

Czytaj więcej o raporcie na Domiporta.pl

http://www.domiporta.pl/poradnik/7,126872,23259656,budowa-domu-kosztuje-pol-miliona-zlotych-mimo-to-polacy-deklaruja.html
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded