Profile cover photo
Profile photo
Odea | Web Tasarım İzmir
3 followers -
Odea Web Teknolojileri Sat. ve Paz. en gelişmiş yazılım teknolojilerini kullanarak müşterilerine değer katan sistem entegretörü ve çözüm sağlayıcısıdır.
Odea Web Teknolojileri Sat. ve Paz. en gelişmiş yazılım teknolojilerini kullanarak müşterilerine değer katan sistem entegretörü ve çözüm sağlayıcısıdır.

3 followers
About
Posts

Post has attachment
Uzun yıllar .com uzantısı üzerinden sizlere hizmet sunduğumuz web sitemize artık .com.tr uzantısı ile birlikte odeaweb.com.tr üzerinden erişebilirsiniz.
Photo
Add a comment...

Değişiklik yapmayı kim istemez ki? İster dış görünüşün de, ister evin de, isterse hayatınız da en ufak bir değişim bile sizin o anki hislerinizi farklılaştırmaya yarar. Fakat hayatınızın her hangi bir noktasında değişiklik yaparken en çok dikkat etmeniz gereken şey, doğru seçimi yapmaktır. Gelin sizin için en doğru çözüme birlikte karar verelim.

Web tasarım çözümlerimiz; müşterilerimizin ticari faaliyetlerini ve kurumsal kimliğini zenginleştirmeye yönelik dinamik, etkileyici, kullanışlı, ziyaretçi dostu ve teknolojik donanımlı çalışmalardan oluşur.

Önereceğimiz çözümler ile bütçenizi en doğru şekilde kullanın. Odea Web bünyesinde alanında uzman kişileri barındıran tam bir bilişim teknolojileri firmasıdır !

Bu kapsamda hizmet sunduğumuz çözümler aşağıda yer almaktadır.

Micro Web Sitesi
Mikro web sitesi çözümlerimiz tek bir ürün yada hizmet için özel olarak hazırlanmaktadır. Hedef müşterilerinizin aradığı ürün yada hizmete daha kısa yoldan odaklanma fırsatını sunarsınız. Ayrıntılı bir web sitesin de müşterinin aradığını bulmaya çalışması zaman alabilir. Ancak micro web sitesi ile sadece ilgi alanıyla ilgili bilgiler sunulması daha yararlı olmaktadır.

Portal Web Sitesi
Odea Web portal web sitelerin tasarımı ve yazılımı konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır. İçerik güncellemelerinin yanı sıra tasarımlarını da yönetebilen portal web sitesi sahipleri, uzun vadeli destek ve ek geliştirme çözümlerimiz ile Odea Web'in teknolojik olanaklarından faydalanmaktadırlar. Portal web sitelerinin banner reklam gösterimleri ile ilgili ek yazılımlar geliştiren Odea Web; web sitesi sahiplerinin reklam gelirleri elde etmelerine de yardımcı olmaktadır.

Komple Web Sitesi
Komple web tasarım çözümlerimiz bireysel veya kurumsal müşterilerimizin talep ettikleri hizmet ile alakalı olarak onlarca hatta yüzlerce web sayfasından oluşabilir. Müşterilerimiz web sayfalarını kendileri yönetebildikleri gibi arzu etmeleri halinde web sitelerinin yönetimi firmamız tarafından da sağlanmaktadır. Komple web sitesi çözümlerimiz alan adı, barındırma ve tasarım seçiminden SEO yönetimine kadar bir paket olarak sunulmaktadır.
Add a comment...

Efektif dijital iletişim sunan Odea Web, Sosyal medya profil ve sayfalarına erişmiş kullanıcıları müşteriye dönüştürmeyi vaat ediyor. Odea Web, akla hitap eden metinler ve gözü mest eden görseller ile gönüllerde kalmanızı sağlar!

Odea Web ile ilgi çeken paylaşımlar, kesintisiz moderasyon ve profesyonel reklam optimizesi sayesinde markalar, yeni kitlelerle tanışır, sürekli iletişim yapabilecekleri gerçek bir kitle oluştururlar.

Markanız için sosyal medya konumlandırma, iletişim, pazarlama ve takip sürecini yönetiyor, yatırımlarınızın geri dönüşünü size net bir şekilde sunuyoruz.
Kreatif post tasarımları sayesinde rakiplerinizin önüne geçer, görsel kalitenizin artmasını sağlarsınız. Odea Web ile markanıza profesyonel sosyal medya yönetimi yapın, keşfedilmeye başlayın!

Marka Bilinirliğini Artırma
Markanızın daha fazla insana ulaşmasını sağlıyor, kreatif tasarım ve metinlerle markanızın akılda kalmasını sağlıyoruz. Konumlandırma sonrası, topluluk oluşturarak süreki iletişim yapabileceğiz duru bir kitleyi markanızla etkileşime geçiriyoruz.

Performans Odaklı Yönetim
Hizmet ya da ürünlerinizin tanıtımını sağlayacak kampanya, yarışma ve promosyonel uygulamalar ile direkt sonuç odaklı sosyal medya pazarlaması gerçekleştiriyor, geri dönüşü yüksek reklamlar tasarlıyoruz.

Dijital Strateji
Odea Web, sosyal ağlarda sürekli içerikle karşı karşıya gelen ve markalar için potansiyel müşteri niteliği taşıyan kullanıcıları müşteriye dönüştürmeyi amaçlar. İnsana temas eden dijital stratejiler geliştirerek markanın hedef kitlesiyle samimileşmesini sağlar.

Yönetim Maliyetleri
Sosyal medya yönetimi çözümlerimiz de maliyet, kullanılan platforma göre değişkenlik göstermektedir. Örnegin Facebook üzerinde sayfa yönetimi talep eden bir müşterimiz için aylık ortalama 200 TL + K.D.V maliyet çıkarılmaktadır. Kampanyanın başarılı olabilmesi ve marka bilinirliğinin kalıcı olarak sağlanması için tüm sosyal medya yönetimi çözümlerimiz de minimum 3 aylık hizmet verilebilmektedir. Yani Facebook sayfanızın size toplam maliyeti 3 ay x 200 TL = 600 TL + K.D.V 'dir. Bu ücrete sponsor reklam ve bağlantı ücretleri dahil değildir. Sayfanıza beğeni ve takipçi kazandırmak için haftalık minimum 100 TL + K.D.V maliyet ayırmanız gerekmektedir. Süresi sonunda ödemesi yapılmayan hesapların yönetimi kullanıcıya devredilir. Süresi sonunda beğeni ve takipçi kazanma hizmetinden faydalanmak isteyen kullanıcılardan %10 reklam komisyon ücreti tahsil edilmektedir. Süresi içerisinde reklam komisyon ücreti alınmamaktadır. Diğer platformlar ve toplu maliyet listesi aşağıda ki gibidir.

Tekli Yönetim Maliyetleri
Facebook yönetimi: 600 TL + K.D.V (3 ay)
Instagram yönetimi: 600 TL + K.D.V (3 ay)
Twitter yönetimi: 400 TL + K.D.V (3 ay)
YouTube yönetimi: 800 TL + K.D.V (3 ay)
Diğer platform yönetimleri: 300 TL + K.D.V (3 ay)

Toplu Yönetim Maliyetleri
Facebook + Instagram + Twitter yönetimi: 1.400 TL + K.D.V (3 ay)
Facebook + Instagram yönetimi: 1.000 TL + K.D.V (3 ay)
Facebook + Twitter yönetimi: 800 TL + K.D.V (3 ay)
Facebook + YouTube yönetimi: 1.200 TL + K.D.V (3 ay)
Diğer platform yönetimleri: Yukarıda yer alan her bir paket için + 100 TL + K.D.V (3 ay)

Toplu yönetim hizmeti satın alarak daha çok platform üzerinde daha fazla beğeni ve takipçi kazanabilirsiniz. Aynı zaman da toplu yönetim hizmeti satın aldığınız da fiyat avantajından da faydalanmış olursunuz. Bu sayfa üzerinde yer alan yönetim maliyetleri değişkenlik gösterebilir. Yönetim içerikleri hakkında detaylı bilgi almak için 0 (850) 532 63 32 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz.
Add a comment...

İnternet dünyasında bir çok web sitesi ve platform ziyaretçilerini beklemektedir. Bu nedenle de web siteleri amaçlarına uygun şekilde içerik üretip bu içeriklerini de mutlaka hedef kitlelerine ulaştırmak isterler. Bunun en doğal yolu ise arama motorların da üst sıralarda bulunmak, kısacası ilgili bir kavram ya da kelime arandığında ilk sonuçlar arasında en üstte yer almaktır. Bu sebeple de SEO denilen arama motoru optimizasyonu çalışmaları yapılmaktadır. Uzman SEO ekiplerimiz tarafından ilgili web sitesinin hedef anahtar kelimeleri titiz bir çalışma sonucu belirlenir ve bu kelimeler odak olacak şekilde uygulamalara başlanır. Bunun için de müşterilerimize SEO anlamında üst düzey bir hizmet sunulmaktadır.

Herhangi bir web sitesi elbette ki belli bir çerçevede yayın hayatına sahiptir ve konularına göre de belli anahtar kelimelerde bulunmak ister. İşte bu kelimelerin belirlenmesinden site içi optimizasyon çalışmalarına, link yayınlarından farklı uygulamalara kadar tüm işlemler Odea Web bünyesinde gerçekleştirilir. Kısa bir süre sonra ise arama sonuçlarına bakıldığı zaman hedef kelimelerde hızlı bir yükselişin olduğu ve ilk sayfa sonuçları arasında da bu durumun gözlenebildiği fark edilir. Yapılan detaylı SEO çalışmalarının ardından ise sitenin hedef kelime aramalarında ilk sırada çıktığı gözlenebilir.

Amaç tanımı sırasında arama motorunda yapılan aramaların sonuçlarına yönelik olarak çözümlerimize ait olan çalışmalarının yapıldığı görülebilir. Web sitesinin daha popüler, daha bilinir ve daha çok ziyaret edilir hale gelmesinin merkezinde de söz konusu çalışmalar, analiz ve uygulamalar vardır. Bu sebeple de uzman bir firma ile çalışmak ve bu yolda başarı kat etmek olasıdır. Aynı zamanda vermiş olduğumuz hizmet kapsamında detaylı analizler, istatistik sunumları ve ek çalışmalar da gerçekleştirilir.

Tüm bu çalışma ve gayretlerin hedefinde ise ilgili web sitesinin aramalarda ilk sırada yer alması vardır. SEO çalışmaları da tam olarak bu işe yarar. Web sitesi bir oyun platformu ise "oyun" kelimesi aramalarında, bir e-ticaret sitesi ise "alışveriş" aramalarında ya da bir haber sitesi ise "haberler" aramalarında ilk sıralarda çıkmak isteyeceği için, yapılan çalışmalar da ilğili siteyi en görünür noktalara getirmeye yönelik yapılmaktadır.
Add a comment...

E-ticarete yeni başlıyor olabilirsiniz. Ya da mevcut web sitenizde bazı problemler de olabilir. Bunları en iyi şekilde çözüme kavuşturmak bizim görevimiz. Dünyanın önde gelen e-ticaret altyapıları üzerinde çalışan profesyonel tasarımlarımız ve geniş modüler seçeneklerimiz ile en iyiyi en uygun fiyatlar ile size sunuyoruz.

Ücretsiz eğitimlerimiz ve teknik destek hizmetimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her an bizimle iletişime geçebilirsiniz.Kolay yönetilebilen arayüzü, sürekli eğitim ve destek sistemleri ile güçlendirdiğimiz e-ticaret çözümlerimiz ile internetin gücünü işinize katabilirsiniz.

Gelişmiş ürün kategorizasyon sistemi, hazır ödeme alt yapısı entegrasyonları, ileri düzey raporlama, kargo yönetimi ve işinize yarayacak ve işinizi geliştirecek çok daha fazla özellik e-ticaret çözümlerimiz ile size sunulmaktadır.

Sizi, özgün bir tasarım ve başarılı bir e-ticaret uygulamasıyla işinizi internete taşımaya ve kazancınızı artırmaya davet ediyoruz. Referanslarımızı sunmak ve e-ticaret projenizin detaylarını konuşmak üzere sizleri en yakın zamanda ofisimizde misafir etmek isteriz. Başarıya giden yolda Odea Web güvenilir takım arkadaşınız ve çözüm ortağınız olacaktır.

Eğer kalıplara sığdırmak istemediğiniz özel bir e-ticaret projeniz varsa 0 (850) 532 63 32 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak iletişim kurabilirsiniz.
Add a comment...

Adres bilgilerimiz aşağıdaki şekilde güncellenmiştir.
Eski İzmir Caddesi No: 265/A
PK:35170 Bozyaka Mahallesi
Karabağlar - İzmir / Türkiye
Add a comment...

Post has attachment
Yeni logomuz.
Photo
Add a comment...

Odea Web, sunmuş olduğu tüm hizmetlerde yüksek performans ve güvenliği ön planda tutar. Günümüz teknolojisini yakından takip ederek teknik ekipmanlarını ileriye dönük olarak her zaman planlar ve uygular.
Add a comment...

Odea Web Tek. Sat. ve Paz. en gelişmiş yazılım teknolojilerini kullanarak müşterilerine değer katan sistem entegretörü ve çözüm sağlayıcısıdır.
Add a comment...

İşimiz Gücümüz Web Tasarım
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded