Profile cover photo
Profile photo
Občanská plovárna
19 followers
19 followers
About
Posts

Post has attachment
Obrovské díky všem zaměstnancům Občanské plovárny, bez kterých by tohle ocenění bylo jen snem !
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Něco málo obrazem k zahájení týdnů zdravé thajské kuchyně ...
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
17.05.18
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
10. – 23./5. – TÝDNY ZDRAVÉ THAJSKÉ KUCHYNĚ

Velvyslanectví Thajského království, Thajské obchodní centrum v Praze a pražská kancelář Thajské centrály cestovního ruchu ve spolupráci s předními thajskými restauracemi v Praze společně uspořádají “Týdny zdravé thajské chuti”, a sice v termínu 10. – 23 . května 2018 . Restaurace představí speciální pokrmy za speciální ceny a s použitím speciálních ingrediencí a bylin dovezených z Thajska. Ke všem jídlům se bude podávat riceberry a tropické ovoce jako například mango, mangostan, rambutan nebo mladý kokos, rovněž dovezené z Thajska.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Cítíte to jaro ? My jóóó !
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
07.04.18
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Divadlo bylo a bude !

to je sice odvěká pravda, ale v našem případě se jedná o pokus Vás hned v nadpisu informovat a pokud možno nenaštvat :-).
Jde o to, že se u nás v klubu nazkoušela a v pátek 9/3 i konala premiéra divadelní hry MŮŽEM I S MUŽEM, která byla beznadějně
předem vyprodaná. Tím pádem asi nemělo moc smysl ji anoncovat a následně všechny zájemce i zklamat odpovědí : " bohužel …. ".
A teď k té druhé části nadpisu : další představení jsme naplánovali na 19/4 a je na Vás " co Vy teď s tím ?" . :-)

Můžem i s mužem.

Autorské představení , co vše se odkryje a kolik slupek se oloupe během jedné narozeninové párty. A po čem všichni touží, no přece po lásce, po tom nádherném stavu milovat a být milován.
Režie: Vít Karas
Hrají a zpívají: K.K.Hrachovcová, Vanda Hybnerová, Jitka Sedláčková, Dáša Zázvůrková
Představení trvá 70 minut bez přestávky, stolová úprava, vstupenky možno rezervovat prostřednictvím sms na čísle 603 487 354 .Cena vstupenky je 390 korun.

22/3 – VYPRODÁNO / nezoufejte, najdeme další termín … /
Photo
Add a comment...

Post has attachment
3/4 – 19:30 hod. – Velikonoce na plovárně – Hloucal trio

Již třetím rokem navazujeme na tradici Velikonočních setkání na Občanské plovárně. Letošními hosty večera budou Jan Wolf / radní a zastupitel hl. města Prahy / a ing. Daniel Sobotka / ředitel symfonického orchestru hl. města Prahy FOK /.

Výtěžek koncertu bude letos věnován domovu SV. KARLA BOROMEJSKÉHO pro komplexní ošetřovatelskou a sociální péči dlouhodobě nemocným a starým lidem.

Vstupné: 1000 Kč za osobu nebo pár – v ceně vstupného je sponzorský dar, degustace kvalitních vín a chutný raut, který s naším poděkováním zajišťují vinařství Lahofer a restaurace Občanská plovárna
Rezervace vstupenek: kovarik@obcanskaplovarna.cz nebo na telefon +420 777 345 964
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
10/3 - 20:00 hod. - Futur Swing v Loop Jazz Club

Futur Swing je česká gypsy jazzová kapela vycházející z hudebního dědictví Django Reinhardta (1910-1953), belgického kytaristy. Kapela se snaží pozvednout tento tradiční styl 30. let styl a posunout ho novým směrem, avšak neztrácí ducha staré doby. Rádi experimentují. Futur Swing po párleté činnosti má za sebou už řadu koncertů, festivalů a jsou ideální pro swingové tanečníky nejen Collegiate Shagu.

vstupné na večer 250,-
(V ceně Full pass a Party pass z tanečního workshopu Sandy Lewis)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
25/1 - 20:00 hod. - Big Band Unisono slaví 25 let

Big Band Unisono vykročí do nového roku oslavou významného výročí, jakož i toho, že se této pražské kapele dostalo cti hrát pro vás světově proslulé swingové melodie již po celé čtvrtstoletí, neboť ke zrodu této kapely došlo již před 25 lety. Pojďte s námi toto jubileum oslavit, a to na speciálním koncertě této kapely!

Vstup: 150/110 Kč.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
V neděli 10/12 od 20:00 hod u nás - Martin Kratochvíl - JAZZ Q
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded