Profile cover photo
Profile photo
Elea: Nauč sa matiku
40 followers -
Víťaz vie vždy viac.
Víťaz vie vždy viac.

40 followers
About
Posts

Dnes mne aj mnohým ďalším začína nový semester. Rozhodol som sa preto pripraviť sériu videí o pravdepodobnosti: téma, ktorá sa často objavuje vo vašich žiadostiach. Rozpis tém predstavím vo štvrtok. Tešíte sa? :)

Post has attachment
Pri navštívení adresy www.naucsamatiku.com budete presmerovaní na nový web www.elea.sk . Porovnajte preto vzhľad starej a novej domovskej stránky aspoň z obrázka.
Photo

Post has attachment
Ak používate Twitter, sledujte novú stránku https://twitter.com/naucsamatiku :) V pondelok sa dozviete, akému okruhu sa budem venovať pri tvorbe nových videí.

Post has attachment
V popise pod každým videom na YouTube odteraz nájdete jeho obsah. Po kliknutí na čas skočíte na danú sekciu. Čo hovoríte na toto zlepšenie?
Photo

Post has attachment
Vizuálne som zjednotil všetky náhľady videí na YouTube. Jednotlivé témy sú farebne odlíšené a usporiadané do zoznamov. Okrem kategorizácie na novom webe sa tak ľahko zorientujete aj priamo na YouTube.
PhotoPhotoPhoto
9/8/17
3 Photos - View album

Post has attachment
Po mesiacoch príprav je hotový nový web na adrese http://www.elea.sk ! Prezrite si ho a podeľte sa o svoje dojmy v komentároch. Ďalšie novinky očakávajte o týždeň v piatok. #elea #naucsamatiku

Post has attachment
Opäť vás po dlhšom čase zdravím. Narazil som na to, že desiatky mojich videí si niekto stiahol a následne ich zdieľal prostredníctvom verejného úložiska. Jeho administrátori po nahlásení súbory hneď odstránili. Chcel by som vás preto poprosiť, aby ste videá zdieľali len odkazom na web www.naucsamatiku.com alebo na YouTube. Samozrejme, ak si ich chcete stiahnuť pre osobnú potrebu, tomu nemôžem a ani nechcem zabrániť. Nie je to ale nevyhnutné, pretože videá budú tak ako doteraz dostupné na YouTube. Ďakujem.

Nedávno som dokončil svoje 130. matematické video (72 je na Nauč sa matiku, 10 nájdete v mojej bakalárke a zatiaľ 48 vzniklo v rámci nového projektu, na ktorom pracujem). Bohužiaľ, projekt je natoľko rozsiahly, že sa sprístupnenie videí zatiaľ odložilo. Budem vás informovať o novinkách, akonáhle to bude možné :)

Dúfam, že už máte po písomkách a skúškach a môžete prázdninovať. Ak nie, verím, že všetko čoskoro úspešne dotiahnete do konca. V minulosti som spomínal, že pracujem na novom vzdelávacom projekte. Pre tento projekt som nahral už 37 videí a cez leto pripravím ďalšie. Ak všetko pôjde tak, ako má, budú dostupné od septembra. Užite si leto a po prázdninách sa tešte na nové videá a materiály :)

Post has attachment
Moje videá a materiály, ktoré vznikli v rámci projektu Nauč sa matiku budú pre vás všetkých vždy zdarma a voľne dostupné. Používajte ich preto prosím len pre nekomerčné účely. Všetky otázky týkajúce sa licencií, nástrojov, ktoré používam pri nahrávaní, a ďalšie témy sú zodpovedané v aktualizovanej sekcii Často kladených otázok: http://naucsamatiku.com/faq . Želám vám veselý Medzinárodný deň detí!
Wait while more posts are being loaded