Profile cover photo
Profile photo
My Prodüksiyon Reklam Seslendirme Ajansı
1,803 followers -
Reklam Seslendirme, Radyo TV Reklam, Eğitim Filmi Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Santral Anons, Santral Seslendrme, IVR Seslendirme
Reklam Seslendirme, Radyo TV Reklam, Eğitim Filmi Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Santral Anons, Santral Seslendrme, IVR Seslendirme

1,803 followers
About
Posts

Post has attachment
Mağaza seslendirmelerinde yaşanabilecek bir başka olumsuz durum ise uzun süre mikrofon başında kalarak anons yapan personelin ilk anlardaki keyif, heyecan ve neşe duygusunu kaybetmesi ve temposunun akıcılığını kaybetmesidir. Mağazanın kurumsal kimliğine yakışmayacak bu durumun müşteriye yansıtılması durumunda mağazada vakit geçirme isteğinin azalması söz konusu olacaktır. Seslendirme için profesyonel hizmet almak bu tür sorunlarınızı çözüme kavuşturmanın en kolay yoludur. Firmamız, mağaza, market, alışveriş merkezi ya da AVM olabilir. Alışveriş merkezi seslendirme işinizi düzgün bir diksiyon ve etkileyici ses tonuna sahip tecrübeli seslendirme ekibimiz ile üstlenerek müşterilerinizi rahatsız etmeyecek bir seslendirme deneyimi sunmaktadır. Mağazanıza özel hazırlamış olduğumuz Mağaza Reklam Anonsu ve Mağaza Anons Seslendirme ile müşterilerinizin kampanya ve indirim olan ürünlere ya da tanıtımı yapılan ürünlere yönelmesi sağlanmaktadır.

Mağaza İçi Seslendirmenin Avantajları
Kıyasıya rekabetin yaşandığı ticaret hayatında müşterilerin kararlarını etkilemeye yönelik uygulamaların önemi her geçen gün artmaktadır. Mevcut müşteriyi kaybetmemek ve potansiyel müşterilerin ilgisini çekerek ürünlere yönlendirmek için yapılan çalışmalardan biri de mağaza anons uygulamalarıdır. Mağaza seslendirmeleri işletmeniz için pek çok avantaj sağlayan ve profesyonel olarak sunulmasında yarar bulunan hizmetlerdir. Bu seslendirmelerde mağazanıza özel olarak hazırlanan ve marka değerinin artmasına da katkısı olan jingle ve anonslar kullanılmakta ve duyurmak istediğiniz yenilikler, satın alınmasını istediğiniz ürünler hakkında bilgilendirme yapılmaktadır.
Add a comment...

Post has attachment
Mağaza Anons Seslendirme sektöründe 20 yılı aşkın süredir Türkçe başta olmak üzere, İngilizce Mağaza Anons Seslendirme, Almanca Mağaza Anons Seslendirme ve Fransızca Mağaza Anons Seslendirme başta olmak üzere tam 63 dilde Mağaza Anons Seslendirme çözümleri sunmaktayız. Mağazada geçirilen zamanı artırma ve müşterileri rahatsız etmeden ürünlere yönlendirme amacıyla yapılacak çalışmalarda seslendirmenin yanı sıra kullanılan müzikler ve ses sistemleri de oldukça önemlidir. Sağlıklı çalışan bir ses sistemi kullanılarak özenle seçilen müzikler çalınmalıdır. Mağaza radyosu hizmetimizden yararlanarak gün boyu mağazanızda, seçtiğiniz şarkıların yayınlanmasını, mağazanız ile ilgili haberlerin, reklamların, duyuru, indirim ve kampanyaların müşterilere duyurulmasını sağlayabilirsiniz. Yabancı Dil Mağaza Reklam Anonsu ve Yabancı Dil Market Anonsu çözümlerimiz için bize ulaşabilirsiniz. Yabancı Dil Mağaza Anons başlığı altında en popüler dili sizler için aşağıda listeledik.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mağazalar ve alışveriş merkezleri yalnızca alışveriş yapmak amacıyla gidilen yerler olmayıp pek çok kişi tarafından boş vakitlerin geçirilebileceği yazın serin kışın sıcak mekânlar olarak değerlendirilmektedir. Mağazaya uğrama niyeti sadece dolaşmak ya da vakit geçirmek olan kişilerin bir şey satın alma niyeti olmadığı halde yapılacak anonslar ile birtakım ürünler hakkında bilgi sahibi yapılarak satın alma eylemine yönlendirilmesi mümkündür. Anlık indirim ve kampanyalar gibi müşterilerin ilgisini ürünlere yöneltecek şekilde yapılacak bir mağaza anons çalışması mağaza içerisinde bulunanların satın alma kararlarını etkileyen önemli bir husustur. Sürekli benzer şeylerin söylenmesi sebebi ile kolay olduğu zannedilen mağaza anons seslendirme aslında sanıldığı kadar kolay olmayan bir iştir. Mağaza içerisindeki tüketicilerin satın alınması istenen ürünlere yönlendirilmesi için hem seslendirmeyi yapacak kişinin seçiminde hem de seslendirmenin yapılmasında dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetler sayesinde, isteğe bağlı olarak ya da kullanılacak olan amaçlar doğrultusunda tanıtım ve seslendirme işlemleri, deneyimli ekip çalışanları ile birlikte sağlanabilmektedir. Jingle Reklam konusunda kaliteli fon müzikleri seçmeniz için sağlamış olduğumuz hizmetleri tercih edebilir ve kaliteli çözümler için yardım alabilirsiniz. Bahsedilen fon müziklerinin daha akılda kalıcı olmasını sağlamakta ve kanallarınızın reklamlarını kaliteli müzikler ile duyurulmasını mümkün hale getirmekteyiz.

Günümüzde gerçekleştirmiş olduğumuz Jingle Reklam hizmetlerinde yalnızca Türkçe dilinde değil, aynı zamanda İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinde de seslendirmeler yer almaktadır. Ulusal açıdan pek çok sayıda başarıya imza atmış ve çeşitli tanıtımlarda yer almış ses sanatçılarımız ile birlikte sunulmakta olan hizmetler sayesinde, radyo kanalları için kısa ancak akılda kalıcı tanıtımların yapılması mümkün olmaktadır. Günümüzde giderek artmakta olan teknoloji ile birlikte hayatımıza girmiş olan çok sayıdaki teknolojik cihazlara, hizmetlerimizde yer vermekte ve buna bağlı olarak müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmayı amaçlamaktayız. Bahsedilmekte olan hizmetlerimiz radyo kanallarında olduğu gibi, aynı zamanda televizyon kanallarında da yaygın olarak Jingle Reklam Seslendirme tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Ülkemizde yer alan pek çok farklı firma ve markalar için çalışmalarımızı yürütmekte ve olumlu tepkiler almaktayız. Ülkemizde olduğu kadar dünyanın farklı ülkelerinde hizmet veren markalar içinde, müzik eşliğinde tanıtımları en kaliteli şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Add a comment...

Post has attachment
Jingle Seslendirme sektöründe 20 yılı aşkın süredir Türkçe başta olmak üzere, İngilizce Jingle Seslendirme, Almanca Jingle Seslendirme ve Fransızca Jingle Seslendirme başta olmak üzere tam 63 dilde Jingle Seslendirme çözümleri sunmaktayız. Bahsedilen özellikler için sağlamış olduğumuz hizmetlerde, ayrıca jingle reklam müziği sağlamakta ve yalnızca Türkiye’de değil, aynı zamanda dünyanın pek çok farklı bölgesinde de işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Radyo istasyonları dinleyicilerine daha kaliteli hizmetler sunabilmek adına farklı çalışmalar içerisine girmekte ve müzikli reklam hizmetlerini yaygın olarak tercih etmektedir. Söz konusu olan hizmetlerimizde, amaca uygun olarak sözlü ya da sözsüz olarak melodi dinletilerini gerçekleştirmekteyiz. Genel olarak kısa süreli reklam amaçlı tercih edilmekte olan hizmetlerimiz, radyoların ismi ve sloganlarının tanıtılması amacı ile gerçekleştirilmektedir. Deneyimli sanatçılarımız ile birlikte sağlamış olduğumuz hizmetlerde, Türkçe yabancı çalışmalar yer almaktadır. Radyodaki dinleyicilere daha fazla ulaşabilmek ve kaliteli reklamlar yapabilmek adına tercih edeceğiniz firmanın kaliteli olması gerekmekte ve sağlamış oldukları hizmetlerde, deneyimli kişilerin yer alması gerekmektedir.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Genel olarak şarkılı reklam amaçlı gerçekleştirmiş olduğumuz jingle seslendirme hizmetlerimizde, pek çok farklı çalışmalara imza atmış olan seslendirme sanatçılarımız yer almaktadır. İngilizce dilinden kendi dilimize kadar ulaşmış olan jingle, kelime anlamı ile iki çan olarak bilinmektedir. Ancak medya sektöründe radyo kanallarında şarkılı reklam ve melodili müziklere verilmekte olan isim olarak adlandırılmaktadır. Dünyada olduğu kadar ülkemizde de pek çok farklı bölgelerde hizmet vermekte olan radyo kanalları, kendi tanıtım ve reklamlarını yapabilmek için şarkılı reklamlara ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyaçlar için alanında hizmet veren firmaların seçilmesi ve hizmetlerin en kaliteli şekilde alınması gerekmektedir.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Günümüzde farklı amaçlar ile eğitim filmleri üretilmektedir. Eğitim filmleri, bir konu ile ilgili olarak müşterilere ya da başka kişilere bazı işlemleri nasıl yapabileceklerini ya da filmin çekim amacına göre nelere dikkat edilmesi gerektiği ile ilgili bilgi vermek amacı ile çekilmektedir. Eğitici film denildiğinde örneğin bir boya markasının üretmiş olduğu boya ya da benzeri malzemelerin nasıl kullanıldığını anlatmak için çekmiş olduğu kısa filmler gösterilebilmektedir.

Eğitim Filmi Seslendirme işlemi ise eğitici ve yönlendirici olması amacı ile hazırlanmış olan filmler ile ilgili olarak yapılan tekrar seslendirme işlemidir. Bu eğitici filmlerin çekilmesinden beklenilen sonuçların pekiştirilmesi ve daha anlaşılabilir olması amacı ile uygulanmaktadır. Eğitim videosu seslendirme işlemi ile daha iyi sonuçlar almak mümkün olabilmektedir. İşletmelerin amaçları doğrultusunda pek çok farklı alanda seslendirme işlemi uygulanmaktadır. Özellikle reklam ve tanıtım işlemlerinde kullanılmakta olan seslendirme işlemi sayesinde daha fazla kişiye ulaşmak ve amaçlanan sonuca daha etkili şekilde ulaşmak mümkün olabilecektir.
Add a comment...

Post has attachment
Eğitim Filmi Seslendirme sektöründe 20 yılı aşkın süredir Türkçe başta olmak üzere, İngilizce Eğitim Filmi Seslendirme, Almanca Eğitim Filmi Seslendirme ve Fransızca Eğitim Filmi Seslendirme başta olmak üzere tam 63 dilde Eğitim Filmi Seslendirme çözümleri sunmaktayız. Peki nedir Eğitim Filmini bu denli önemli yapan? Örneğin, dünya pazarında oldukça iyi tanınan ve bilinen bir markasınız, çok uluslu bir şirket olduğunuzdan dolayı uluslararası koordinasyonu sağlamak, firma içerisinde tüm çalışanlara kendi dillerinde eğitici programlar vasıtasıyla bilgi düzeylerini diller ve ülkeler farklı olsa da eşit düzeye taşımak istiyorsunuz, işte bu anda devreye Eğitim Filmi giriyor. Hedef kitlenize yönelik, markanızı ve pazarınızı aydınlatmak çalışanlarınıza kendinizi izah etmek bu şekilde mümkün olabiliyor. Seslendirme sanatçılarımız kendi ülkelerinde en bilinen ve tanınan seslerden oluşmaktadır, bu nedenle hazırlattığım çalışma güzel olur mu? Teleffuzu veya vurgusu istediğim gibi olacak mı gibi sorular sizi endişelendirmesin. Bize ulaştırdığınız metinlerin tamamı seslendirme sanatçılarımıza kayıt aşamasında notlar halinde aktarılmakta ve özellikle Türkçe kelimelerde neredeyse hiç hatasız kayıt alabilmekteyiz.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Seslendirme sektörü içinde uzun zamandır faaliyet göstermekte olan firmamız tanıtım filmlerinin seslendirilmesinde de aynı kalite ve özenle hizmet vermeye devam etmektedir. Tanıtım filmlerinin kurumların, firmaların ve markaların kendini tanıtmasında adeta bir kimlik niteliği taşıyor olmasının bilincinde olan firmamız tanıtım filmi seslendirme çalışmaları için nitelikli bir çalışmayla en iyi seslendirmeyi ortaya çıkarmaya çalışmaktadır. Tanıtım filmlerine yönelik seslendirme hizmetlerimizden yararlanan firmaların ve markaların kurumsal kimliklerini en iyi şekilde yansıtan, tanıtım içeriğiyle film olarak hazırlanmış olan görsellere en uygun şekilde bu görsellerin altını dolduran seslendirme çalışmalarımızla projeleri tamamlayarak siz müşterilerimize sunulmasını sağlıyoruz.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
İngilizce Reklam Seslendirme
İngilizce Santral Seslendirme
İngilizce Tanıtım Filmi Seslendirme
İngilizce Mağaza Anons Seslendirme
İngilizce Haber Seslendirme
İngilizce Perfore Seslendirme
İngilizce Jingle Seslendirme
İngilizce Seçim Seslendirme
İngilizce Yabancı Dil Seslendirme
İngilizce Animasyon Seslendirme

İngilizce E-Kitap Seslendirme
İngilizce DJ Jingle Seslendirme
İngilizce Tesis Anonsu Seslendirme
İngilizce Sesli Mesaj Seslendirme
İngilizce Medikal Seslendirme
İngilizce Belgesel Seslendirme
İngilizce Sponsorluk Seslendirme
İngilizce IVR Seslendirme
İngilizce Eğitim Filmi Seslendirme
İngilizce Santral Anons Seslendirme

Profesyonellik sese, dile yansımalıdır, onun için o dille yoğrulmuş, yaşamış olması, şivesini, o dilin stilini yansıtması çok önemlidir. Tabi ki illa anadili İngilizce olması şart değildir, İngilizce evrensel bir dil olduğu için bu dili anadili gibi benimsemiş ve anadili gibi konuşabilen insanlarda vardır, neden bu kişiler İngilizce seslendirme yapamasın. Bu kişilere de birçok alanda şans verilmiş ve bu yetenekli kişilerle profesyonel olarak birçok çalışmalar yapılmış ve de beğenilerek kabul edilmiştir.

Her şey emek ister. Tarlaya tohum ekilmesi gibi, mahsul elde edilinceye kadar birçok safhadan, çalışmadan geçer.
Ustalıkla emek birleşince mahsul ortaya çıkar, bu da emeğin sesidir. Suyun sesi ruhu dinlendirir, yaradılış gereği her varlık da bir ses vardır. Ruhun sesini dinle, seslendir. İngilizce anons yaparken, o kişi ol, o kişinin yerine koy kendini, sesin yaşasın, bütünleşsin olayla. Küçükken Bill Cosby’i izlerdik, İngilizcemiz ileri derecede değildi ama onun ses tonu, olayları ustaca, yaşayarak canlandırması, şivesi, mimikleri, telaffuzları bizi bütünüyle filme bağlar, filmi bütünüyle anlar, İngilizceyi de kendiliğinden öğrenmiş olurduk. Ama severek izler, anlamlandırır, farklılık kazanırdık. Ruh katmak, profesyonelleştirir, hitap ettiği kişi sayısını arttırır, sevgiyi, beğeniyi getirir. Emeğe ruh katalım, ustalaşmak için çabalayalım.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded