Profile cover photo
Profile photo
My/Pc Teknoloji
7 followers -
kamera, güvenlik kamerası, güvenlik sistemleri, güvenlik kamera sistemleri, bilgisayar, destek hizmetleri, araç takip sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, my pc, santral sistemleri, network altyapı
kamera, güvenlik kamerası, güvenlik sistemleri, güvenlik kamera sistemleri, bilgisayar, destek hizmetleri, araç takip sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, my pc, santral sistemleri, network altyapı

7 followers
About
My/Pc Teknoloji's posts

Post has attachment
Ağ sistemleriniz için yapısal kablolama, network alt yapı çözümleri ve network sistemleri projelendirme hizmetleri vermekteyiz. Ağ sistemlerinin kurulumu, var olan ağ sistemlerinin taşınması ve ağ ihtiyaçları için projelendirme çalışmaları için profesyonel kablolama çözümleri sunuyoruz. Network sistemleri için kablolama hayati önem taşımaktadır. İşletmenizin gelecekte bulunacağı pozisyon göz önünde bulundurularak esnek bir omurga üzerinde yapılana network kablolama daha sonra yapılacak büyütme, düzenleme ve onarım çalışmalarında zaman, nakit ve iş gücü olarak size fayda sağlayacaktır.

My/Pc Teknoloji var olan sistemlerinizde iyileştirme çalışmaları, yeni ağ sistemlerinin oluşturulması, kurulacak ağ sistemlerinde projelendirme çalışmaları, var olan ağ sistemlerinin ve cihazlarının taşınması ve devreye alınması hizmetleri vermektedir.

Post has attachment
Evrak ve dosyalarınıza önem veriyoruz. Verilerinize herhangi bir zarar gelmemesi için üstün yedekleme çözümleri satış, kurulum ve destek hizmetleri vermekteyiz.

Yedekleme ünitesinin bulunmadığı durumlarda, zarar gören bilgisayarınız, mobil cihazınız ve taşınabilir depolama cihazlarınızdan veri kurtarma hizmeti veriyoruz. Kurtarma işleminin sağlıklı olabilmesi için zarar gören cihazın, tamir edilmeye çalışılmadan tarafımıza iletilmesi önemlidir.

Post has attachment
Bu yazımızda yeni bir yazıcı satın alınması gerektiğinde hangi yazıcıyı almalıyım, hangi özelliklere dikkat etmeliyim ve yazıcı çeşitleri arasındaki farklar nelerdir sorularına yanıt arayacağız.

Öncelikle yazıcı modelleri araştırılmadan önce ihtiyacımızın ne olduğuna karar vermeliyiz. Renkli bir yazıcıya mı ihtiyacımız var yoksa siyah beyaz bir yazıcı bizim için yeterli mi? Çıktılarımızı kullandığımız normal sayfa boyutu A4 olarak mı almak istiyoruz yoksa daha büyük bir format mı? Ya da sürekli form mu yazdıracağız. Bizim için önemli olan baskı kalitesi mi, mürekkep tasarrufu mu, yoksa baskı hızı mı? Yazıcımıza ek olarak fax, fotokopi ve tarayıcıya ihtiyaç var mı?

Post has attachment
Siz evinizde yokken yuvanızı hırsızlık, yangın, gaz kaçağı gibi tehlikelerden koruyan, gerektiğinde size arama veya mesaj yolu ile anında bilgi veren duruma göre gerekli birimleri (karakol, sağlık merkezleri, itfaiye) harekete geçiren ev alarm sistemleri, günümüzde en çok ihtiyaç duyduğumuz güvenlik ekipmanlarından birisidir.

Bu yazımızda ev alarm sistemlerinin hangi ekipmanları veya sistemleri içermesi gerektiğini, hangi sistemlerin tercih edilmesi gerektiğini, bütçenize uygun ev alarmını bulma yöntemini değerlendireceğiz.

Post has attachment
Yeni bir bilgisayar satın alınması gerektiğinde herkesin aklından “Markalı bilgisayar mı alsam yoksa toplama bilgisayar mı? “ sorusu mutlaka geçmiştir. İki bilgisayarında kendilerine göre avantajlı durumları var. Peki, markalı bilgisayar mı almalıyız, toplama bilgisayar mı?

Bu yazımızda toplama ve markalı bilgisayarları karşılaştıracağız.

Post has attachment
Alarm sistemleri günümüzde her işletme ve evin sahip olması gereken bir güvenlik sistemidir. Güvenlik firmaları tarafından farklı amaçlar için ve farklı özelliklerde alarm sistemleri üretilmekte olup, son tüketici bunlar arasından kendi ihtiyaçları doğrultusunda en doğru olanı seçerken zorluk yaşayabilmektedir.

Bu yazımızda ihtiyaçlarınıza en uygun alarm sistemlerini inceleyip, sıkça sorulan sorulara yanıt vererek alarm sistemleri ile ilgili soru işaretlerinizi gidermeye çalışacağız. 

Post has attachment
Günümüz teknolojisinin geldiği son nokta ile küçük, orta ve büyük işletmelerin açılışında iyi seçilerek kurulması gereken sistemlerden biri de sunucu ve ağ altyapıları olmuştur. Bu sistemlerin iyi araştırılmadan, profesyonel ekiplerden yardım alınmadan ve şirketin gelecekte olacağı noktayı hesaplamadan kurulan yapılar, uzun vadede işletmeye zaman, nakit ve işgücü kaybı olarak dönmektedir. Özellikle ağ altyapılarının kurulmadan önce şirketin gelecekte bulunacağı pozisyon hesaplanarak, muhtemel genişleme ve daralmalar göz önünde bulundurularak esnek bir omurga üzerine oturtulması gerekmektedir.

Yazımızda sunucu ve network altyapıları seçilirken nelere dikkat edilmesi gerektiğini inceleyeceğiz.

Post has attachment
My/Pc Teknoloji, Güvenlik Kamera Sistemleri, IP Kamera Çözümleri, AHD Kamera Çözümleri, Termal Kamera Çözümleri, Mobil Güvenlik Çözümleri ve Güvenlik Sistemleri satış ve kurulum hizmetleri vermektedir.

İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Satış ve kurulumunu yaptığımız kamera modelleri ve güvenlik sistemi ekipmanlarını aşağıda bulabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünle ilgili fiyat veya ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Post has attachment
Yücel Güvenlik Teknolojileri olarak; Desi Alarm ürünlerinin satış ve kurulum hizmetlerini vermekteyiz.

Siz dışarıdayken, hem evinizi hem iş yerinizi kötü niyetli kişi ya da kişilerden korumak ve tam kapsam güvenlik altına almak Desi Alarm ile artık çok kolay. Alarm Sistemleri konut ve şirketlerde beklenmeyen tehditlere karşı; hırsızlık, yangın, su baskını, doğal gaz kaçağı vb. durumlarda siren ile uyaran ve alarm merkezine sinyal iletmesi ile en yakın karakol, hastane, itfaiye gibi kuruluşların durumdan haberdar olmasını sağlayan sistemlerdir.

Post has attachment
Yücel Güvenlik Teknolojileri olarak; DSC Alarm ürünlerinin satış ve kurulum hizmetlerini vermekteyiz.

Siz dışarıdayken, hem evinizi hem iş yerinizi kötü niyetli kişi ya da kişilerden korumak ve tam kapsam güvenlik altına almak DSC Alarm ile artık çok kolay. Alarm Sistemleri konut ve şirketlerde beklenmeyen tehditlere karşı; hırsızlık, yangın, su baskını, doğal gaz kaçağı vb. durumlarda siren ile uyaran ve alarm merkezine sinyal iletmesi ile en yakın karakol, hastane, itfaiye gibi kuruluşların durumdan haberdar olmasını sağlayan sistemlerdir.
Wait while more posts are being loaded