Profile

Cover photo
Verified local business
Mp3.sk - najlacnejšie mobily
Cell Phone Store
Today 9AM–1PM
270 followers|209,765 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Contact Information
Map of the business location
Lazovná 511/69 974 01 Banská Bystrica Slovakia
Lazovná 511/69SKBanská Bystrica974 01
+421 48/470 01 41mp3.sk
Cell Phone StoreToday 9AM–1PM
Saturday 9AM–1PMSunday ClosedMonday 9AM–6PMTuesday 9AM–6PMWednesday 9AM–6PMThursday 9AM–6PMFriday 9AM–6PM
Google+ URL

Street View

Panorama
Write a review
Review Summary
4.1
17 reviews
5 star
12 reviews
4 star
No reviews
3 star
2 reviews
2 star
No reviews
1 star
3 reviews
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Scrapbook photo 6
Upload public photo
Your Activity
All reviews
谢扬's profile photo
谢扬
a year ago
SOS!!! My credit card was STOLEN! My name is Xie Yang and I'm from China. I am afraid that the security information of my credit card was stolen. Somebody has used my credit card to place an order on your website or shop. I've wrote you an email to describe what has happened today. Please reply when you see it or this comment as I could hardly get in touch with you. Thank you!
miroslav Chalko's profile photo
miroslav Chalko
4 months ago
Keď dôjde na reklamáciu, tak zariadenie nevyreklamujú, aj keď je v záruke. Peniaze nechcú vrátiť už vôbec. Ich "znalci" musia byť obyčajný orangutani, keď tú istú závadu telefónu 1. krát vyhodnotia ako závadu príslušenstva (nabíjací kábel) a 2. krát ako mechanické poškodenie (pravá závada bola pokazený nabíjací systém). Navyše sa ani nevyjadria k všetkým bodom reklamácie (môj telefón mal 2 poruchy, tú 2. si ani len nevšimli). Tento obchod NEODPORÚČAM . UPDATE 1 : poslali mi mobil naspať nejaký mobil, ten ale určite nebol môj.(podla displeja) Tento mobil bol ale v katastrofálnom stave. Ošúchaný, s nalomeným krytom a odpálenou materskou doskou. Ani len sa nespustil. Keby že pošlú môj mobil, ten by som si ešte dokázal opraviť, ale nechcel som ho rozobrať, lebo bol v záruke. To bolo doma radosti. Tak obratom sme ho zasa posielali späť. UPDATE 2 : Po ďalšom naťahovaní o tom, kto je na vine a prečo mi neposlali môj mobil ale len nejakú rozbitú .... sme sa dostali k bodu kde si uvedomili svojej chyby a napísali, že mobil zreklamovali a poslali. A naozaj došiel zasa nejaký mobil, samozrejme zasa to nebol môj - podla IMEI, ale tento fungoval. Síce mal nainštalovaný nejaký custom ... orange android, čo nebol problém flashnúť na obyčajný, a pokazený proximity senzor - na vzdialenosť vecí od mobilu (napr. vypnutie obrazovky pri priložení ucha počas hovoru), ale fungoval a na ďalšie naťahovačky nebola nálada. Nakoniec ešte napísali, že som stratil všetky práva na ďalšiu reklamáciu, pretože ho opravili oni sami, a nie autorizované stredisko.
• • •
Kamila Saton's profile photo
Kamila Saton
2 years ago
Som veľmi spokojná s prístupom eshopu pri riešení môjho problému. Krásne rýchle vybavenie reklamácie, všetko mi vysvetlili, ochota, ústretovosť. Shop ako ma byť.
Response from the owner - 2 years ago
ďakujeme
Daniel Kubányi's profile photo
Daniel Kubányi
2 months ago
Neodporúčam, veľmi neseriózny obchod
Ronaldo Patterson's profile photo
Ronaldo Patterson
2 months ago
Ronaldo
Martin Halcak's profile photo
Martin Halcak
4 months ago
Celkom zaujímavé ceny. Dobrá prístupnosť z hlavnej cesty. Trochu problém pri reklamácii (aj keď nie ich vinou) ale dohodli sme sa...
Tomas Redlinger's profile photo
Tomas Redlinger
3 years ago
Jeden z mala zabehanych obchodov kde sa da v pohode vyzdvihnut tovar... dobre hlavne pri lacnych veciach ako karty... Chalani su tam ochotni a ceny sa pohybuju vyrazne nizsie ako ostatni...
Response from the owner - 2 years ago
Ďakujeme
Peter Kotulič's profile photo
Peter Kotulič
10 months ago
Super prístup a jednanie. Spokojnosť :-)