Profile

Cover photo
Motointegrator|Opony, części, akcesoria, usługi motoryzacyjne
70 followers|136,355 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Niemiecki automobilklub ADAC przeprowadza najbardziej uznane w Europie testy ogumienia. Co roku eksperci przyglądają się najnowszym modelom opon letnich, zimowych oraz całorocznych i poddają je wnikliwym testom. Przybliżamy rygorystyczne procedury badań ADAC, które pozwolą bardziej świadomie interpretować wyniki testów.
 ·  Translate
W naszym tekście przybliżamy rygorystyczne procedury badań ADAC, które pozwolą bardziej świadomie interpretować wyniki testów.
1
Add a comment...
 
Wiesz, że czarny kolor oleju nie musi oznaczać jego zużycia? Czy w samochodzie, który jeździ niewiele, trzeba zmieniać olej rzadziej, a wybierając olej należy zwracać uwagę, czy jest mineralny czy syntetyczny? Wyjaśnienie znajdziecie poniżej.
 ·  Translate
Dowiedz się wszystkiego na temat oleju silnikowego. Poznaj fakty i mity na temat oleju silnikowego oraz porady dotyczące wymiany i doboru oleju silnikowego.
1
Add a comment...
 
Czy jako kierowcy macie swoje ulubione aplikacje, z których korzystacie podczas jazdy? Chętnie poznamy Waszych faworytów. Poniżej podpowiadamy, na jakie aplikacje warto zwrócić uwagę.
 ·  Translate
Zobacz zestawienie top5 najlepszych aplikacji dla kierowcy na smartphone'a z systemem Android.
1
Add a comment...
 
Zaraz po uruchomieniu odcinkowych pomiarów prędkości kierowcy wystraszyli się ich do  tego stopnia, że nadmiernie zwalniali na odcinku kontrolnym i utrudniali ruch. Czy faktycznie musimy się obawiać nowych systemów pomiaru? W poniższym tekście postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Data produkcji opony to temat budzący wiele kontrowersji. W poniższym tekście rozwiewamy najczęstsze wątpliwości związane z wiekiem opony.
 ·  Translate
Co powinniśmy wiedzieć o wieku opony? Czy opona z rocznika wcześniejszego niż bieżący jest wciąż nowa? Zapoznaj się z poradnikiem, aby wiedzieć więcej.
1
Add a comment...
 
Wspominamy 15. Targi Inter Cars na Stadionie Narodowym w Warszawie.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Kup opony letnie Bridgestone i wygraj jedną z 500 nagród. Sprawdź szczegóły!
 ·  Translate
Motointegrator.pl (Grupa Inter Cars) to internetowy serwis motoryzacyjny współpracujący z ponad pięcioma tysiącami warsztatów samochodowych w całej Polsce. U nas nie tylko kupisz części do swojego samochodu, ale także sprawdzisz ceny napraw bezpośrednio od warsztatu partnerskiego.
1
Add a comment...
 
W Polsce nie ma prawnego obowiązku sezonowej wymiany opon. Większość kierowców zdaje sobie sprawę, że dostosowanie rodzaju ogumienia do warunków atmosferycznych wpływa na bezpieczeństwo prowadzenia samochodu. Problem stanowi jednak moment, w którym należy wymienić opony – szczególnie z zimowych na letnie. Kiedy jest najlepszy czas, aby wymienić opony?
 ·  Translate
Dowiedz się, kiedy wymienić opony na letnie. Przeczytaj rady ekspertów dotyczące wymiany opon na letnie i najlepszego momentu, aby to zrobić.
1
Add a comment...
 
Rozmaite systemy wspomagania oraz elektroniczni asystenci w coraz większym stopniu zastępują kierowcę w prowadzeniu samochodu. Czy się nam to podoba, czy nie, już niebawem samochody będą mogły poruszać się w ogóle bez udziału kierowcy. Przyglądamy się bliżej najnowszym systemom, których kolejne ewolucje zastąpią nas za kółkiem.
 ·  Translate
Odkąd tylko pierwsze dwuślady pojawiły się na świecie, ich producenci, z każdym wyprodukowanym modelem starają się usprawnić systemy bezpieczeństwa, czyli
1
Add a comment...
 
Świąt do pełna życzy Motointegrator.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Czy warto zakładać opony zimowe w okresie przejściowym. Kiedy należy je wymienić?
 ·  Translate
Opony zimowe wykazują przewagę nad letnimi już w temperaturze poniżej 7 stopni Celsjusza. Im wyższa temperatura, tym słabsze właściwości opon zimowych.
1
Add a comment...
Story
Tagline
Pisk opon, zapach benzyny, smak zwycięstwa, widok sportowego auta, sięganie marzeń, to właśnie jest Motointegrator.
Introduction
Motointegrator.pl jest miejscem, w którym możesz zrealizować swoją motoryzacyjną pasję. Chcemy podzielić się z Tobą i wszystkimi naszymi fanami, emocjami jakie wywołują w nas szybkie samochody i rywalizacja na najwyższych obrotach. Czym dla Ciebie jest ryk silnika i pisk opon? Dla nas to codzienność :) Wspaniała codzienność, starczy jej dla Was wszystkich!
Contact Information
Contact info
Phone
801 980 980, 22 714 11 11, 22 517 92 58
Address
Części i akcesoria motoryzacyjne wraz montażem.