Profile

Cover photo
mooBmoo
Worked at mooBmoo
Attended All The World
Lives in www.mooBmoo.com
70 followers|47,264 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

mooBmoo

Shared publicly  - 
 

تاریخ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۳۹۴
چکیده :
در این دوره یاد می‌گیرید چطور با استفاده از نرم‌افزار پریمیر پرو فیلم‌های کوتاه تبلیغاتی بسازید. ابتدا می‌آموزید که قبل از شروع تدوین با فریم‌های سبک و صداهای موقتی چهارچوب ایده خود را مشخص کنید. سپس یاد می‌گیرید چطور برش سردستی بسازید. شما برش خود را با اضافه کردن تصاویر گرافیکی، صداهای نهایی و افکت بهبود می‌بخشید و یاد می‌گیرید که با تغییر در رنگ، نور و زمانبندی روی مخاطب خود تأثیر بگذارید. درنهایت، چگونگی کار با لایه‌های مختلف صدا، فیلترهای صدا و تنظیم میزان صدا را می‌آموزید تا ترکیب صدایی مؤثر برای آگهی خود بسازید.

 

این دوره آموزشی توسط شرکت معتبر لیندا تولید شده و به صورت اختصاصی توسط مرکز آموزشی مو به مو برای اولین بار ترجمه و خدمت شما ارائه می گردد.
 ·  Translate
در این دوره یاد می‌گیرید چطور با استفاده از نرم‌افزار پریمیر پرو فیلم‌های کوتاه تبلیغاتی بسازید. ابتدا می‌آموزید که قبل از شروع تدوین با فریم‌های سبک و صداهای موقتی چهارچوب ایده خود را مشخص کنید. سپس یاد می‌گیرید چطور برش سردستی بسازید. شما برش خود را با اضافه کردن تصاویر گرافیکی، صداهای نهایی و افکت بهبود می‌بخشید و یاد می‌گیرید که با تغییر در رنگ، نور و زمانبندی روی مخاطب خود تأثیر بگذارید. درنهایت، چگونگی کار با لایه‌های مختلف صدا، فیلترهای صد...
1
Add a comment...

mooBmoo

Shared publicly  - 
 
تطبیق پیش زمینه را به پس زمینه
تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۳۹۴
چکیده :
ساخت یک تصویر متحرک با یک دوربین که از عناصر مختلف ساخته شده باشد و در عین حال یکپارچه به نظر برسد هسته اصلی کامپوزیت افکت های بصری است. برای اینکه افکت طبیعی به نظر برسد کامپوزیتورها باید دانش قوی راجع به چگونگی هماهنگ سازی رنگ و نور و موارد مرتبط با دوربین شامل بافت و عمق میدان داشته باشند.هماهنگ سازی نیاز به داشتن استعداد ویژه ای ندارد. برای مثال شما می توانید یاد بگیرید که طوری رنگ را هماهنگ سازی کنید که تاثیر گذار باشد. حتی اگر در دیدن رنگ واقعی مشکل داشته باشید.
 بنابراین با مارک کریسشنسن همراه شوید تا در نرم افزار افترافکت به شما چگونگی کامپوزیت اشیاء پیش زمینه دوبعدی یا سه بعدی را با صحنه پس زمینه و همچنین هماهنگ سازی یکپارچه نور، رنگ، عمق میدان و noise را آموزش بدهد. با این روش عناصر بسیار واقعی تر به نظر می رسند.
این دوره آموزشی توسط مارک کریسشنسن تهیه شده و ما به وجود آن در آرشیومان افتخار می کنیم.

 
 ·  Translate
ساخت یک تصویر متحرک با یک دوربین که از عناصر مختلف ساخته شده باشد و در عین حال یکپارچه به نظر برسد هسته اصلی کامپوزیت افکت های بصری است. برای اینکه افکت طبیعی به نظر برسد کامپوزیتورها باید دانش قوی راجع به چگونگی هماهنگ سازی رنگ و نور و موارد مرتبط با دوربین شامل بافت و عمق میدان داشته باشند.هماهنگ سازی نیاز به داشتن استعداد ویژه ای ندارد. برای مثال شما می توانید یاد بگیرید که طوری رنگ را هماهنگ سازی کنید که تاثیر گذار باشد. حتی اگر در دیدن رنگ و...
1
Add a comment...

mooBmoo

Shared publicly  - 
 
دانلود آموزش مبانی گرافیک دیزاین
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۴
چکیده :
این دوره برای علاقمندان به گرافیک دیزان آماده شده است. ما با نگاهی به سازه های اصلی گرافیک شروع می کنیم، که عبارتند از: دیزاین، رنگ، تایپوگرافی و layout. این موضوعات برای تمام دیزاین ها لازم و ضروری است و نقطه ی شروع مناسبی برای دیزاینرهای تازه کار است.
سپس به انواع مختلف دیزاین؛ شامل لوگوها، طراحی وب، چاپ دیجیتال، illustration و ... می پردازیم. بعد از آن، مبحث خلاقیت را توضیح می دهیم. بر خلاف فکر غالب موجود، همه افراد خلاق اند و تنها باید یاد بگیرند که چطور از آن استفاده کنند. پس از آن، ما وارد مباحث نرم افزاری می شویم. در ادامه، دوره های پروژه محور و کسب مهارت را داریم. ما وارد مبحث خروجی گرفتن از دیزاین ها به صورت دیجیتالی هم می شویم و چگونگی تبدیل آن ها به کارهای چاپی مثل مجلات را بیان می کنیم.

ترجمه اختصاصی مرکز آموزشی مو به مو
حجم فایل: 180 مگابایت
 

توجه:
با خرید هر محصول  20%  قیمت آن به عنوان هدیه از طرف ما به پنل کاربری شما اضافه خواهد شد و می توانید در خرید بعدیتان از آن استفاده نمائید.

 #mooBmoo #مو_به_مو #کسب_درآمد #زیرنویس_لیندا #دانلود_آموزش_فارسی #دانلود_آموزش  #آموزش_فارسی #لیندا_فارسی #آموزش_لیندا #آموزش_گرافیک
 ·  Translate
این دوره برای علاقمندان به گرافیک دیزان آماده شده است. ما با نگاهی به سازه های اصلی گرافیک شروع می کنیم، که عبارتند از: دیزاین، رنگ، تایپوگرافی و layout. این موضوعات برای تمام دیزاین ها لازم و ضروری است و نقطه ی شروع مناسبی برای دیزاینرهای تازه کار است. سپس به انواع مختلف دیزاین؛ شامل لوگوها، طراحی وب، چاپ دیجیتال، illustration و ... می پردازیم. بعد از آن، مبحث خلاقیت را توضیح می دهیم. بر خلاف فکر غالب موجود، همه افراد خلاق اند و تنها باید یاد ب...
1
Add a comment...

mooBmoo

Shared publicly  - 
 
آموزش اصول و مبانی بازاریابی آنلاین
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۴

چکیده :
به آموزش مبانی بازاریابی  ‫در این دوره آموزشی می خواهم شما را با ویژگی های ‫ساختن یک استراتژی دیجیتال همراهی کنم، ‫این شامل همه چیز از ‫جمله ارزیابی سایت شما ‫تا نگاهی به آینده ‫بازاریابی آنلاین می شود ‫در ادامه به شما نشان خواهم داد ‫که چگونه علم تجزیه و تحلیل را ‫در جریان کاری خود ادغام کنید، ‫با مبانی SEO آشنا شوید، ‫و نگاهی دقیق به ساخت اولین تبلیغات ‫متنی و گرافیکی خود داشته باشید ‫همچنین جهان در حال توسعه ی رسانه های اجتماعی ‫و بازاریابی ویدیویی را بررسی خواهیم کرد ‫و در آنجا به شما بینشی درباره هر‫کدام از پلتفرم های اصلی خواهم داد ‫همراه با نکاتی کمکی که تلاش ‫هایتان را به موفقیت بیانجامد ‫با همدیگر حتی نگاهی ‫به بازاریابی ایمیلی، ‫بازاریابی محتوایی، و بازاریابی ‫از طریق موبایل خواهیم داشت ‫خواه شما به دنبال راه اندازی ‫تجارت خانگی خود باشید ‫یا برای یک شرکت بزرگ کار کنید ‫تمام مهارت هایی را که نیاز دارید تا ‫با مشتریانتان به صورت آنلاین وصل شوید ‫در این درس خواهید یافت. ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
 

ترجمه اختصاصی مرکز آموزشی مو به مو
حجم فایل: 850 مگابایت
زمان دوره: 4 ساعت

توجه:
با خرید هر محصول  20%  قیمت آن به عنوان هدیه از طرف ما به پنل کاربری شما اضافه خواهد شد و می توانید در خرید بعدیتان از آن استفاده نمائید.

 #mooBmoo #مو_به_مو #کسب_درآمد #زیرنویس_لیندا #دانلود_آموزش_فارسی #دانلود_آموزش  #آموزش_فارسی #لیندا_فارسی #آموزش_لیندا #آموزش_بازاریابی
 ·  Translate
به آموزش مبانی بازاریابی  ‫در این دوره آموزشی می خواهم شما را با ویژگی های ‫ساختن یک استراتژی دیجیتال همراهی کنم، ‫این شامل همه چیز از ‫جمله ارزیابی سایت شما ‫تا نگاهی به آینده ‫بازاریابی آنلاین می شود ‫در ادامه به شما نشان خواهم داد ‫که چگونه علم تجزیه و تحلیل را ‫در جریان کاری خود ادغام کنید، ‫با مبانی SEO آشنا شوید، ‫و نگاهی دقیق به ساخت اولین تبلیغات ‫متنی و گرافیکی خود داشته باشید ‫همچنین جهان در حال توسعه ی رسانه های اجتماعی ‫و بازاریابی وی...
1
Add a comment...

mooBmoo

Shared publicly  - 
 
تاریخ انتشار : ۱۰ فروردين ۱۳۹۵
چکیده :
سلام به همه عزیزان. شرکت ماکروسافت در ویندوز 10 یک سری تغیراتی داده که در ویندوز های قدیمی نیست مثلا آپدیت خودکار ویندوز 10 خوب این شاید خوب باشه ولی بعضی ها دوست ندارن من توی این آموزش یاد میدم که چطور آپدیت خودکار ویندوز 10 رو غیر فعال کنیم.

http://moobmoo.com/disable-automatic-update-in-windows-10
 ·  Translate
سلام به همه عزیزان. شرکت ماکروسافت در ویندوز 10 یک سری تغیراتی داده که در ویندوز های قدیمی نیست مثلا آپدیت خودکار ویندوز 10 خوب این شاید خوب باشه ولی بعضی ها دوست ندارن من توی این آموزش یاد میدم که چطور آپدیت خودکار ویندوز 10 رو غیر فعال کنیم.
2
farzaneh mrz's profile photo
 
جالب بود ...
 ·  Translate
Add a comment...

mooBmoo

Shared publicly  - 
 
دانلود آموزش عکاسی حرفه ای
تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
چکیده :
آقای سارویی مدتی است تصمیم گرفتند که دانش و تجربه خودشون رو به فارسی زبانان دنیا انتقال بدند به همین دلیل اقدام به تولید چندین ویدئوی آموزشی در بحث های تخصصی عکاسی نموده اند. شما می توانید این ویدئوهای آموزشی را با لینک مستقیم از مرکز آموزشی مو به مو دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید.

به گفته جناب آقای ساروئی در صورت استقبال از این دوره آموزشی، مطالب جدید در قالب ویدئوهای آموزشی جهت به روز رسانی این دوره تهیه و از طریق وب سایت آموزشی مو به مو ارائه خواهند شد.

بنا برا این دوستانی که علاقمند به ادامه این دوره آموزشی هستند، لطفا در همین صفحه و قسمت نظرات، در خواست خود را اعلام نمایند.
 ·  Translate
آقای سارویی مدتی است تصمیم گرفتند که دانش و تجربه خودشون رو به فارسی زبانان دنیا انتقال بدند به همین دلیل اقدام به تولید چندین ویدئوی آموزشی در بحث های تخصصی عکاسی نموده اند. شما می توانید این ویدئوهای آموزشی را با لینک مستقیم از مرکز آموزشی مو به مو دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید. به گفته جناب آقای ساروئی در صورت استقبال از این دوره آموزشی، مطالب جدید در قالب ویدئوهای آموزشی جهت به روز رسانی این دوره تهیه و از طریق وب سایت آموزشی مو به ...
2
Ahmad Refahi's profile photo
Add a comment...

mooBmoo

Shared publicly  - 
 

تاریخ انتشار : ۵ اسفند ۱۳۹۴
چکیده :
نکات اساسی تصویر در افتر افکت: تکنیک‌های پیشرفته بهبود نمای ظاهری

در این دوره آموزشی با ایجاد عناصر دوبعدی و سه‌بعدی و اصلاح رنگ تصاویر آشنا می‌شوید و با بررسی دوربین به‌طور خاص، خواهید دید که دوربین‌ها چطور صحنه‌ها را ثبت کرده و دنیا را می‌بیند. همچنین خواهید دید که چطور می‌توان تصاویر گرفته ‌شده توسط دوربین را بازسازی کرد و صحنه‌های سینمایی و واقعی در افتر افکت ایجادنمود.

 

این دوره آموزشی توسط شرکت معتبر لیندا تولید شده و به صورت اختصاصی توسط مرکز آموزشی مو به مو برای اولین بار ترجمه و خدمت شما ارائه می گردد.
 ·  Translate
نکات اساسی تصویر در افتر افکت: تکنیک‌های پیشرفته بهبود نمای ظاهری در این دوره آموزشی با ایجاد عناصر دوبعدی و سه‌بعدی و اصلاح رنگ تصاویر آشنا می‌شوید و با بررسی دوربین به‌طور خاص، خواهید دید که دوربین‌ها چطور صحنه‌ها را ثبت کرده و دنیا را می‌بیند. همچنین خواهید دید که چطور می‌توان تصاویر گرفته ‌شده توسط دوربین را بازسازی کرد و صحنه‌های سینمایی و واقعی در افتر افکت ایجادنمود.   این دوره آموزشی توسط شرکت معتبر لیندا تولید ش...
1
Add a comment...

mooBmoo

Shared publicly  - 
 
دانلود آموزش استفاده از گوگل ادسنس
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۴

چکیده :
گوگل ادسنس (Google Adsense) یکی از محبوبترین راه ها برای کسب درآمد از اینترنت است. شما با استفاده از گوگل Adsense می توانید از یکی از بهترین سیستم های تبلیغات در اینترنت استفاده کنید و از وب سایت یا وب لاگ خود کسب درآمد کنید.
ثبت نام در این سرویس رایگان است و شما می توانید به راحتی برای خود یک حساب گوگل ادسنس باز کنید.

علت اصلی محبوبت بسیار زیاد گوگل ادسنس به دلیل کیفیت و اطمینان و همچنین شیوه پرداختی آن می باشد. به این صورت که گاها تا 1 دلار فقط برای 1 کلیک پرداخت می کند.
یعنی اگه سایتی داشته باشید که روزانه 1000 کلیک خور داشته باشد، با تبیلغات جذاب گوگل می توانید روزانه 1000 دلار برابر حدودا 3.500.000 تومان آن هم فقط در یک روز درآمد داشته باشید.

در این دوره طرز استفاده از Google AdSense، راه های کسب درآمد از اینترنت، شناسایی روند تبلیغات و به حداکثر رساندن عملکرد به وسیله تبلیغات نمایش داده شده در سایت آموزش داده می شود.
 

ترجمه اختصاصی مرکز آموزشی مو به مو
حجم فایل:  170 مگابایت
زمان دوره: 2 ساعت

توجه:
با خرید هر محصول  20%  قیمت آن به عنوان هدیه از طرف ما به پنل کاربری شما اضافه خواهد شد و می توانید در خرید بعدیتان از آن استفاده نمائید.


 #mooBmoo #مو_به_مو #کسب_درآمد #زیرنویس_لیندا #دانلود_آموزش_فارسی #دانلود_آموزش  #آموزش_فارسی #لیندا_فارسی #آموزش_لیندا #آموزش_بازاریابی #آموزش_گوگل_ادسنس   #آموزش_فارسی_adsense  
 ·  Translate
گوگل ادسنس (Google Adsense) یکی از محبوبترین راه ها برای کسب درآمد از اینترنت است. شما با استفاده از گوگل Adsense می توانید از یکی از بهترین سیستم های تبلیغات در اینترنت استفاده کنید و از وب سایت یا وب لاگ خود کسب درآمد کنید. ثبت نام در این سرویس رایگان است و شما می توانید به راحتی برای خود یک حساب گوگل ادسنس باز کنید. علت اصلی محبوبت بسیار زیاد گوگل ادسنس به دلیل کیفیت و اطمینان و همچنین شیوه پرداختی آن می باشد. به این صورت که گاها تا 1 دلار...
1
Add a comment...

mooBmoo

Shared publicly  - 
 
دانلود آموزش اصول و مبانی بازاریابی
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۴

چکیده :
چه در حال بازسازی برنامه بازاریابی خود برای دوباره بلند شدن باشید و یا اینکه اولین مبارزات بازاریابی خود را رهبری کنید، این دوره به شما کمک خواهد کرد تا پایه تلاش های یک بازاریابی موفق را پی ریزی کنید. درو بوید یک پروفسور و مشاور بازاریابی با 30 سال سابقه کار برای برندهای بزرگ است. در این دوره، او نقش بازاریابی در سازمان را بیان می کند؛ و چهارچوب هایی برای تجزیه و تحلیل کسب وکار، مشتریان، و رقبا توضیح می دهد؛ و نشان می دهد که چگونه یک استراتژی بازاریابی موفق را طراحی کنید و چگونه از این استراتژی برای شکل دادن همه چیز از قیمت گذاری تا ارتقاء استفاده کنید.

ترجمه اختصاصی مرکز آموزشی مو به مو
حجم فایل: 500 مگابایت
زمان دوره: 2.5 ساعت

توجه:
با خرید هر محصول  20%  قیمت آن به عنوان هدیه از طرف ما به پنل کاربری شما اضافه خواهد شد و می توانید در خرید بعدیتان از آن استفاده نمائید.


 #mooBmoo #مو_به_مو #کسب_درآمد #زیرنویس_لیندا #دانلود_آموزش_فارسی #دانلود_آموزش  #آموزش_فارسی #لیندا_فارسی #آموزش_لیندا #آموزش_بازاریابی
 ·  Translate
چه در حال بازسازی برنامه بازاریابی خود برای دوباره بلند شدن باشید و یا اینکه اولین مبارزات بازاریابی خود را رهبری کنید، این دوره به شما کمک خواهد کرد تا پایه تلاش های یک بازاریابی موفق را پی ریزی کنید. درو بوید یک پروفسور و مشاور بازاریابی با 30 سال سابقه کار برای برندهای بزرگ است. در این دوره، او نقش بازاریابی در سازمان را بیان می کند؛ و چهارچوب هایی برای تجزیه و تحلیل کسب وکار، مشتریان، و رقبا توضیح می دهد؛ و نشان می دهد که چگونه یک استراتژی با...
1
Add a comment...
Story
Tagline
مرکز آموزشی مو به مو
Education
  • All The World
Links
YouTube
Work
Employment
  • mooBmoo
    Education
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
www.mooBmoo.com