Profile

Cover photo
Monster Polska
145 followers|174,024 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Monster Polska

Shared publicly  - 
 
Mamy dla Ciebie 100 pytań, które mogą paść podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Co byście dopisali do listy?
 ·  Translate
Podczas rozmowy kwalifikacyjnej może paść wiele różnych pytań, ponieważ każdy z rekruterów jest inny. Warto jednak być przygotowanym, chociaż na część z nich.
1
Add a comment...

Monster Polska

Shared publicly  - 
 
Zapraszamy na Lubelskie Dni Informatyki: http://www.ldi.org.pl #informatyka #lublin #targi #praca #hr 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Monster Polska

Shared publicly  - 
 
Już 21 kwietnia w warszawskim hotelu Courtyard odbędzie się kolejna edycja konferencji IT w Uczelniach GigaCon. Dokonaj bezpłatnej rejestracji i dowiedz się jak informatycznie wspomóc kształcenie.
Bezpłatna rejestracja: http://gigacon.org/event/uczelnie_warszawa_2016/
 ·  Translate
1
Add a comment...

Monster Polska

Shared publicly  - 
 
Zapraszamy na targi pracy IT Meetnight, które odbędą się już 16 kwietnia w samym sercu Warszawy - przy ulicy Mysiej 3. Wydarzenie jest wyjątkowe nie tylko dzięki wieczornej atmosferze oraz integracji z przestrzenią miejską.
We wspólnej strefie wystawowo-coworkingowej znajdzie się wiele atrakcji, które ułatwią pracownikom i pracodawcom integrację – m.in. stoiska gastronomiczne, gry planszowe, wirtualny turniej piłki nożnej oraz DJ! Na wszystkich czekają też wygodne pufy oraz miejsca, gdzie można spokojnie porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i wymaganiach.
Meetnight znosi granice pomiędzy rozrywką a karierą, pracownikami a pracodawcami, startupami a wielkimi firmami, a przede wszystkim… pomiędzy dniem a nocą. Wydarzenie zaczyna się o 16:00 i kończy… dopiero wtedy, gdy zechcą tego uczestnicy (od 22:00 trwa afterparty).
Rejestracja na targi nie jest obowiązkowa, ale daje możliwość otrzymania pakietu startowego z upominkami oraz uczestniczenia w części merytorycznej – wokół wydarzenia odbywają się prelekcje, panel dyskusyjny oraz hackathon! Wystarczy wejść na stronę:www.meetnight.pl/register
i w kilkanaście sekund wypełnić formularz dla uczestników.
Tylko podczas Meetnight będzie można sprawdzić, jak przyszły szef umie grać na konsoli! Emotikon wink
 ·  Translate
1
Add a comment...

Monster Polska

Shared publicly  - 
 
19 marca (sobota) w centrum Katowic odbędzie się kolejna edycja wydarzenia Kariera IT przygotowana specjalnie dla osób zainteresowanych branżą informatyczną. W programie interesujące oferty pracy dla specjalistów IT z województwa śląskiego, kilkanaście ciekawych prelekcji ekspertów, pokazy technologii i inne.
Wszelkie szczegóły i darmowa rejestracja dostępne są na stronie: http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-katowice-19-03-2016
 ·  Translate
1
Add a comment...

Monster Polska

Shared publicly  - 
 
Jesteś z Łodzi lub okolic? Interesujesz się branżą IT? To świetnie, bo już w sobotę 12 marca w Łodzi odbędzie się ciekawe wydarzenie KARIERA IT! Czekać na Ciebie będą prelekcje i warsztaty ekspertów, spotkania z pracodawcami i najlepsze oferty pracy, pokazy technologii i wiele innych. Wstęp bezpłatny!

Wszelkie szczegóły i darmowa rejestracja na stronie: http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-lodz-12-03-2016/
 ·  Translate
1
Add a comment...

Monster Polska

Shared publicly  - 
 
Przyjąć, czy nie przyjąć. Oto jest dylemat. Co zrobisz?
 ·  Translate
Gratulacje! Awansowałeś. Dostajesz wyższe stanowisko, więcej obowiązków i więcej pracy, ale nie możemy zapłacić ci ani grosza więcej. I co ty na to?
1
Add a comment...

Monster Polska

Shared publicly  - 
 
Jesteś specjalistą IT lub programistą? Chcesz rozwijać swoją karierę w tej branży? Jesteś z Wrocławia lub okolic? Koniecznie wpadnij na wyjątkowe spotkanie Kariera IT już 16 kwietnia we Wrocławiu :) Jednego dnia i w jednym miejscu będziesz miał okazję porozmawiać z kilkunastoma firmami poszukującymi pracowników do swoich działów IT. Szykujemy też prelekcje merytoryczne, pokazy technologii i inne.
Więcej szczegółów i darmowa rejestracja: http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-wroclaw-16-04-2016/
 ·  Translate
1
Add a comment...

Monster Polska

Shared publicly  - 
 
Zapraszamy do wzięcia udziału w Targach pracy JobSpot 2016! Przeglądasz oferty pracy, wysyłasz CV, czekasz… a wymarzona praca jest w zasięgu ręki! Około 50 firm i korporacji z różnych branż, w tym banki, biura podróży, agencje doradztwa personalnego, Grupa Hotelowa Orbis, sieć Plus, nc+, właściciel marek Zara, Massimo Dutti czy Bershka, a do tego Google… Przemawia do wyobraźni? Przyjdź na otwarte targi pracy JobSpot – 12 kwietnia w Grupie Uczelni VISTULA w Warszawie. Udział bezpłatny. Nie przegap okazji! Wystarczy się zarejestrować!
 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Monster Polska

Shared publicly  - 
 
Już w sobotę 9 kwietnia zapraszamy wszystkich specjalistów IT i programistów z województwa małopolskiego na spotkanie branżowe Kariera IT w Krakowie. W programie spotkania z pracodawcami i wiele ciekawych ofert pracy, prelekcje merytoryczne, pokazy technologii i inne. A wszystko to jednego dnia i w jednym miejscu – bezpłatnie! :)
Więcej szczegółów i darmowa rejestracja na stronie: http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-krakow-09-04-2016/
 ·  Translate
1
Add a comment...

Monster Polska

Shared publicly  - 
 
Are you a foreigner living in Warsaw and you would like to start your professional career in Poland? Would you like to work in international environment? Do you want to receive more information from multinational companies about their recruitment criteria’s? For the 3rd time, the International Students Club and Collegium Civitas are organizing the International Career Day in our university.

http://www.civitas.edu.pl/collegium/en/for-students/students-life/international-career-day
1
Add a comment...

Monster Polska

Shared publicly  - 
 
Już 5 marca (sobota) na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się kolejna edycja bezpłatnych targów Kariera IT skierowanych do wszystkich specjalistów IT oraz studentów ostatnich lat kierunków informatycznych. Na uczestników czekać będą: najlepsze oferty pracy, prelekcje merytoryczne, pokazy nowinek technologicznych i konkursy z nagrodami.

Wszelkie szczegóły i darmowa rejestracja na stronie: http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-warszawa-05-03-2016/
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Praca, Praca Warszawa, Praca Kraków, Praca Katowice, Praca Wrocław, Praca it, Praca finanse, Praca księgowość, Praca sprzedaż, Praca programista
Introduction

Monster to światowy lider skutecznego łączenia kandydatów z ich wymarzonymi ofertami pracy. Aktualna praca nie daje Ci satysfakcji? Z nami znajdziesz lepszą. 

Pomagamy firmom znaleźć kandydatów poprzez dedykowane rozwiązania wykorzystując przy tym najnowsze technologie tak, aby właściwa osoba trafiła na właściwe miejsce.
Contact Information
Contact info
Phone
(+48 22) 323-89-00
Address
Monster Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 96 00-807 Warszawa