Profile cover photo
Profile photo
Money.pl
580 followers -
Portal finansowy
Portal finansowy

580 followers
About
Money.pl's posts

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Krzysztof Janoś zaprasza dziś na interesującą rozmowę o cyberwojnie. Niestety, niekoniecznie optymistyczną.
- Konkretne ataki na nasz kraj nie są ujawniane, ponieważ służby specjalne wychodzą z założenia, że jest to niwelowanie zamierzonych efektów, które chciał osiągnąć przeciwnik - mówi Krzysztof Liedel, dyrektor Departamentu Prawa i Bezpieczeństwa Pozamilitarnego Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

#cyberwojna #haker #hakerzy #atakihakerskie #BBN  

Post has attachment
Bezrobotny, były przedsiębiorca, biznesmen, teolożka, muzyk rockowy oraz europosłowie. Majątki kandydatów na prezydenta są równie zróżnicowane jak profesje, którymi się parają. Razem stan ich posiadania sięga około 20 mln złotych - wylicza +Andrzej Zwoliński.

#wybory2015 #wyboryprezydenckie #ranking  

Post has attachment
Podatek od używania karty? "Nie wszystkie złe rozwiązania z USA trzeba importować". Krzysztof Janoś rozmawia z Michałem Skowronkiem, dyrektorem #Mastercard Europe.

#kartyplatnicze #biometria #płatnościmobilne  

Post has attachment
Kto 30 stycznia kupił ruble za 10 tysięcy dolarów, dziś miałby w kieszeni ponad 12 tysięcy. Miesiąc wcześniej na takiej operacji można było jednak stracić prawie jedną piątą inwestycji.

#rubel #waluty #forex #inwestycje  

Post has shared content
Za średnią pensję Polak może kupić dziś 7962 jaja. Najwięcej w historii. To zapasy na 53 lata. +Mateusz Ratajczak przygotował interesujące, wielkanocne żonglowanie liczbami. Z lekkim tylko przymrużeniem oka.

#jajka #indeks #wielkanoc #gus  

Post has attachment
Jeśli dzisiaj Trybunał Konstytucyjny uzna, że ustawa hazardowa jest niezgodna z ustawą zasadniczą, Skarb Państwa może zostać zasypany pozwami przez byłych posiadaczy automatów do gier. Suma może być niebagatelna. Jak ustaliła +Dorota Ziemkowska, może chodzić nawet o 8 miliardów złotych odszkodowań.

Post has attachment
Dlaczego firmy z Ukrainy są w stanie dostarczyć białe masło albo odtłuszczone mleko w proszku z odpowiednimi certyfikatami, a Polacy nie? O szansach i zagrożeniach saudyjskiego rynku, a także o zaniedbaniach polskich firm usiłujących tam zaistnieć mówi w rozmowie z Aleksandrą Stanek Marek Gawlik, przewodniczący Polsko-Saudyjskiej Rady Biznesu

Post has attachment
Polskie okna opłaca się wysyłać do USA nawet samolotami, a wsparcie rządu potrafi być wyjątkowo szkodliwe. Krzysztof Janoś rozmawia dziś z Leszkiem Gierszewskim, prezesem +DRUTEX SA.
#okna #eksport #drutex #gospodarka  

Post has attachment
To już dziś. Efekt kilku tygodni ciężkiej pracy. +Anna Frankowska, Konrad Pluciński, +Mateusz Ratajczak i Sebastian Ogórek sprawdzili ofertę 32 banków i spośród 82 kont wybrali najlepsze. Warto zobaczyć, jak na tle konkurencji prezentuje się Twój bank.

#ranking #bank #konto #kontoosobiste #ror #najlepszekonto
Wait while more posts are being loaded