Profile cover photo
Profile photo
M&M reality holding, a.s.
101 followers -
Vítejte na oficiální stránce M&M reality holding, a.s. na Google+.
Vítejte na oficiální stránce M&M reality holding, a.s. na Google+.

101 followers
About
Posts

Post has attachment
Vánoční večírek regionu Josefa Dolanského, 2016

V krásném prostředí hotelu Tree of Life v Lázních Bělohrad se konal dne 8. 12. 2016 Vánoční večírek regionu Josefa Dolanského ve stylu „Upíří noc“. Společně oslavit úspěšný rok 2016 přijeli s makléři, hypotečními a pojišťovacími specialisty i ředitel pobočkové sítě Josef Dolanský a regionální ředitel M&M finance David Svoboda . Nápadité masky upírů, vampírů , super občerstvení a bohatý program, který po celý večer vtipně uváděl oblastní ředitel Mirek Horák, se jistě všem líbil. Každý se mohl zúčastnit soutěže o báječný drink, poté následovala „upíří tombola“ a o půlnoci překvapení.

https://www.mmreality.cz/aktuality/vanocni-vecirek-regionu-josefa-dolanskeho-2016/

#mmreality #mmakce
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
21.12.16
10 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Vánoční večírek regionu Ladislava Doudy, 2016

Dne 9. 12. 2016 se konal večírek regionu Ladislava Doudy, na chatě Doubravka, město Chotěboř. Vánoční večírek začínal opravdu netradičným způsobem. Někteří odvážliví jedinci se sešli ve 13:00 u chaty Doubravky a vyrazili v čele s regionálním ředitelem na túru údolím Doubravky. I když všichni účastníci byli teple ustrojeni, zima byla neúprosná a tak nechyběly ,,zahřívací“ nápoje.

Mezitím probíhaly přípravy a chata Doubravka se změnila „v zelené údolí“. Z túry se nakonec všichni v pořádku vrátili a mohla začít hlavní část programu. Po zahájení programu nechybělo občerstvení v podobě opékání buřtů v týpí, vynikajícího guláše, libového uzeného a samozřejmě bylo k dispozici i velké množství tekutin. K tanci a poslechu hrála skupina AVT pod taktovkou makléře Petra Lorence a tak se sál velmi rychle zaplnil. V pauzách mezi jednotlivými tanečními bloky byla promítána videa s názvem „život na pobočce“, Souboj mezi pobočkami byl velmi vyrovnaný, po těžkém rozhodování poroty se na 1. místě umístila pobočka Havlíčkův Brod, 2. místo obsadila pobočka Jihlava a 3. místo získalo kontaktní místo Rychnov nad Kněžnou. Zábava pokračovala až do ranních hodin. Všem účastníkům děkujeme a budeme se těšit na další akce.

https://www.mmreality.cz/aktuality/vanocni-vecirek-regionu-ladislava-doudy-2016/

#mmreality #mmakce #mmvanoce
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
20.12.16
16 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Vánoční večírek region Michnáč, 2016

Malé ohlédnutí za vánoční poradou a celoregionálním večírkem Michnáč, v komplexu H-Resort v Kunčicích pod Ondřejníkem dne 8. 12. 2016. Na poradě jsme mimo jiné oslavili i Nejlepší asistentky regionu: 1. místo - Miluše Hercíková z pobočky Hranice, 2. místo - Jana Lakomá z pobočky Olomouc a o 3. místo se podělily dvě asistentky, Gabriela Gajdošová z pobočky Krnov a Jaruška Poskočilová z pobočky Jeseník. Ještě jednou velká gratulace k super výhře! Navazující Vánoční večírek na zakončení loňského roku se nesl v humoru a v duchu nastávajících Vánoc, ve vzduchu se vznášela vůně kvalitních rumů a čokolády, samozřejmě s ochutnávkou a pobavila nás i Darinka Rolincová revival. Děkujeme a těšíme se na příště.

https://www.mmreality.cz/aktuality/vanocni-vecirek-region-michnac-2016/

#mmreality #mmakce #mmvanoce
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
15.12.16
20 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Paintball poboček Ostrava Mariánské Hory a Ostrava - Jih, 2016

Akce „Zastřel si svého kolegu“ se konala 11. 11. 2016 a byla společným počinem pobočem Ostrava - Mariánské Hory a Ostrava - Jih, a jejich hypotečních specialistů, za vydatné podpory regionálního ředitele Davida Mrozka. Ti všichni se sešli, aby se utkali v paintballové bitvě do posledního muže resp. ženy, vyzkoušeli svou mušku a hlavně si to pořádně užili.

https://www.mmreality.cz/aktuality/paintball-pobocek-ostrava-marianske-hory-a-ostrava-jih-2016/

#mmreality #mmakce
PhotoPhotoPhoto
15.12.16
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Porada vedoucích regionu Ladislava Doudy, 6. 12. 2016

Dne 6. 12. 2016 se konala porada regionu Ladislava Doudy za účasti ředitele pobočkové sítě Josefa Dolanského, asistentky ředitele pobočkové sítě , ředitelem pro finance, oblastním manažerem pro finance, investičním poradcem centrály, vedoucích, asistentek a samotného regionálního ředitele spolu se svou asistentkou. V 17:45 region dorazil do lesů na Čertovinu u Hlinska, kde vyrostlo
unikátní zábavní centrum Peklo. Pekelné království se rozkládá celkem na pěti patrech. Do hlubin země sahá dvanáct metrů, k nebesům míří osmi metry.

Všichni účastníci se přivítali a následovala prohlídka samotným peklem, kde jsme si vyzkoušeli několik ,,mučících" nástrojů, byli zkoušení ze smrtelných hříchů, ochutnali likér zvaný čertovina, ale co bylo nejdůležitější, čerti uznali, že jsme málo hříšní a nakonec nás všechny propustili zpět z pekla na zem. Následovala porada, kde jsme si řekli novinky a zhodnotili měsíční i roční výsledky, zakončení celé porady proběhlo výtečnou večeří. Všem děkujeme za účast a budeme se těšit na příští akci.

https://www.mmreality.cz/aktuality/porada-vedoucich-regionu-ladislava-doudy-6-12-2016/

#mmreality #mmakce #mmparty
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
13.12.16
17 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Předání reflexních vestiček kontaktního místa Rychnov nad Kněžnou, 2016

Minulý týden předalo kontaktní místo M&M reality holding, a. s. Rychnov nad Kněžnou v zastoupení pana Ing. Jiřího Bartoše, 8 reflexních vestiček do MŠ MÍR v Kostelci nad Orlicí. Děti měly velkou radost.

#mmreality #mmpomaha #mmnadace
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
13.12.16
7 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Mikulášská 5. 12. 2016, pobočka Praha 4

Kdy jindy než na Mikuláše udělat dětem radost a tak trochu i “starost”, zda byli celý rok hodní. Mikuláš i se svým čertovskoandělským doprovodem navštívil "naše děti" v Praze 10 - Pitkovicích a i přes pár slziček, myslím, udělal obrovskou radost malým i velkým. Děti dostali vytoužené dobroty a dospělí příslib, že nebudou jejich ratolesti alespoň dalších pár hodin zlobit.”
Váš Mikuláš, čert a anděl z pobočky Praha 4.

https://www.mmreality.cz/aktuality/mikulasska-5-12-2016-pobocka-praha-4/

#mmreality #mmakce
Photo
Photo
13.12.16
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Školení vedoucích ředitele pobočkové sítě Josefa Dolanského, 2016

Závěr roku a období svátků se blíží, ale my v Zelené rodině nepolevujeme a již nyní se zaměřujeme na zdokonalování našich služeb klientům pro rok 2017. V období od 28. 11. do 1. 12. 2017 proběhlo velmi intenzivní školení manažerů pobočkové sítě Josefa Dolanského v Hotelu Termal Mušov na jižní Moravě. Jelikož tento rok přinesl mnoho novinek a nástrojů, které pomáhají při práci našich obchodníků, jedním z témat vzdělávacího týdne, bylo bližší seznámení se s aplikací TIPAŘ. Jak ji využít, jak zapojit tipaře, jak argumentovat a mnohé další informace byly předávány všem, kteří byli přítomni. Jelikož možnosti v M&M jsou obrovské a stále rozšiřujeme naše řady o nové obchodníky. Díky skvělé náplni školení, týmu přednášejících a účastníků, jsme nabití informacemi a energií pro nadcházející rok 2017.

https://www.mmreality.cz/aktuality/skoleni-vedoucich-reditele-pobockove-site-josefa-dolanskeho-2016/

#mmreality #mmakce #mmskoleni
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
08.12.16
12 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Předání reflexních vestiček pro MŠ v Kravařích, 2016

Dne 1. 12. 2016 jsem navštívila MŠ v Kravařích a bylo tam velmi veselo. Teta Libi dorazila ve 12,30, děti zvedla z postýlek a tak nadšení z návštěvy se ještě zvýšila. Milé paní učitelky přispěly k pohodové atmosféře při focení dětí s vestičkami M&M reality, na které nechal pan starosta Vít Vomáčka vyšít nápis MŠ Kravaře. Poděkování za vestičky nám pan starosta vyjádřil i na stránkách
obecního úřadu v Kravařích. I my děkujeme, pane starosto.

https://www.mmreality.cz/m-m-nadace/predani-reflexnich-vesticek-pro-ms-v-kravarich-2016/

#mmreality #mmnadace #mmpomaha
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
06.12.16
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Předání reflexních vestiček pro MŠ Košťálov

Jan Kouřil a Martina Langerová předali vestičky minulý týden v MŠ Košťálov ředitelce školky, která na oplátku za vestičky umožnila umístění nabídky služeb na nástěnku.

https://www.mmreality.cz/m-m-nadace/predani-reflexnich-vesticek-pro-ms-kostalov/

#mmreality #mmnadace #mmpomaha
Photo
Photo
06.12.16
2 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded