Profile cover photo
Profile photo
Mennica Polska
161 followers -
Od 1766 r. Mennica Polska jest czołowym producentem monet i numizmatów w Polsce i Europie.
Od 1766 r. Mennica Polska jest czołowym producentem monet i numizmatów w Polsce i Europie.

161 followers
About
Posts

Post has attachment
Często nas pytacie, czym jest cena SPOT, która stosowana jest przy zakupie złota ❔ ➡ Wartość SPOT ⬅ to aktualna cena kruszcu z giełdy londyńskiej wyrażona w USD, w przeliczeniu po aktualnym kursie USD/PLN z rynku międzybankowego. Wystarczy zatem śledzić notowania, aby wiedzieć dokładnie, ile warta jest Wasza inwestycja w danym dniu ;)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od Brexitu minął już prawie tydzień. Niektórzy inwestorzy reagują nerwowo, a złoto wciąż się umacnia 💪 Jak widać to trwała i stabilna inwestycja ;) Czy przed nami kolejny wzrost?
http://bit.ly/zloto-po-brexicie
Add a comment...

Post has attachment
World Money Fair w Berlinie to jedne z największych targów numizmatycznych w Europie :), 45 edycja, była dla nas doskonałą okazją do przedstawienia bogatego dorobku menniczego oraz najnowszych rozwiązań technologicznych. Szczególnym zainteresowaniem zwiedzających cieszyła się, zaprezentowana po raz pierwszy, przestrzenna moneta „Jajo Kolej Transsyberyjska” oraz stylizowane stoisko Mennicy, nawiązujące do 100. rocznicy uruchomienia Kolei Transsyberyjskiej. Wszystkich kolekcjonerów zainteresuje informacja, że moneta w kształcie jaja wkrótce trafi do sprzedaży
PhotoPhotoPhoto
2016-02-15
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Z radością informujemy, że poszerzyliśmy nasz wachlarz produktów. :D Wszystkim, którzy chcą zadbać o  dywersyfikację portfela inwestycyjnego proponujemy złote monety bulionowe -Fryderyk Chopin o gramaturze 1 oz, ½ oz, ¼ oz.  Monety wybite zostały z dbałością o najmniejsze szczegóły i stanowią prawdziwą gratkę nie tylko dla inwestorów, ale również dla miłośników twórczości wybitnego polskiego kompozytora.
bit.ly/1U1YCqL
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W trosce o dziecięce serca, razem z Fundacją Faktu, niesiemy pomoc najmłodszym :) Już dzisiaj wystartowała akcja „Reszta dla serca”. Z tej okazji wybiliśmy serię „Serdecznych dukatów”, zaprojektowanych przez artystów polskiej sceny muzycznej. Każdy krążek w portfelu to 5 zł dla Fundacji,  a im więcej reszty w formie dukatów przyjmą darczyńcy, tym więcej pieniędzy trafi do podopiecznych programu.
http://bit.ly/1W8eUOT
Add a comment...

Post has attachment
Cywilizacja starożytnego Egiptu stanowiła inspirację do powstania drugiej monety z serii Imperial Art. Na awersie oraz rewersie oksydowanej monety zaprezentowano najbardziej charakterystyczne posągi i budowle dawnego Egiptu. Całość wizerunku wykonana została w wysokim reliefie i uzupełniona wstawką z naturalnego agatu. Zapraszamy w magiczną podróż do antycznego świata faraonów :)
http://bit.ly/1Jthojz
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy przywiązani do tradycji, ale zawsze śmiało patrzymy w przyszłość. Podążanie za technologiami jutra oraz ciągły rozwój wpisujemy w mennicze DNA. Już dziś zapraszamy do odwiedzania naszej nowej strony internetowej, gdzie nie zabraknie aktualności z rynku produktów inwestycyjnych, porad dla kolekcjonerów oraz ciekawostek ze świata numizmatyki. Strona w pełni przyjazna także dla użytkowników mobilnych. :)
https://www.mennica.com.pl/
Add a comment...

Post has attachment
Już w najbliższy weekend na radomskim niebie zaprezentują się najlepsi piloci z Polski i zagranicy :) Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe numizmaty z wizerunkami samolotu wielozadaniowego Bryza oraz dwusilnikowego górnopłatu transportowego CASA. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będzie można kupić dukaty w wersjach bimetalowej oraz srebrnej.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z dumą prezentujemy złotą monetę bulionową – „Fryderyk Chopin”. W świetle zbliżającej się XVII edycji Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina ta artystycznie wykonana moneta bulionowa stanie się zarówno bezpieczną lokatą kapitału, jak również wartościową pamiątką. ;)
http://bit.ly/1eLKOlz
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W najnowszym wydaniu płockiej Gazety Wyborczej kulisy powrotu Pontyfikału Płockiego :) Kiedy w zeszłym roku rozpoczęliśmy prace nad projektem nikt z nas nie przypuszczał, że data emisji monety inspirowanej Utraconym Dziełem Sztuki zbiegnie się z przełomowym wydarzeniem – powrotem zabytkowej księgi do Polski. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tej wyjątkowej historii :)
http://bit.ly/1GbDbR3
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded