Profile

Cover photo
Mehmet Balaban
Works at Nöbetçi Emlakçı
Attends Google X Lab
Lives in Yarhasanlar Mh 2305 Sk 17/A ŞEHZADELER/MANİSA/TÜRKİYE
3,205 followers|1,585,565 views
AboutPostsCollectionsPhotosYouTube+1'sReviews

Stream

Mehmet's Collections
People
Have him in circles
3,205 people
Ceyda Domu's profile photo
AELVerein Eldeniz's profile photo
Murat AYAZ's profile photo
Ziya Karasu's profile photo
Fatih Coşkun's profile photo
Олеся Иванова's profile photo
Qari Muhammad Yaqoob Faisalabadi's profile photo
Ashley Nicole's profile photo
Ankara Endrustriyel Beton's profile photo
Work
Occupation
Manisa'da Emlak,Gayrimekul,Real Estate,Pazarlama Ve Danışmanlık
Skills
Gayrimenkul Pazarlama Ve Kiralama,Tapu Takip İşleri,
Employment
  • Nöbetçi Emlakçı
    www.manisadanobetciemlakci.com, 1988 - present
  • Talip Yörükoğlu
    Ty Emlak, 1997 - present
  • Mehmet BALABAN
    Balaban Emlak, 1988 - present
  • Manisada Nöbetçi Emlakcı
    7/24 Emlakcılık, present
    Manisa Merkezde Tatil Günleri Bile Açık Emlakçı,
  • Talip Yörükoglu Emlak
    Manisada Emlakcı, present
    Talip Yürükoğlu Emlak Manisa Temsilçisi
  • Manisa Balaban Emlak
    Manisada Emlak Danışmanı, present
    Manisa Emlakçı,Manisada Emlak Pazarlama Ve Kiralama,Büyük Araziler,Teminatlık Araziler,Arsa,Daire,Dükkan Mağaza,
  • www.mehmetbalaban.website
    present
  • www.manisaemlakci.black
    present
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Yarhasanlar Mh 2305 Sk 17/A ŞEHZADELER/MANİSA/TÜRKİYE
Contact Information
Home
Phone
905325532928
Mobile
90 532 553 29 28
Email
Address
Yarhasanlar Mah.2305 Sok.17/A Şehzadeler/Manisa/TÜRKİYE
Work
Phone
+905325532928
Email
Address
Yarhasanlar Mh 2305 sk no 17/a Mesir Erkek Öğrençi Yurdu Karşısı Şehzadeler/Manisa/TÜRKİYE
Story
Tagline
Manisa Ve Bölgesinde,Arsa,Arazi,Fabrika,Daire,Dubleks,Satılık Kiralık,Ve Emlakla İlgili Her Türlü Faaliyet,Manisada Nöbetçi Emlakcı,Manisadaki Emlakcınız,Manisa Danışmanlık,Arsamı Fabrikamı,Sloganlarıyla Manisada Hizmete Devam.+90 236 231 45 09 +90 532 553 29 28
Introduction
Evli İki Çocuk Babasıyım, Manisa Merkezde Emlak Danışmanlığı Yapmaktayım,Manisa'da Arsa,Manisa'da Tarla,Manisa'da Fabrika,Satılık Sanayi Arsaları,Satılık Fabrikalar,Satılık Araziler,Yatırım Emlakları,Manisa'da Satılık Daire Ve Dublex'ler,satılık Mustakil Evler,Manisa'da Satılık Dükkan,Mağaza,Avm Arsaları,Alışveriş Merkezleri,İlgi Alanlarım'dır.Sıloganlarım,Manisa B alaban Emlak,Manisa Danışmanlık,Manisa'da Nöbetçi Emlakçı, Bana Ulaşabileceğiniz Telefon Numaraları +90 236 231 45 09 +90 532 553 29 28 www.balabanemlak.com www.manisaemlakilanlar.top www.manisadanobetciemlakci.com/ www.mehmetbalaban.website
Bragging rights
ATATÜRKÇÜYÜM, Ve Manisalıyım Manisayı çok Seviyorum,
Collections Mehmet is following
View all
Education
  • Google X Lab
    Adwords, present
Basic Information
Gender
Male
Looking for
Friends, Networking
Birthday
July 21, 1958
Relationship
Married
Other names
Manisada'ki Emlakcı'nız, Manisa Balaban Emlak, Manisa'da Çok Güzel Emlak'lar Bunlar, Manisa'da Nöbetçi Emlakcı, Manisa Merkez'de Satılık Arsa, Manisa Organize'de Satılık, Kiralık Fabrika, Manisa'da Satılık Dükkan, Manisa'da Satılık Tarla, Manisa Satılık Bağ, Manisa Orta Ölçekli'de Satılık Arsa, Manisa'da Bir Emlakçı, Manisa Gayrimenkul, Manisa Yatırım, Manisa Takas
Mehmet Balaban's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.
MANİSA'YA BİR AVM DAHA GELİYOR!
www.manisakulishaber.com

UNCUBOZKÖY Mahallesi'ndeki Manisa Adliyesi arkasındaki alana AVM ve rezidans yapılacak

YUNUSEMRE BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ÇERÇİ: - Manisa Haberleri - Milliyet M...
www.milliyet.com.tr

Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, Manisa Büyükşehir Belediyesi Aralık ayı meclis toplantısında, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafınd

2016 MANİSA’NIN YATIRIM YILI OLACAK - Manisa Haberleri - Milliyet Manisa
www.milliyet.com.tr

Manisa’da uydudan yayın yapan yerel bir televizyon kanalına konuk olan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 2016 yılının yatırım

Kiralık Yüksek Zemin Daire İş Yeri Utku Mh Manisa Çarşı | Nöbetçi Emlakç...
manisadakiralik.blogspot.com

Kiralık Yüksek Zemin Daire İş Yeri Utku Mh Manisa Çarşı | Nöbetçi Emlakçı Manisa merhaba,bu sitedeki ilanlarla ilgili bilgi almak için, 0532

Manisa'da emlak işleriniz olursa Aramassanız Kızarım
Public - 5 months ago
reviewed 5 months ago
manisada yatırımlık bir arazi almak istiyordum,balaban emlak yetkilisini aradım,bana mail adresinizi alayım size elimdeki portföylerimin bazılarını göndereyim dedi ben önçe inanmadım sallar geçer diye düşündüm fakat kısa süre sonra maillerime baktığımda balaban emlaktan mail geldiğini gördüm,çok detaylı bir postadaydı,arazinin tapu ve krokisi,fotorafları,uydu görüntüleri ve oldukça iyi bir açıklama vardı,manisaya gitmeden alaçağım araziyi seçtim ve benimsedim.çok memnun kaldım,sizede tavsiye ederim. teşekkürler balaban emlak.kaya alayan istanbul.
• • •
Public - 7 months ago
reviewed 7 months ago
güzel buldum projeyi gerçekten yaşanaçak bir yerde
Public - a year ago
reviewed a year ago
durukan emlak hüseyin tavşanoğlu,benim çok eski bir arkadaşım .ben televizyon tamirçiliği yaparken,hüseyin sosyal sigortalar müdürlüğünde çalışıyordu.emekli olduktan sonra emlak işine girdi,bende mesleğimi oğluma devrettikten sonra emlak işine girdim,ve şimdi ayni sokakta emlak işi yapmaktayız,yani kader bizi ayırmıyor. başarıların devamını dilerim arkadaşım, mehmet balaban balaban emlak manisada nöbetçi emlakçı
Public - 3 years ago
reviewed 3 years ago
7 reviews
Map
Map
Map
harika balık yapıyorlar
Public - a year ago
reviewed a year ago
harika işler yapıyorsunuz başarılarınızın devamını dilerim hayırlı işler
Public - 4 years ago
reviewed 4 years ago