Profile

Cover photo
Meden-Inmed PL
33 followers|33,588 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Meden-Inmed PL

Shared publicly  - 
 
Podczas Noworocznego Spotkania Prezydenta Piotra Jedlińskiego w Filharmonii Koszalińskiej odbyło się uroczyste wręczenie „Koszalińskich Orłów”, nagród przyznawanych osobom i instytucjom działającym na terenie Koszalina.

Dla nas była to wyjątkowa uroczystość, ponieważ nasz zespół otrzymał aż dwie statuetki!

http://bit.ly/2jv2rsE
 ·  Translate
Podczas Noworocznego Spotkania Prezydenta Piotra Jedlińskiego odbyło się uroczyste wręczenie „Koszalińskich Orłów”, nagród przyznawanych osobom i instytucjom działającym na terenie Koszalina. Dla nas była to wyjątkowa uroczystość, ponieważ nasz zespół otrzymał aż dwie statuetki! „Koszaliński Orzeł” w dziedzinie „Gospodarka” za całokształt pracy, innowacyjność rozwiązań oraz budowanie silnej koszalińskiej marki odebrał Prezes Firmy, doc. dr inż. W...
1
Add a comment...

Meden-Inmed PL

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Meden-Inmed PL

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Meden-Inmed PL

Shared publicly  - 
 
Z przyjemnością zapraszamy Państwa do rejestracji na bezpłatne szkolenie webinarowe, organizowane przez Hocoma Academy w dniu 8 lutego 2017r.
http://bit.ly/2j0Vxwj

 ·  Translate
Neurorehabilitacja.com.pl-'innowacyjna rehabilitacja neurologiczna' to profesjonalny portal dla lekarzy neurologów i rehabilitantów. Przedstawiamy najnowszy sprzęt do neurorehabilitacji. Dzielimy się wiedzą w zakresie rehabilitacji neurologicznej, pokazujemy nowinki techniczne, przedstawiamy techniki leczenia.
1
Add a comment...
Story
Tagline
Producent i dystrybutor profesjonalnej inżynierii medycznej. Sprzęt rehabilitacyjny.
Introduction
Meden-Inmed Sp. z o.o. od 1989 r. jest czołowym producentem i dystrybutorem profesjonalnego sprzętu medycznego. Naszą misją jest służba kadrze medycznej i jej pacjentom poprzez dostarczanie nowoczesnej aparatury medycznej najwyższej jakości.

Oferujemy całą gamę produktów dedykowanych rehabilitacji, ortopedii, dermatologii, urologii, ginekologii, neurologii i chirurgii.

We współpracy z wybitnymi specjalistami organizujemy kursy i szkolenia, promujące nowe metody diagnostyki i leczenia.
Contact Information
Contact info
Phone
+48 94 347 10 40 (7:30-15:30)
Email