Profile cover photo
Profile photo
mBank.cz
1,803 followers -
mBank - první bezpoplatková banka v ČR s cílem přinášet maximum výhod a pohodlí za ty nejlepší ceny.
mBank - první bezpoplatková banka v ČR s cílem přinášet maximum výhod a pohodlí za ty nejlepší ceny.

1,803 followers
About
mBank.cz's interests
mBank.cz's posts

Post has attachment
Provedli jsme drobné změny v zadávání plateb SWIFT a SEPA prostřednictvím internetového bankovnictví. Na našem blogu najdete aktualizovaný přehledný návod.

Post has attachment
Abyste si zimu pořádně užili, spojili jsme síly s e-shopem 4RIDERS.cz a mezi mBenefity zařadili slevu 500 Kč na zimní vybavení pří nákupu nad 1 500 Kč. Majitelé účtů #navlastnitriko budou moci využít také slevu 1 000 Kč při nákupu nad 3 000 Kč. Akce platí do 5. 12. 2016, a sice pro nové i stávající klienty.

Post has attachment
Až do půlky listopadu můžete soutěžit o výlet do Paříže. Klient mBank, který svou kreditkou utratí mezi 18. 10. a 14. 11. nejvíc peněz v rámci programu MasterCard Priceless Specials, získá volný vstup do Disneyland® Paris na celý víkend, a to včetně ubytování, vstupu na bál a kostýmu, dopravy, nějaké potravy, voucheru na nákup a fotoknihy ;) Přečtěte si podmínky soutěže na našem webu!

Post has attachment
Až do této neděle platí slevové vouchery, které najdete v magazínech OnaDnes a Dnes+TV nebo v aplikaci Portmonka. Díky společnostem Visa a Mafra svým nákupem podpoříte nadaci Tereza Maxová dětem. Více se dočtete zde: http://ona.idnes.cz/nakupy.aspx
Photo

Post has attachment
Možná si říkáte, že čas od času to kliknutí na podezřelý odkaz klidně risknete. Můžete tím ale ohrozit i ostatní zařízení v síti, na to nezapomínejte. Raději vždy stahujte jen z ověřených zdrojů. Přečtěte si náš seriál o tom, čím se může nakazit váš počítač: http://www.mbank.cz/blog/post,730,cim-se-muze-nakazit-vas-pocitac-3-dil-trojske-kone-rootkity-a-backdoory.html
Photo

Post has attachment
Doporučujeme klientům všech bank, aby si pozorně přečetli tento článek. Díky němu se možná nestanete příští obětí podvodníka a zachráníte tak své peníze.

Post has attachment
91 % rodičů se zajímá, za co jejich děti utrácejí své kapesné. Jak přistupujete ke kapesnému vy?

Post has attachment
Upřímně doufáme, že mobil neztratíte, ale pokud ano, byli bychom rádi, aby to pro vás znamenalo co nejméně nepříjemností. Jaké máte zkušenosti se ztrátou telefonu? Podělte se i s ostatními, budeme vám vděční! 

Post has attachment
Máte taky nějakého oblíbeného padoucha, nebo v příbězích o lupičích vždy fandíte zákonu a policii?

Post has attachment
Naši stávající zákazníci mají opět možnost získat odměnu za doporučení. Můžete získat až 2 500 Kč, pokud si u nás otevře konto 5 vašich přátel. Těší nás, že mBank stále rádi doporučujete :)
Wait while more posts are being loaded