Profile

Cover photo
Mano Draudimas LT
14 followers|79,557 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Mano Draudimas LT

Shared publicly  - 
 
Rūpinamės draudimu tinkamu laiku ir taupom iki -30%.
Gaudom mega-stickerį ir išsisaugom 2015 pavasariui ;-). 
http://patarimai.manodraudimas.lt/?p=3460
 ·  Translate
1
Add a comment...

Mano Draudimas LT

Shared publicly  - 
 
Esi geras, #lojalus 8 metus - tada atims iš tavęs pinigus :) Klientai #permoka 19% už automobilio draudimą, jei yra lojalūs tik vienai draudimo bendrovei ištisus 8 metus. Didžiojoje Britanijoje atliktas tyrimas rodo, kad kliento lojalumu draudikai piktnaudžiauja. Ar mūsiškiai draudikai elgiasi geriau? :) Peržiūrėkite savo sąskaitas už draudimą ir atsakykite patys :).

Tik geras draudimo brokeris užtikrins, kad draudikas nepiktnaudžiautų Jūsų gerumu! ;) Prisiminkite Manodraudimas.lt, kai kils abejonės dėl sąžiningo draudiko elgesio :). Iki greito ;)
 ·  Translate
1
Add a comment...

Mano Draudimas LT

Shared publicly  - 
 
Beprotiškai didžiuojamės, galėdami pristatyti labiausiai nešališkus draudimo patarimus visame lietuviškame internete ;-). Prižadame atskleisti visas draudimo subtilybes ir taip Jums sutaupyti žvėriškai didelę krūvą pinigėlių ir laiko ;-). Net ir tuo atveju, jei tai kartais ir suplonintų mūsų pačių pinigines :-). Keista ar ne? - Iš kur tas lietuviškas gerumas :-). Perskaityk nors vieną patarimą ir įsitikink pats ;-)
 ·  Translate
Konsultacijos Įsigyjant Draudimą, Pagalba Atsitikus Nelaimei. Draudimo Patarimai Norintiems Sutaupyti, Palyginti Draudimo Bendrovių Kainas ir Sąlygas.
1
Add a comment...

Mano Draudimas LT

Shared publicly  - 
 
Pastebėjom neeilinę akciją atrakciją :-). Pasiūlymas galioja iki 2013 11 01. "Lietuvos draudimas" #nemokamai draudžia vaikus nuo kaulo lūžių iki pavasario! Yra menkutė išlyga, kad turite sutikti, kad "Lietuvos draudimas" gali naudoti Jūsų asmens duomenis rinkodaros tikslais. Bet kuriuo atveju, pasibaigus sertifikato galiojimui, Jūs galite pareikalauti, kad duomenys nebūtų daugiau naudojami rinkodaros tikslais :-). Tikimės, bus naudinga. Ir primename, kad mes šitos akcijos produktų neplatiname. Viską turite atlikti patys žemiau pateiktoje svetainėje. Sėkmės ;-).
 ·  Translate
Užpildykite toliau esančius laukus ir draudimo sertifikatą Jums atsiųsime Jūsų nurodytu el. pašto adresu. Privaloma užpildyti visus laukus. Vaiko vardas, pavardė (apdraustasis): Pvz.: Vardenis Pavardenis. Vaiko gimimo data: ...
1
Add a comment...

Mano Draudimas LT

Shared publicly  - 
 
Jei mus karts nuo karto paseksi, #teisybę greičiau #surasi ;-). Atiduodame dar vieną kozirį į kievkieno Lietuvos Respublikos piliečio rankas - ekspertines turto draudimo žinias! 14 mėnesių dirbę, prakaitavę, šimtus puslapių išanalizavę, paruošėme suvestinę, kuri #apsaugos #Jūsų #piniginę ;-). Mielai kviečiame susipažinti, kad visada galėtumėte savo interesus apginti ;-). Ir jei manote, kad tai naudinga, mielai prašome pasidalinti. Ačiū!

P.S. Dar tik ruošiamės teikti turto draudimo paslaugas svetainės Manodraudimas.lt pagalba. Jei jau šiuo metu Jus domina #geresnės turto draudimo paslaugos, mielai prašom brūkštelti mūsų ekpsertui el., paštu tautvaldas.vilutis@manodraudimas.lt
 ·  Translate
Draudimo bendrovių turto draudimo kainos ir sąlygos skiriasi. Palyginkite gyventojų turto draudimo sąlygas ir sužinokite, kokį draudimą pasirinkti.
1
Add a comment...

Mano Draudimas LT

Shared publicly  - 
 
Gana skiesti apie "nerealias" akcijas atrakcijas! :) Siūlome realią galimybę sutaupyti bent 2500 lt draudimui. Aktualu - įkinkytiems į ilgalaikias paskolas būstui įsigyti. Jei turite tokių draugų - labai palengvinsite būsto paskolos naštą. Daugiau informacijos - super patarime. Skaitome :)
 ·  Translate
1
Add a comment...

Mano Draudimas LT

Shared publicly  - 
 
Mieli draugai :), pradedame seriją - Draudimas be EEE :). Jei renkamės sveikesnį maistą :) tai kodėl negalime pasirinkti "sveikesnio" draudimo? :) Susipažinkite su draudimo bendrovių TPVCA, KASKO ir KELIONES "draudimo patiekalų" sudėtimi. Skanaus!
 ·  Translate
Draudimo bendrovių kainos ir sąlygos skiriasi. Palyginkite draudimo sąlygas ir sužinokite, kokį draudimą iš tikrųjų perkate.
1
Add a comment...

Mano Draudimas LT

Shared publicly  - 
 
Sveiki, gerbiami ir mylimi draugai ;-). Pasistengsime neįkyrėti ir būti šalia tik tada, kai Jums iš tikro reikia pagalbos ar tikro eksperto patarimo draudimo klausimais ;-). Drąsiai rašykie ant sienos visus savo klausimus, pasistengsime kaip galima greičiau atsakyti ;-). O jei taip atsitikis, kad net draudimo paslaugų prireiks ;-), mes būtinai pasinaudosime ta proga ir padėsime apsidrausti ;-).
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Draudimas Gera Kaina -10% - Visos Draudimo Bendrovės Vienoje Vietoje
Introduction
Geriausia vieta pasirūpinti draudimu 
Visos draudimo bendrovės vienoje vietoje
 
Apie mus
Esame šalia, kai Jums prireikia draudimo paslaugų.
Savo darbu ir žiniomis taupome Jūsų laiką ir pinigus.
Prisidedame prie ramesnio Jūsų miego ir mažesnio galvos skausmo ;-).

Siūlomos paslaugos
Draudimas, Automobilio draudimas, Kasko draudimas, Kelionės draudimas, Turto draudimas, Gyvybės draudimas ir kitos draudimo paslaugos

Dirbame nuo 2007.03.27
Contact Information
Contact info
Phone
+37061616000
Email