Profile

Cover photo
Kanał dla dzieci - Lulek.tv
427 followers|4,409,639 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
Gdzie leci rakieta Lulander 1? Oczywiście wysoko do nieba, dzięki jej międzygwiezdnym podróżom wszystkie dzieci szybko nauczą się liczyć i rozpoznawać litery. Zapraszamy serdecznie do Lulandii!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
HO HO HO! Nową inspiracją krasnala Tadzia stał się sam Święty Mikołaj. Rysujcie z nami!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Czy umiecie narysować żyrafę? Czy wiecie, jak nazywają się jej rogi? Krasnal Tadzio zaprasza do obejrzenia następnego odcinka "Szkółki rysowania". Miłego oglądania!
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
Hejka, Dzieci! W dzisiejszym odcinku krasnal Tadzio pokaże wam, jak narysować misia. Twoje dziecko nie lubi rysować? Wyciągnij blok oraz kredki i spróbuj włączyć mu nasze zabawy! Zapraszamy serdecznie i życzymy udanej zabawy : 0 )!
 ·  Translate
2
1
Add a comment...
 
Zapraszamy wszystkich miłośników małego misia do obejrzenia nowego filmu!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Raz i dwa! Narysujmy dziś lwa. Krasnal Tadzio zaprasza do obejrzenia następnego filmu z serii "Szkółka Rysowania".
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Piosenki i gry edukacyjne dla małych i dużych dzieci. Lulandia zaprasza do zabawy!
Introduction
Lulandia leży najprawdopodobniej gdzieś niedaleko, ale jest bardzo dobrze schowana przed prawdziwym światem. Mieszka w niej Lulek, królewna Rózia oraz ich cała rodzina, mama, tata, dziadek i babcia. Są zupełnie zwariowani. Bo czy to normalne, że dzieci bawią się w wielkim pałacu, czy jeżdżą sobie ciuchcią, a mama pozwala malować sobie twarz? Zwykle przecież tak się nie dzieje, oj, w żadnym wypadku, choć dzieci naprawdę czasem mają ochotę takie właśnie rzeczy robić.

Po tej krainie biegają też pracowite krasnoludki. Zbierają owoce leśne i wszędzie ich pełno. Niestety są zbyt małe, by pomagać w pracach domowych, nad czym Lulek zawsze ubolewa sprzątając swój pokój. Całe szczęście, że te krasnale żyją sobie szczęśliwie w gdzieś ukrytej Lulandii, bo w prawdziwym świecie byłyby w ciągłym niebezpieczeństwie! Bo jak tu zobaczyć takiego małego ludka, kiedy się biegnie szybko przez pokój albo jedzie na rowerze po parku. Czerwona czapeczka z pewnością by skrzatowi nie pomogła!

W Lulandii mieszka też niezwykły smok Teoś. Właśnie szuka żony i bardzo chciałby mieć z nią dzieci. Ciekawe, czy w końcu ją znajdzie? Miejmy nadzieję. Do Lulandii smoczyce często nie zaglądają, więc nasz kawaler nie ma zbyt dobrej sytuacji. To smutne, jak wypatruje często ukochanej wychodząc z jaskini.

Tak konkretnie, to nic o tej Lulandii nie wiadomo. Dane teleadresowe nieznane i ma wiele niedopowiedzianych historii. I to jest w niej na pewno najważniejsze. Bo nie ma nic gorszego, jak zabrać dzieciom klucz do świata wyobraźni oddając im skończoną bajkę...

Zapraszamy do Lulandii!
Contact Information
Contact info
Email