Profile

Cover photo
Kanał dla dzieci - Lulek.tv
432 followers|4,014,232 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
Hejka, Dzieci! W dzisiejszym odcinku krasnal Tadzio pokaże wam, jak narysować misia. Twoje dziecko nie lubi rysować? Wyciągnij blok oraz kredki i spróbuj włączyć mu nasze zabawy! Zapraszamy serdecznie i życzymy udanej zabawy : 0 )!
 ·  Translate
2
1
Add a comment...

Kanał dla dzieci - Lulek.tv has a new profile photo.

Shared publicly  - 
 
Powoli wchodzimy w świąteczny nastrój. W Lulandii wielki zgiełk, krasnale są bardzo zapracowane, bo pomagają Świętemu Mikołajowi. Ho-ho-ho zabrzmi już niedługo!
 ·  Translate
3
Add a comment...
 
Poznaliście już DomowyPrzedszkolak.pl? To bogata baza materiałów dla nauczycieli i rodziców, które pomogą w zorganizowaniu zajęć w przedszkolu, szkole czy domu. Znajdziesz tu ciekawe, darmowe zabawy do pobrania i druku dla dzieci:
kolorowanki, zagadki, rymowanki,  piosenki, labirynty, laurki, szlaczki, ćwiczenia, a także bezpieczne video, teledyski, filmy edukacyjne, darmowe gry online i na tablet. :)
http://www.domowyprzedszkolak.pl/item/polacz-w-pary-gwiazdki-291
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Kochani! Nowy film z serii Szkółka Rysowania dla dzieci z Krasnalem Tadziem! Tym razem nauczymy się rysować bałwanka, z marchewkowym nosem, rękami z patyków i guziczkami z węgielków. Dobrej zabawy kochane dzieci.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Zapraszamy do obejrzenia nowego filmu! Małe misie, podobnie jak dzieci, miewają różne nastroje i nie zawsze potrafią je nazwać. Dlatego powstała ta prosta piosenka o emocjach.
Bardzo dziękujemy za to, że jesteście z nami!!! Mamy już 100 000 fanów!!! Buziaki, kochani Lulandczycy od całej naszej bajkowej drużyny!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Taką piękną mamy jesień w Lulandii! :) 
 ·  Translate
1
1
Add a comment...
 
Czy wiecie, co ostatnio wydarzyło się w Lulandii? Przyleciała olbrzymia chmura, bardzo naburmuszona. Chciała być najważniejsza! I wtedy... Sami zobaczcie lub posłuchajcie. Zapraszamy serdecznie na film!
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Piosenki i gry edukacyjne dla małych i dużych dzieci. Lulandia zaprasza do zabawy!
Introduction
Lulandia leży najprawdopodobniej gdzieś niedaleko, ale jest bardzo dobrze schowana przed prawdziwym światem. Mieszka w niej Lulek, królewna Rózia oraz ich cała rodzina, mama, tata, dziadek i babcia. Są zupełnie zwariowani. Bo czy to normalne, że dzieci bawią się w wielkim pałacu, czy jeżdżą sobie ciuchcią, a mama pozwala malować sobie twarz? Zwykle przecież tak się nie dzieje, oj, w żadnym wypadku, choć dzieci naprawdę czasem mają ochotę takie właśnie rzeczy robić.

Po tej krainie biegają też pracowite krasnoludki. Zbierają owoce leśne i wszędzie ich pełno. Niestety są zbyt małe, by pomagać w pracach domowych, nad czym Lulek zawsze ubolewa sprzątając swój pokój. Całe szczęście, że te krasnale żyją sobie szczęśliwie w gdzieś ukrytej Lulandii, bo w prawdziwym świecie byłyby w ciągłym niebezpieczeństwie! Bo jak tu zobaczyć takiego małego ludka, kiedy się biegnie szybko przez pokój albo jedzie na rowerze po parku. Czerwona czapeczka z pewnością by skrzatowi nie pomogła!

W Lulandii mieszka też niezwykły smok Teoś. Właśnie szuka żony i bardzo chciałby mieć z nią dzieci. Ciekawe, czy w końcu ją znajdzie? Miejmy nadzieję. Do Lulandii smoczyce często nie zaglądają, więc nasz kawaler nie ma zbyt dobrej sytuacji. To smutne, jak wypatruje często ukochanej wychodząc z jaskini.

Tak konkretnie, to nic o tej Lulandii nie wiadomo. Dane teleadresowe nieznane i ma wiele niedopowiedzianych historii. I to jest w niej na pewno najważniejsze. Bo nie ma nic gorszego, jak zabrać dzieciom klucz do świata wyobraźni oddając im skończoną bajkę...

Zapraszamy do Lulandii!
Contact Information
Contact info
Phone
+ 48 519 788 866
Email