Profile cover photo
Profile photo
Мережа Ланет
3,096 followers -
Інтернет-провайдер та оператор кабельного ТБ
Інтернет-провайдер та оператор кабельного ТБ

3,096 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
Контакт-центр Контакт-центр Мережі Ланет Кам'янець-Подільський відсвяткував 5-й День народження!

Найпалкіші вітання, колеги! 🎂 Натхнення вам на кожен день, злагодженості та енергії для підкорення кар'єрних вершин.

Пишаємось вашою важливою діяльністю, адже за 5 років ви підключили понад 45 000 нових абонентів до Мережа Ланет, а ваша команда зросла у 5 разів, як і кількість телефонних розмов! 📈🚀
Add a comment...

Post has attachment
У цей день, 11 лютого 1847 року народився американський винахідник Томас Едісон.

Свій перший патент Едісон зареєстрував у 22 роки, а загалом він отримав за своє життя понад 1093 патенти. Серед його винаходів: фонограф – пристрій для механічного запису та відтворення звуку, кінетоскоп – рання технологія кінематографа для показу рухомих зображень, електрогенератор, лужна батарейка та багато інших. Він також працював над удосконалюванням телефону, лампочки, телеграфного апарата та, навіть, виробництва цементу. Саме він запропонував використовувати на початку телефонної розмови слово «алло».
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Відтепер телеканал «ATR» транслюється у сервісі +Ланет TV у кращій якості – форматі Full HD.

«ATR» розрахований на широку глядацьку аудиторію. У ефірі цього каналу можна побачити велику кількість програм власного виробництва: інформаційні, аналітичні, пізнавальні, розважальні, дитячі, а також спеціалізовані передачі, присвячені музиці, культурі та історії корінного населення Криму.

🖥 Дивіться канал «ATR» у сервісі ЛанетTV за посиланням: https://lanet.tv/ або в Android-додатку lanet.io/app.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Друзі, з Днем безпечного Інтернету!🎉

Це свято відзначають щорічно, у другий вівторок лютого. Ідея Дня безпечного Інтернету полягає у підвищенні освіченості з питань безпеки в мережі. Ідею підтримують понад 140 країн по всьому світу. Цьогоріч свято відбувається під гаслом: «Разом для найкращого Інтернету!». Стежити за всіма активностями з нагоди свята можна за тегами: #SaferInternetDay, #ДеньБезпечногоІнтернету2019, #SID2019.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
До Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення надійшло звернення від нібито «абонента» Мережі Ланет, який скаржиться на порушення своїх прав у зв’язку із припиненням трансляції телеканалу «NewsOne». От тільки абонент виявився несправжнім.

Мережа Ланет отримала лист від Нацради з проханням надати пояснення щодо двох звернень, які надійшли на адресу регулятора, - від ТОВ «НОВИНИ 24 ГОДИНИ» (логотип NewsOne) та від деякого громадянина. Обидва листи містять однаковий текст, в якому йдеться про нібито порушення чинного законодавства та прав абонентів.

По-перше, шляхом простої перевірки ми виявили, що людини з таким ПІБ, як у заявника, серед абонентів Мережі Ланет немає і не було.
По-друге, за вказаною у заяві адресою послуги не надаються вже понад 2,5 роки.

З огляду на наведені факти, схоже, що звернення, надіслане від імені «абонента», було недолуго сфабриковано.

Окрім того, хочемо нагадати, що послуги абонентам Мережі Ланет надаються на підставі Публічного договору про надання телекомунікаційних послуг, у якому вказано, що оператор має право, і абонент з цим погоджується, змінювати кількість і/або перелік телепрограм, що входять до певного пакета телепрограм.

Що ж, після рішення про припинення ретрансляції кремлівської пропаганди, ми не раз бачили приклади маніпуляцій, поширення фейків, інформаційні атаки на нас зі сторони «NewsOne». Тепер - спроба підробити абонентське звернення?

Наразі юридичний відділ Мережі Ланет готує офіційну відповідь Нацраді, готує правову оцінку отриманим документам з недостовірними даними.
Сподіваємось, Нацрада відреагує належним чином на подібні спроби тиску на операторів через регулятора.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
«Агенти без лапок. Два телеканали зробили прокремлівський камінг-аут» – під таким заголовком вийшла стаття журналіста, медіаексперта, члена Незалежної медійної ради Отара Довженка про діяльність «NewsOne».

У своїй статті він аналізує новину, опубліковану на сайті телеканалу «NewsOne» 17.09.2018 під заголовком «Соловьев таки подписал с украинцами на неподконтрольных территориях народную декларацию о мире». На думку експерта, це «своєрідний маніфест, який знаменує остаточний перехід каналу під біло-синьо-червоний прапор Росії». Зокрема мова йде про характер тез, які транслюють журналісти «NewsOne». Отар Довженко вважає, що «це тези, добре знайомі нам із кремлівських ЗМІ – ними рясніє моніторинг російської пропаганди. <...> Тепер NewsOne говорить прямим текстом: агресор – Україна».

Аналізуючи редакційну політику «NewsOne», медіаексперт вважає, що можна говорити про послідовну промоцію групи людей, чия діяльність зводиться до проросійських заяв та провокацій. На думку Довженка, спостереження за змінами в риториці та інформаційній політиці каналу дає підстави прогнозувати, що прямих закликів «Україно, капітулюй» та інших форм явної російської пропаганди в ефірі цих каналів побільшає.

Джерело: https://ms.detector.media/…/agenti_bez_lapok_dva_telekanal…/

#ланетпротибрехні #підтримуюланет
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Для тих, хто слідкує за перебігом ситуації з каналом «NewsOne», маємо актуальну інформацію.

Судове засідання у справі за позовом «NewsOne» до Мережі Ланет, в якому пропагандисти вимагають продовження договору про трансляцію, перенесене на 11.02.2019.

Друзі, ми дякуємо вам за ту підтримку та позитивні відгуки, які отримали в цій ситуації. Боротьба триває, адже #ланетпротибрехні!

Аналізуючи повідомлення, які транслює канал, а також той факт, що такі ж тези підхопили й російські пропагандистські ресурси (співпадіння?), здається, що своїм рішенням про припинення трансляції каналу ми фактично включилися в інформаційну війну, яка є частиною війни з Росією.

Такі думки виникають не лише у нас. Так, відкрито про «прокремлівський камінг-аут» каналу писав журналіст і медіаексперт Отар Довженко, назвавши одну з публікацій «NewsOne» «своєрідним маніфестом, який знаменує остаточний перехід каналу під біло-синьо-червоний прапор Росії». Джерело: https://ms.detector.media/monitoring/advocacy_and_influence/agenti_bez_lapok_dva_telekanali_zrobili_prokremlivskiy_kamingaut/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
До нас звертаються журналісти з проханням прокоментувати останні заяви представників «NewsOne» щодо того, що суд нібито задовольнив їхній позов і зобов’язав Мережу Ланет відновити трансляцію каналу. Такі заяви не відповідають дійсності та є ні чим іншим, як ще однією маніпуляцією з боку «NewsOne».

Так, 16 січня в прямому ефірі каналу прозвучала заява про те, що суд задовольнив позов «NewsOne» і зобов'язав Мережу Ланет відновити трансляцію каналу. Першочергово, варто сказати, що наразі не відбулося жодного судового засідання у цій справі (перше засідання призначене на 28.01.19). Це значить, що жодних рішень суду немає (що не завадило продюсеру каналу «NewsOne» повідомити своїм глядачам зовсім іншу «правду»). Що ж відбулося насправді? Суд виніс ухвалу про забезпечення позову, в якій «заборонив припиняти прийом сигналу та обмежувати доступ абонентів до сигналу». Технічно Мережа Ланет не припиняла приймати сигнал та не обмежує доступ абонентів до сигналу.

Чи варто надалі говорити про дотримання «стандартів журналістики» каналом?..

Ознайомитися з офіційною позицією Мережі Ланет можна за посиланням https://www.lanet.ua/…/news/lanet-pro-vidkluchennia-newsone/

#ланетпротибрехні
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Щиро вітаємо з Днем соборності України!

Сьогодні рівно 100 років, як було проголошено акт про об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Бажаємо всім українцям спокою, миру та добробуту!😌
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Маємо чудову вакансію в Мережі Ланет для тих, хто цікавиться телевізійним контентом!

Якщо ви володієте грамотною українською та російською мовами, здатні писати короткі описові тексти, то надсилайте своє резюме з темою листа «EPG-редактор» на нашу 📧пошту: hr@lanet.ua

Докладніше: lanet.io/epgeditor
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded