Profile cover photo
Profile photo
Kauno Žinios
75 followers -
Naujienų portalas kiekvienam kauniečiui
Naujienų portalas kiekvienam kauniečiui

75 followers
About
Kauno Žinios's posts

Post has attachment
Albumas vis dar yra rimčiausias muzikanto pareiškimas apie save, net ir šiandien, kai muzikos industriją į priekį varo singlai ir vaizdo klipai. Kas išleido geriausius albumus 2013-aisiais? Į šį klausimą atsako vienas profesionaliausių muzikos žurnalistų Lietuvoje Karolis Vyšniauskas.

Post has attachment
Ilgai lauktame ir pagaliau didžiuosius ekranus pasiekusiame režisieriaus Alvydo Šlepiko kūrinyje vienas nesusipratimas veja kitą ir jau filmui įpusėjus akis apima nervinis tikas.

Post has attachment
TV laidų vedėjas, rašytojas Andrius Tapinas kreipėsi į visus atsakingus už Lietuvos kino industriją asmenis atviru laišku.

Post has attachment
Realybė yra tokia, kad kėlimasis į miestus tereiškia viena: geresnį darbų pasiskirstymą, ekonomikos augimą, geresnį išsilavinimą ir teisingesnį mokesčių perskirstymą.

Post has attachment
Jeigu kažką įpareigoji tave mylėti besąlygiška ir amžina meile, ar privalai rūpintis juo lygiai taip pat besąlygiškai?

Post has attachment
1991 metais pasirodęs filmas „Avinėlių tylėjimas“ buvo tiesiog triumfas kino filmų industrijoje. Prasidėjus 2013 metams, NBC pradėjo rodyti TV serialą „Hanibalas“, kuriame Hannibal‘as Lecter'is psichiatras, mėgstantis gaminti maistą savo draugams, tačiau tai, ką jis gamina, akivaizdu žiūrovams, bet ne serialo veikėjams.

Post has attachment
Tokios nelaimės, kaip sugriuvusi „Maxima“ Rygoje, vertingos bent tuo, kad atveria akis. Po to prasidėjusios bemiegės naktys vertingos tuo, kad leidžia tai apmąstyti. Bent jau aš sau padariau išvadą, kad „maxima“ sugriuvo ir manyje. Klausimas tik, ką išvis ji pas mane veikė…

Post has attachment
Ką žada kiekviena populistų partija? Pakelti pensijas, MMA, padidinti socialines pašalpas. Ir toliau ES pinigus išmesti į balą, kad būtų galima išsilaikyti valdžioje. Nesvarbu, kokia kaina. Svarbu įtikti tiems, kas su nostalgija prisimena SSRS rojų. Dar geriau, jei tokių partijų simboliniai vadai nelabai moka lietuviškai, arba rusiški keiksmažodžiai liejasi laisvai.

Post has attachment
Puikiai pasirodžiusi įvairiuose Europos didmiesčiuose, suintrigavusi romantiškai nusiteikusį žiūrovą kino teatruose dar rodomoje fantastinėje komedijoje „Laiko tiltas“ vakarienės visiškoje tamsoje pramoga atkeliavo į Kauną.

Post has attachment
Tokijuje, ant virtuvės grindų, japonas fotografas Haruhiko Kawaguchi fotografuoja poras, kurias sutinka naktiniuose klubuose. ĮSPĖJIMAS! Nebandykite pakartoti to namuose!
Wait while more posts are being loaded