Shared publicly  - 
 
Dnes jsme překročili celkem 50 000 stažení mobilních verzí aplikace Kalorické Tabulky v Google Android Market a Apple App Store. Zájem nás těší a zároveň zavazuje k dalšímu vývoji. Máte nějaké náměty pro zlepšení mobilních verzí naší aplikace?
Translate
1
KalorickéTabulky.cz's profile photoViktor Madola's profile photoRadim Horák's profile photoPetr S.'s profile photo
6 comments
 
Aplikácia je parádna, vylepšenie by som videl v pridaní funkcie widgetu, kde by napríklad po kliknutí na "pitný režim" automaticky pridalo nastavené množstvo vody, alebo pripomienku v notifikačnej lište s podobnou funkciou...
Translate
 
Také max spokojenost. Nefunguje mi ale přidávání hmotnosti (musím jen na PC). Dale, když se snažím přidávat nové potraviny s č. kodem, vadí mi ze po zadání údajů tuto položku nemohu přidat do jídelníčku a musím čekat na schvaleni.
Translate
 
Napište nám prosím, v jaké mobilní aplikaci Vám nefunguje zadávání hmotnosti. Myslíme si, že by zadávání hmotnosti mělo fungovat všude. Schvalování potravin do databáze se pokusíme urychlit. Bohužel zatím nechceme umožnit zadávání potravin do databáze bez kontroly adminem.
Translate
 
mam velmi podobny nazor jako Radim, je velka skoda kdyz zadam nejaky novy vyrobek tak si ho nemuzu rovnou sam kliknout do jidelnicku.... jinak funkcnost OK :)
Translate
 
Dobrý den. Zadávání hmotnosti mi nefunguje v aplikaci pro android na Galaxy Nexus a ani na tabletu Asus Transformer (funguje pouze přes webové rozhraní). Při zadání hodnoty v app a kliknutí na tlačítko "zadat" vypíše žlutou hlášku "Chyba: Překontrolujte prosím Vámi zadané údaje".
Zadávání potravin do databáze bez kontroly by asi vedlo k problémům, nemohla by ale kontrola probíhat zpětně?
Translate
Petr S.
 
Chyb je tam spousta... Chtelo by to nejaky update (iPhone). Za nektere veci bych vyvojare zabil :-) Ale databaze portavin je jedinecna...
Translate
Add a comment...