Profile cover photo
Profile photo
İstanbulMarka
1 follower -
Kurumsal Ürün ve Hizmetler
Kurumsal Ürün ve Hizmetler

1 follower
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Elpanel, taahhüt ve otomasyon sektöründe 16 yıllık bilgi, birikim ve tecrübelerini profesyonel ekibiyle sektörün ve teknolojinin gelişmesine ayak uydurarak yönetim ve imalat kademelerindeki gelişimini tamamlayarak, dürüstlük ve devamlılık çerçevesinde müşterilerine en iyi ve en uygun çözümü sunmayı ilke edinerek kurulmuş bir firma.

Kurumsal ve köklü yapısına uygun olarak internette de var olan şirketin mevcut internet sitesi ile alakalı olarak yapılacak yazılımsal güncelleştirme ve iyileştirmelerinin altında artık +İstanbulMarka imzası var.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Reklam ve pazarlama sizin işiniz değil. Siz işinize odaklanın, müşterilerinizi biz bulalım. #istanbulmarka #kurumsal #reklam

http://www.istanbulmarka.net/Urun-ve-Hizmetler/Reklam-ve-Pazarlama/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Yarın, 9'u 5 geçe,

+İstanbulMarka katkılarıyla düzenlenen İstasyon Mahallesi Platformu #10Kasım Atatürk'ü Anma Töreni kapsamında Halkalı Taştepe Spor Kulübü tesislerindeyiz.

Siz de gelin, saygıda kusur etmeyelim...
Photo
Add a comment...

Post has attachment
PlusTech Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. 10 yılı aşkın geçmişiyle yüzlerce kurumsal firmaya CCTV, alarm, yangın ve geçiş kontrol sistemlerinde büyük boyutlarda projeler geliştirmiş bir şirket.

+İstanbulMarka olarak, PlusTech'in yeni internet sitelerini biz yapıyoruz: http://www.istanbulmarka.net/Projeler/PlusTech-Guvenlik-Sistemleri-nin-Internet-Sitelerini-Biz-Yapiyoruz/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Traffix Otopark Kontrol Sistemleri internet sitesinin yapımı için bizi tercih etti. Yenilikçi bir tasarımla işlevsel bir görüntüye sahip internet sitelerini www.traffix.com.tr adresinde yayına açtık.

www.istanbulmarka.net/Projeler/Traffix-Otopark-Kontrol-Sistemlerinin-Yeni-Web-Sitesi-Yayinda/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
+İstanbulMarka'ya ulaşmak artık daha kolay!

+WhatsApp Business profilimizden bizimle anlık iletişim sağlamak için +90 850 302 99 52 numaramızı kullanabilirsiniz.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ofisinizde kullandığınız yazıcıların sarf malzemesi olan toner ve kartuşların bitiş ve değişim periyotlarının iyi ayarlanması, işlerinizin aksamaması için çok önemlidir.

Destek İçin: http://www.istanbulmarka.net/Urun-ve-Hizmetler/Yazilim-ve-Donanim/Toner-Kartus-Yenileme
Photo
Add a comment...

Post has attachment
İSTANBULMARKA KURUMSAL'DAN İNTERNET PROJENİZE ÜCRETSİZ SUNUCU DESTEĞİ!

İstanbulMarka olarak genç girişimcilere ve katkıya ihtiyacı olan yeni girişimlerine profesyonel destek sağlamak bizim için önemli bir sosyal sorumluluk. Bu bağlamda geliştirdiğimiz yeni projemiz bünyesinde, bir internet projesine sahip olan ve gerekli alan adı kaydını yapmış girişimcilerin ihtiyaç duyduğu sunucu hizmetini ve bu sunucu ile çalışmak için ihtiyaç duyacakları danışmanlık hizmetlerini tamamen ücretsiz bir şekilde sağlıyoruz.

Detaylı bilgi ve başvuru: http://www.istanbulmarka.net/Projeler/IstanbulMarka-Kurumsal-dan-Internet-Projenize-Ucretsiz-Sunucu-Destegi/

#istanbulmarka #proje #ücretsizsunucu
Photo
Add a comment...

Post has attachment
YENİ İNTERNET SİTEMİZ YAYINDA!

İstanbulMarka Kurumsal olarak ürün ve hizmetlerimizi detaylı şekilde anlattığımız yeni internet sitemizi www.istanbulmarka.net adresinde deneme sürümü olarak yayına açtık.

Ziyaretçi deneyimlerinin geri dönüşlerine göre yön vereceğimiz yeni tasarımdaki Projeler sayfasına geriye dönük yaptığımız tüm işleri ekleyip her birinin detaylı şekilde incelenebilmesini sağlayacağız. #webtasarım #internetsitesi #istanbulmarka
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded