Profile

Cover photo
iran renter
12 followers|7,844 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

iran renter

Shared publicly  - 
 
اصولا برگزارکنندگان مراسم‌های خاص مانند عروسی، جشن‌های تولد، جشن‌های مذهبی و … میخواهند تا مراسم خود به بهترین شکل ممکن برگزار گردد و همه‌ی مواردی که یک مراسم را به سطح مطلوب و بالایی می‌رساند را به کار می‌گیرند تا بتوانند در سطح کیفی بالا از میهمانان خود پذیرایی نمایند. از عواملی که میتوانند....

ادامه در وب سایت ایران رنتر
 ·  Translate
شما میتوانید متناسب با مراسم خود بهترین میزو صندلی را اجاره کنید، میهمانی های خود را با شکوه هرچه بیشتر برگزارکرده و از فضایی کلاسیک و شکیل بهره مند شوید.
1
Add a comment...

iran renter

Shared publicly  - 
 
به لطف پیش رفت علم مهندسی در زمینه های گوناگون دستگاه ها، ابزارها و وسایلی به وجود آمد که بشر توسط آن ها توانست کار ها را با روش هایی بسیار ساده تر، کم هزینه تر و در عین حال با دقت و کیفیت بالاتری انجام دهد. یکی از این اختراعات مفید در زمینه ی معماری و ساخت و ساز، اسپیس فریم است. از آن جایی که امروزه ساخت سازه های موقت برای برپایی نمایشگاه های داخلی و بین المللی توجه افراد را به خود جلب کرده است؛ استفاده از اسپیس فریم ها بسیار رایج شده است. به صورتی که افراد علاقه ی زیادی به خرید یا اجاره اسپیس برای ساخت سازه های موقت یا دائم دارند.

درعلم معماری و مهندسی سازه، به یک ساختار بسیار محکم و در عین حال سبک وزن که اجزای آن در یک الگوی هندسی به حالت خرپا به یکدیگر متصل شده اند؛ اسپیس فریم گفته می شود. توسط اسپیس فریم می توان سالن های بزرگی را با حداقل تداخل تکیه گاه و ستون داخلی ایجاد کرد. یکی از مهم ترین ویژگی اسپیس فریم ها استحکام و مقاومت بی نظیر آن ها می باشد، استحکام ذاتی که در بخش مثلثی اسپیس فریم وجود دارد و پخش موزون بار در امتداد هر پایه باعث قوی بودن این سازه شده است. جالب است بدانید که این سازه ی پرکاربرد اولین بار توسط الکساندر گراهامبل در سال ۱۹۰۰ اختراع شد و در سال ۱۹۵۰ به دست باکمینستر فولر (Buckminster Fuller) توسعه پیدا کرد. گراهامبل در درجه ی اول سعی داشت از این سازه ی مستحکم در مهندسی دریایی و حمل و نقل هوایی بود استفاده کند، اما او نتوانست در این زمینه موفقیت چندانی کسب کند . ولی فولر تمرکز خود را بر روی ساخت سازه های معماری گذاشت و نتیجه ی کارش تاثیرگذارتر از بل شد. (در تصویر اول الکساندر گراهامبل و در تصویر دوم باکمینستر فولر و گنبد معروفش در مونترال کانادا را مشاهده می کنید.) البته همان گونه که شاهد هستیم در عصر حاضر نیز این روند ادامه دارد و اسپیس فریم ها در دنیای ساخت و ساز کاربرد بیش تری دارند.
iranrenter.com
 ·  Translate
1
Add a comment...

iran renter

Shared publicly  - 
 
انتخاب بهترین صندلی برای رویدادهای گوناگون
هنگامی که به دنبال انتخاب بهترین چیدمان صندلی برای جشن ها، میهمانی ها یا رویدادهای کسب و کار خود هستید همیشه گزینه های فراوانی پیش روی شما قرار می گیرد. جالب است بدانید که برای هر چیدمانی و با توجه به نوع رویداد، مدل خاصی از صندلی مناسب می باشد. جهت شناسایی بهترین صندلی برای رویدادهای مختلف به بیان چند نمونه از رویدادها و صندلی های مناسب آن پرداخته ایم تا افراد در هنگام اجاره صندلی برای رویداد خود راحت تر تصمیم گیری نمایند.
ادامه در ایران رنتر
iranrenter.com
 ·  Translate
1
Add a comment...

iran renter

Shared publicly  - 
 
چیدمان به سبک اتاق هیات مدیره
در این مدل یک میز مستطیل یا بیضی در مرکز اتاق قرار می گیرد و صندلی ها دور تا دور آن چیده می شوند. این طرح چیدمان همان گونه که از اسمش پیداست برای جلسات هیات مدیره بسیار مناسب است، همچنین در جلسات مشاوره و آموزش، بحث های آزاد گروهی و مصاحبات نیز استفاده از این نوع چیدمان رایج تر می باشد. گاهی در صورت در دسترس نبودن میز بیضی یا مستطیل با قرار دادن چند میز معمولی در کنار هم اشکال مستطیل، مربع یا مربع تو خالی را به وجود می آورند. به یاد داشته باشید که هر چه اندازه میز شما بزرگتر باشد مخاطبان شما سخت تر می توانند یکدیگر را ببینند به خصوص کسانی که در یک ردیف نشسته اند ممکن است نتوانند افراد انتهایی ردیف خود را ببینند در نتیجه تعداد صندلی ها نباید از ۱۲ و حداکثر ۱۵ عدد بیش تر شود.
مزایا: فضای کار مناسب و خوب، تعامل بالا بین شرکت کنندگان و جو بسیار خوب کاری
معایب: برای گروه های بزرگ مناسب نمی باشد، در رویدادهایی که به سخنران یا تجهیرات صوتی تصویری نیاز است اصلا ایده آل نیست.
iranrenter.com
 ·  Translate
1
Add a comment...

iran renter

Shared publicly  - 
 
چیدمان به سبک سالن تئاتر
قبل از هر چیزی باید بگوییم که این سبک یکی از انعطاف پذیرترین طرخ های چیدمان اتاق است. همان گونه که در تصویر مشاهده می کنید تمامی صندلی ها در ردیف هایی به موازات و پشت به هم چیده شده اند این ردیف ها می توانند به صورت دایره ای، نیم دایره، صاف و یا با زاویه به سمت نقطه ی کانونی چیده شوند، یعنی به حالتی که تمامی حضار رو به سکوی اصلی و در مقابل ارائه دهنده یا سخنران می نشینند. این طرح بیش تر برای جلسات بسیار رسمی که حالت پرسش و پاسخ دارند به کار گرفته می شود. نکته ی اصلی در رابطه با این سبک این است که صندلی ها طوری باید قرار گیرند که افراد مجبور نشوند برای دیدن صفحه ی نمایش یا سخنران از پشت سر هم دیگر سرک بکشند. اگر از صندلی های مهمانی استفاده می کنید فاصله ی بین ردیف ها را رعایت کنید تا رفت و آمد افراد راحت باشد که این فاصله باید حدود ۶۰ سانتی باشد و فاصله ی هر صندلی با صندلی بقلی باید حدودا بین ۷ تا ۱۵ سانتی متر باشد. در این طرح چیدمان خبری از میز در جلوی مخاطبین نمی باشد. چیدمان به سبک تئاتر برای رویدادهایی کارآمدتر است که شرکت کنندگان صرفا مخاطب هستند و پذیرایی برای وعده ی غذایی شامل برنامه ی کنفرانس نیست.
مزایا: برای همایش هایی که مخاطب احتیاج به نوشتن و خواندن ندارد بسیار مناسب می باشد و معمولا برای گروه مخاطبان بیش از ۴۰ نفرکارایی دارد.
معایب: در زمانی که تعداد شرکت کننده ها بسیار زیاد باشد به سالنی نیاز خواهید داشت که ردیف ها تفاوت سطح با یکدیگر داشته باشند تا ردیف های آخر هم بتوانند تریبون را مشاهده کنند، عدم وجود میز برای نوت برداری و نوشتن، تعامل کم بین مخاطبین.
iranrenter.com

 ·  Translate
1
iran renter's profile photo

iran renter

Shared publicly  - 
 
اجاره تلویزیون شهری - ایران رنتر
 ·  Translate
اجاره تلویزیون شهری led ،اجاره نمایشگر شهری ویدئو وال در دات پیچ های 1 الی 12 برای محیط های داخلی و خارجی جهت استفاده در سمینار ها و جشن ها
1
Add a comment...

iran renter

Shared publicly  - 
 
اجاره تجهیزات نمایشگاهی چه منفعتی دارد؟
لوازمی که در طی دوره ی نمایشگاه مورد نیاز می باشد از تنوع بالایی برخوردار است و هر شرکتی با توجه به اندازه ی غرفه و بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته است می تواند غرفه ی خود را با استفاده از این لوازم طراحی نماید. در همین راستا لازم است تا به این نکته اشاره کنیم که سازمان ها برای این که در وقت و هزینه های خود صرفه جویی نمایند بهتر است قبل از هرگونه تصمیم گیری یک لیست از تجهیزات مورد نیاز را تهیه نمایند، سپس بر اساس اولویت آن ها را دسته بندی کرده و در نهایت با توجه به بودجه تصمیم خود را قطعی کرده و وسایل مورد نیاز خود را اجاره نمایند.
iranrenter.com 
 ·  Translate
1
iran renter's profile photo

iran renter

Shared publicly  - 
 
تلوزیون شهری یکی از جدیدترین تکنولوژی های ساخت دست بشر در عصر دیجیتال می باشد که از کنار هم قرار دادن و اتصال چندین صفحه ی نمایش مانند تلوزیون، ویدوئو پروژکتور ، مانیتور یا دیگر فن آوری ها برای به وجود آوردن یک صفحه نمایش بسیار بزرگ ساخته شده است. امروزه در سرتاسر جهان این تلویزیون های غول آسا در حال تبدیل شدن به وسیله و راهی برای برقراری ارتباط با افراد، یادگیری و پیام رسانی می باشند. به بیان بهتر می توان گفت که این صفحه نمایش قدرتمند و جذاب موجب افزایش توانایی افراد در مشاهده، درک کردن و اشتراک گذاشتن اطلاعات با یکدیگر شده است.
ادامه در iranrenter.com
 ·  Translate
1
iran renter's profile photo

iran renter

Shared publicly  - 
 
چیدمان به صورت اشکال تو خالی
طراحی میز کنفرانس در این مدل به این صورت است که میزها در کنار هم به صورتی چیده می شوند تا اشکال هندسی مانند مربع، مستطیل یا حتی هشت ضلعی را ایجاد کنند و مرکز آن ها خالی می ماند. این چیدمان برای گروه هایی بین ۱۲ تا ۳۰ نفر که تعامل بین گروه شرکت کنندگان بسیار اهمیت دارد و نیازی به صفحه ی نمایش یا سخنران نیست بسیار مناسب می باشد. زیرا برای هرکس فضای کار مناسبی ایجاد می کند همچنین ارتباط بصری بین افراد بسیار زیاد است.
iranrenter.com
 ·  Translate
1
Add a comment...

iran renter

Shared publicly  - 
 
چیدمان به شکل U
در این مدل میزها به نحوی چیده می شوند تا به شکل حرف U در زبان انگلیسی در بیایند و صندلی ها به دور میزها قرار می گیرند به صورتی که فقط در ضلع های بیرونی حرف U صندلی باشد. این سبک چیدمان بیش تر برای جلسات هیات مدیره یا بحث های گروهی به کار گرفته می شود که در آن یک سخنران یا صفحه ی نمایش در مرکز و رو به روی مخاطبین وجود دارد. این سبک چیدمان بیش تر برای کنفرانس های مطبوعاتی، کلاس های آموزشی و جلسات همکاری یا کارگاه طوفان مغزی بیش تر استفاده می شود. نکته ی حائز اهمیت این نوع چیدمان توجه به تعداد مخاطبین است که نباید از ۲۵ نفر بیش تر باشد زیرا در صورتی که تعداد شرکت کنندگان زیاد شود باید دو ضلع حرف U بلند شود و در نتیجه افرادی که یک ردیف نشسته اند نمی توانند یکدیگر را مشاهده کنند و مشارکت و تعامل چیدمان به شکل U
در این مدل میزها به نحوی چیده می شوند تا به شکل حرف U در زبان انگلیسی در بیایند و صندلی ها به دور میزها قرار می گیرند به صورتی که فقط در ضلع های بیرونی حرف U صندلی باشد. این سبک چیدمان بیش تر برای جلسات هیات مدیره یا بحث های گروهی به کار گرفته می شود که در آن یک سخنران یا صفحه ی نمایش در مرکز و رو به روی مخاطبین وجود دارد. این سبک چیدمان بیش تر برای کنفرانس های مطبوعاتی، کلاس های آموزشی و جلسات همکاری یا کارگاه طوفان مغزی بیش تر استفاده می شود. نکته ی حائز اهمیت این نوع چیدمان توجه به تعداد مخاطبین است که نباید از ۲۵ نفر بیش تر باشد زیرا در صورتی که تعداد شرکت کنندگان زیاد شود باید دو ضلع حرف U بلند شود و در نتیجه افرادی که یک ردیف نشسته اند نمی توانند یکدیگر را مشاهده کنند و مشارکت و تعامل افراد با یکدیگر کم خواهد شد.
مزایا: وجود فضای کار خوب و کافی برای سخنران، تعامل مناسب بین شرکت کننده ها با یکدیگر و با ارائه دهنده، بسیار ایده آل برای رویدادهایی که نیاز به تجهیزات صوتی تصویری و سخنران است.
معایب: وجود محدودیت در تعداد مخاطبین
iranrenter.com
 ·  Translate
1
Add a comment...

iran renter

Shared publicly  - 
 
نحوه ی کسب درآمد از حضور درنمایشگاه
همان طور که می دانیم از قدیم الایام مردم به طریق مختلفی دائما در حال خرید و فروش از یکدیگر بوده اند و در دنیای دیجیتالی که ما هم اکنون در آن زندگی می کنیم نمایشگاه ها فرصت هایی برای کسب و کارها، با مزایای منحصر به فردی را ایجاد کرده اند. این فرصت ها شامل دیدار و آشنایی با خریدارن و ارتباط با سرمایه گذاران می باشد که همگی در نهایت منجر به توسعه و رونق کسب و کار شرکت ها و سازمان ها می شود.
در اکثر مواقع نمایشگاه ها می توانند به عنوان یک سرمایه گذاری بزرگ دیده شوند، به خصوص برای کسب و کارهای کوچک. در این راستا باید بدانید که با بازاریابی مناسب و سرمایه گذاری کوتاه مدت در طی دوره ی نمایشگاه می توان از مزایای آن در بلند مدت استفاده کرد. همچنین با داشتن استراتژی بازاریابی درست می توان مشتریانی را در طی نمایشگاه ملاقات کرد که در آینده به مشتریان وفادار یک کسب و کار تبدیل شوند.
نمایشگاه شما را قادر به ملاقات با افرادی می سازد که در کسب و کار شما اهمیت دارند؛ این افراد می توانند مشتریان بالقوه و بالفعل باشند یا تامین کنندگان، مشاوران، سرمایه گذاران و چهره های کلیدی در صنعت.
iranrenter.com
 ·  Translate
1
iran renter's profile photo
Story
Tagline
اولین وب‌سایت اجاره آنلاین تجهیزات