Profile cover photo
Profile photo
instagramtakipcisatinal com
1,044 followers
1,044 followers
About
Posts

Post has attachment
Instagram beğeni limiti, dünyaca ünlü Instagram’ın kullanıcılarının daha iyi hizmet alabilmesi için getirdiği bir saatte 350 gönderi beğenme limitidir. Bu sayının üzerinde bir saat içinde gönderi beğenemiyorsunuz. Bu sınırlama gibi Instagram birkaç sınırlamaya daha sahip gelin bunlara da bakalım.
Add a comment...

Post has attachment
İnstagram beğeni satın alma işleminizi güvenilir ve 7/24 destek sistemi ile hizmet veren sitemiz üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Siz de hemen türk gerçek beğeni, oto beğeni, yabancı bot beğeni ve yabancı gerçek beğeni satın almak için ilgili sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-begeni-satin-al/

#instagram #instagrambeğeni #instagrambeğenisatınal #instagramotobeğeni
Add a comment...

Post has attachment
#Facebook Beğenmedim Özelliği Nedir ?

Facebook beğenmedim, sosyal medya uygulaması Facebook’un beğeni özelliğinin yanına beğenmedim özelliği olarak getirilmesi düşünülen yeni bir özelliktir. Daha önce çeşitli emojilerle paylaşılan gönderiye tepkinizi gösterebildiğiniz Facebook’ta artık beğenmedim butonu da yer alacak.

https://instagramtakipcisatinal.com/facebook-begenmedim-butonu-nedir/
Add a comment...

Post has attachment
#Instagram Hikaye Sıralaması Nedir ?

Instagram hikaye sıralaması, sevilen sosyal medya uygulaması Instagram’ın hikaye özelliği içinde bulunan hikayelerinizi kimlerin izlediğini gösteren bir sıralamadır.

https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-hikaye-siralamasi/
Add a comment...

Post has attachment
Instagram Takipçi Satın Al

#Instagram, son yılların en gözde sosyal medya uygulamasıdır. Bu uygula içerisinde kullanıcılarına fotoğraf ve video paylaşma imkanı sağlar. Ayrıca uygulama içerisinde hikaye özelliği olarak adlandırılan bir özellikte mevcuttur. Hikaye özelliği yalnızca 24 saat boyunca diğer kullanıcılar tarafından görüntülenebilen ve 24 saatin sonunda kaybolan gönderilerin paylaşıldığı bir özelliktir. Sen de Instagram fenomenleri gibi beğeni ve izlenme sayısı almak istiyorsan Instagram takipçi satın al.

https://instagramtakipcisatinal.com/instagramda-guvenilir-takipci-satin-alma/
Add a comment...

Post has attachment
#Instagram Takip Engeli Nedir ?

Instagram takip engeli, sosyal medya uygulaması Instagram’ın çok fazla kişiyi kısa zamanda takip etmeniz üzerine size uyguladığı bir takip etmeyi yavaşlatma uygulamasıdır. Bu uygulama ile Instagram’ın amacı sahte hesapların çoğalmasını engellemektir.

https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-takip-engeli-nedir/
Add a comment...

Post has attachment
Instagram’da Gizli Profili Görüntüleme Yolları

Instagram Gizli Profil Nedir ?

Instagram gizli profil, sosyal medya uygulaması Instagram’ın kullanıcılarına sunduğu bir güvenlik hizmetidir. Instagram hesabını herkesin görmesini istemeyen kullanıcılar hesaplarını Instagram ayarlara giderek gizleyebilmektedir. Bu işlemi yapan profillere Instagram gizli profil denilmektedir. Bu yazımızda gizli profili görüntüleme yolları var mı yok mu bunu araştıracağız.

https://instagramtakipcisatinal.com/instagramda-gizli-profili-goruntuleme-yollari/
Add a comment...

Post has attachment
Instagram’da Yeni Konum Nasıl Eklenir ?

Instagram Konum Nedir ?

Instagram konum, sosyal medya uygulaması Instagram’ın içerisinde bulunan fotoğraf ve video gönderileri için nerede çekildiği ve nerede paylaşıldığını belirten bir konum belirleme sistemidir.

https://instagramtakipcisatinal.com/instagramda-yeni-konum-nasil-eklenir/
Add a comment...

Post has attachment
Instagram Konum Ekleme Nasıl Yapılır ?

Instagram konum ekleme sistemi, sayfanızda paylaşacağınız gönderilerinizin nerede çekildiği ya da nerede paylaşıldığı ile ilgili bilgi veren bir sistemdir. Bu özellik sayesinde diğer Instagram kullanıcıları da istedikleri konumlar için arama yapabilir ve bu aramalarının sonucunda belirttikleri konumda çekilen ya da paylaşılan gönderilere ulaşabilir. #takipcisatinal

https://takipcisatinal.org/instagram-konum-ekleme-nasil-yapilir/
Add a comment...

Post has attachment
Instagram’ın Hashtagleri Nedir ?

Instagram hashtagleri, sosyal medya uygulaması Instagram’ın uygulama içinde kullanıcılarına kullanmalarını tavsiye ettiği etiketlerdir. Bu etiketler fotoğraf ve video gönderilerinin yanı sıra yorumlarda da kullanılabilir. Etiketlerin beğeni getirmesi ve güzel görünmesinin dışında bir diğer görevi de gönderileri daha kolay bulunabilir hale getirmesidir.

https://instagramtakipcisatinal.com/instagramin-en-populer-hashtagleri-hangileri/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded