Profile cover photo
Profile photo
Injamax Tehran
70 followers -
Psychology Clinic
Psychology Clinic

70 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
شبکه های اجتماعی و یا همان سوشال مدیا به سازمان یا شبکه و یا اجتماعی گفته میشود که افراد میتوانند بر اساس آن حضور غیر فیزیکی در این نوع محیط ها داشته باشند و کاملا فعالانه عمل کنند. شاید پیشتاز این رسانه های جمعی یعنی «رادیو و تلوزیون» با هدف های مشخص و توانایی کمتری میتوانست فعالیت خود را انجام دهد.
Injamax
Injamax
injamax.com
Add a comment...

Post has attachment
از آنجایی که کودکان خصلت های خاص خود را دارند و در جاهایی رفتارهایی دارند که مطابق میل بزرگترها و والدینشان نیست، به همان میزان استفاده از کودک درون و احساسات مربوط به آن میتواند افراد پیرامون ما را غافلگیر کند و این احساس به آنها دست پیدا کند که فردی با چنین حالاتی دیوانه و یا شیدا است.
Injamax
Injamax
injamax.com
Add a comment...

Post has attachment
شاید شنیدن کلمه روانشناسی ورزشی کمی گیج کننده باشد اما از آنجایی که علم روانشناسی، علمی ثابت شده است بنابراین روانشناسی ورزشی یکی از رشته ها با گرایش های تربیت بدنی است که اساس آن را علم روانشناسی، تربیت بدنی و ورزش تشکیل میدهد. در واقع روانشناسی ورزشی علمی است در زمینه ورزش، روانشناسی و تلفیقی از این دو که بر اصول روانشناختی و ورزش متمرکز است و مبنای اصلی آن تأثیرات ورزش بر ذهن و روان و بالعکس است.
Injamax
Injamax
injamax.com
Add a comment...

Post has attachment
تک فرزندی و یکی از علل مهم گرایش خانواده ها به آن شرایط سخت اقتصادی است در واقع خانواده هایی که تصمیم به داشتن فرزند دارد، به این نتیجه میرسند که با وجود یک فرزند میتوانند هر خواسته ایی از کودک را به راحتی برای او برآورده کنند.
Injamax
Injamax
injamax.com
Add a comment...

Post has attachment
تیزهوشی یکی از مشخصه های افرادی است که از توانایی و هوش بالایی بهره برده اند. در واقع افراد استثنایی که از قدرت هوشی بالاتری از افراد معمولی قرار دارند، توانایی هوششان از ۷۰ تا ۱۰۰ بیشتر است و گاهی ۱۰۵ به بالا میباشد. این افراد جزو افرادی با هوش استثنایی هستند و توانایی هایی بیش از بقیه افراد معمولی دارند.
Injamax
Injamax
injamax.com
Add a comment...

Post has attachment
مسخره کردن دیگران، به نوعی رفتاری ضد اخلاقی و اجتماعی است و از آنجایی که برخی از افراد عادت به مسخره کردن دیگران دارند، باید بدانند احساسی از خشم، نامهربانی، عصبانیت و به میزانی تحقیر شدن را با خود دارند که به واسطه هر امری این احساس را به دیگران منتقل میکنند.
Injamax
Injamax
injamax.com
Add a comment...

Post has attachment
روانشناس خوب در لس آنجلس یا آمریکا
روانشناس خوب در لس آنجلس یا آمریکا را شما می توانید با سرچ پیدا کنید ولی ما برای شما راهکار بهتری داریم تا بتوانید با هزینه بسیار کمتر با روانشناسان مجرب از داخل ایران ارتباط تصویری برقرار کنید.

تفاوت روانشناسها
تفاوت روانشناسانی که در ایران هستند با سایر روانشناسانی که در خارج از کشور و یا لس آنجلس هستند در چه چیزی میتواند باشد، به غیر از اینکه محل اقامتشان با دیگر روانشناسان در ایران متفاوت است و در جایی دیگر ساکن هستند.

از آنجایی که این اندیشه در ذهن ما تثبیت شده که هر آنچه از متریالی غیر از ایران تهیه شود و یا تحصیلاتی که در مکانی غیر از ایران باشد، حتماً دستاوردی متفاوت دارد، بنابراین در مورد دکترهای روانشناس نیز به همین منوال تصمیم میگیریم.

ناگفته نماند که اکثر دکترهای مجرب روانشناسی که در خارج از ایران در حال فعالیت هستند، تحصیلات دانشگاهی خود را در ایران گذرانده اند و برای مرحله دکتری در خارج از ایران اقدام نموده اند.

دکتر روانشناس آمریکایی
مثلاً یک دکتر روانشناس آمریکایی میتواند یک ایرانی را نیز درمان کند، اما به دلیل آنکه در درمانهای روانشناسی صحبت از ناخودآگاه، احساسات و آنچه در کودکی به ما گذشته است، بهتر است روانشناسی ما را تحت درمان قرار بدهد که از فرهنگ، نوع زندگی و بوم ما مطلع باشد.

روانشناس خوب در لس آنجلس یا آمریکا

بنابراین در حال حاضر نیز وقتی به دنبال مشاوره و راهی برای درمان هستیم باز هم بهتر است از مشاورینی که در کنار ما زندگی میکنند و از شرایط فعلی ما و محیط اطرافمان مطلع هستند درخواست کمک کنیم.

مهارت دکتر روانشناس در لس آنجلس یا آمریکا
ناگفته نماند مشاوران روانشناس در لس آنجس و یا دیگر کشورهای دنیا از مهارتهای زیادی در درمان برخوردار هستند و نمیتوان این نکته را نادیده گرفت.

اما کمک گرفتن آنها از رسانه های جمعی، بی پروایی در صحبت کردن در رسانه های جمعی، شفاف بودن و بدون سانسور بودن به نیت کمک و درمان به مراجعین باعث میشود بیش از دیگر مشاورینی که در ایران در حال فعالیت هستند به چشم بیایند و مورد توجه واقع بشوند.

در کلیت ماجرا دکترهای لس آنجلسی نیز زمانی در همین سرزمین تحصیل میکرده اند و به آن دلیل که قصد و هدف یک دکتر روانشناس درمان و کمک و بهبود است، میتوانیم با هر روانشناسی که با او احساس بهتری در درمان داریم به مشاوره بپردازیم.

نقش تبلیغات
اما باید در نظر داشت باشیم تبلیغات و رسانه های جمعی ابزار مهمی در بروز دانش و یافته ها هستند که بسیاری از مشاوران روانشناس ایرانی به دلیل نداشتن این ابزار و یا آزادی عمل در آنها نمیتوانند توانایی و مهارت خود را نشان بدهند. از این رو بهتر است به شناخت خودمان و احساسمان از درمان و نیازمان به درمان اکتفا کنیم و هر فردی را چه در داخل کشور و یا چه در خارج از کشور که بتواند درمان و بهبودی را در ما حاصل کند، بدون سوگیری و اندیشه های متفاوت از این دست انتخاب کنیم تا بتوانیم به خودمان کمک کنیم.

ارتباط شما با ما
روانشناس خوب در لس آنجلس یا آمریکا را میتوانید با ارتباط با مرکز مشاوره مکث با داشتن امکانات مبادلاتی و ارتباطی آمادگی خود که برای دادن مشاوره با هزینه بسیار کمتر برای ایرانی های مقیم آمریکا را دارا می باشد برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded