249 followers
About
Fortuna's posts

Post has attachment
Argentina včera porazila Německo 4:2 a na první branku Aguera takto krásně přihrál Di Maria. Di Maria pak přidal i čtvrtý gól až si člověk říká jak by vypadalo finále MS kdyby hrál ... http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/fotbal?limit=100
Animated Photo

Hrdinou zápasu Razgradu se Steauou Bukurešť se stal stoper Moti. Domácí nejprve poslali zápas díky brance z 90. minuty do prodloužení, v něm však v posledních vteřinách přišli o vyloučeného gólmana. Protože měl Ludogorec vystřídáno, musel v rozstřelu do branky Moti. Rumunský obránce nejprve sám první penaltu proměnil, a když chytil dva následující soupeřovy pokusy, dovedl Razgrad k premiérovému postupu do Ligy mistrů. http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/fotbal?limit=100

Henderson takto krásně přihrál Sterlingovi na gól a Liverpool tak vede po prvním poločase 1:0 nad Southamptonem. Co myslíte, padnou ještě další góly? http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/fotbal/premier-league

Poslední dva dny přinesly českému fotbalu pouze prohry a zklamání. Náladu by vám snad aspoň trochu mohl zlepšit tento nekompromisní gól, který vstřelila Claire Lavogezová z Francie ... http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/fotbal?limit=100

Gól Ashleyho Younga proti Realu Madrid ... Manchestere porazil nakonec Real 3:1 http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/fotbal?limit=100